Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Листопад для Водоліїв буде одним з найбільш критичних місяців у році для кар’єри, так що тримаєте свою увагу в перший тиждень місяця на всі раптові події. 3 листопада відбудеться подія, яке створить потужне професійну зміну у Вашому житті. Доля перетасує Вашу колоду. Ймовірно, з’являться нові професійні можливості, які раніше були приховані від Вас. Але разом з ними до Вас прийдуть і нові проблеми. Загостриться конкуренція за будь-яку роботу. Начальство почне вимагати від Вас більше, ніж Ви можете дати. Вам будуть задавати питання, на які Ви б не хотіли давати відповіді.

Навіть якщо Водолії і не змінять роботу в листопаді, багато завдань впаде на Ваші плечі. Ваш досвід і навички будуть користуватися великим попитом. Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, у Вас буде багато нових завдань і клієнтів. Постарайтеся розподілити їх, спочатку вибрати найдорожчих, тих що подешевше – залиште на потім. Але якщо клієнт дорогий і вимагає від Вас дуже багато чого – краще відмовте.

З 11 до 13 листопада Ви отримаєте гарні новини про Ваш проект \ роботу, будь-які обговорення нового призначення Вас на нову більш престижну посаду – будуть гарні для Вас. Якщо Вам запропонують більш оплачувану і престижну роботу – погоджуйтеся. 18 листопада хороший день щоб провести переговори з клієнтом і натякнути на більш щедрі комісійні. Життя стає все краще! 27 листопада відмінний день для підписання важливого контракту або презентації проекту перед клієнтом або кредиторами.

17 листопада Вашу увагу буде звернено на сім’ю і будинок. Відбудеться кульмінаційна подія під дахом Вашого будинку. Ви отримаєте гарні новини. Можливо, сім’я надасть Вам підтримку, допомогу в настільки бажаних Вами змінах. Приділіть увагу своїм батькам.

Найважливіші дати для Водоліїв у листопаді 2013

Хороші дати : 4, 8, 10, 13, 17-18, 22-23, 27-28, 30.

Зміни у Вашій кар’єрі, трансформації, і нові можливості 3 листопада.

Не варто вступати в конфлікт з начальством 5 листопада і брати їх слова близько до серця.

6 листопада переглянете свої проекти, перевірте їх – поліпшите.

11-13 листопада гарний час для нових співбесід по роботі або проектам.

18 листопада – хороший час заручиться підтримкою у кредиторів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166