Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато енергії, особливо внутрішньої, енергії спрямованої на себе. Місяць активний, Ви зможете впоратися з будь-якими проектами і справами, зараз у Водоліїв йде енергійний період. Намагайтеся не скандалити в кінці місяця, буде сильний період напруженості. Не роздувайте проекти і переговори на початку місяця, а в кінці місяця не починайте нові. Вас чекає багато новин і фінансових можливостей в липні. Можливість розібратися в собі і завершити.

З 9 березня у Вас було якесь повернення або затримки в реалізації професійних прагнень, кар’єрних бажань, питань статусу і поваги, період завершиться 10 липня і кар’єру \ статус стане робити простіше і швидше, деталі в гороскопі на березень. З 16 травня по 13 серпня у Вас приплив сил і вимогливості, хоча з 27 червня по 13 серпня більше внутрішніх сил і вимог до себе, вибухових скандалів. З 14 червня по 9 липня більше акценту на партнерстві і ворожнечі. З 29 червня по 6 вересня більше спілкування і новин, інформації про важливі відносини і конфлікти.

Місяць почнеться з черги сприятливих періодів для роботи і здоров’я. З 3 по 7 липня сприятливі дні для кар’єри, показати себе і свій професіоналізм. З 6 по 10 липня сприятливі дні для роботи і фінансової сфери, здійснення покупок, інвестицій, пожертвувань.

Паралельно зі сприятливими періодами будуть і негативні. З 4 по 6 можуть бути скандали через ідей, скандали зі знайомими і партнерами, не найкращий час для переговорів. З 7 по 11 липня – можуть бути обмани або роздуття інформації і переговорів (зайва товариськість, можете бовкнути зайвого або бути обмануті), бережіть свою репутацію, не беріться за масштабні проекти, обережніше з навчанням і відрядженнями, не надто хваліться своїми знаннями і знайомствами.

З 10 липня по 7 серпня період підсилює акцент на боргах, можливості взяти в борг, виплатити борги, оновлення боргів, отримати підтримку, вирішити питання, що стосуються спадщини, аліментів, різних виплат і заборгованостей. До того ж він підсилить Вашу сексуальність. Перший сприятливий період з 10 по 13 число, можете несподівано вирішити фінансові сімейні та нерухомості питання, отримати допомогу від рідних або вдало їм допомогти, а ще це хороший період для покупок і відносин (можна раптово закохатися або укласти хороший договір). Другий хороший період з 12 по 15 число, він сприятливий для важливих переговорів, здійснення капітальних покупок, а ще зміцнення відносин.

З 10 по 14 будьте обережніше з клієнтами і співробітниками, остерігайтеся скандалів, щоб вони не втекли від Вас або Ви самі не вирішили позбутися від них, багато тиску. У ці дні не слід робити операції, обережніше будьте з питаннями здоров’я.

Пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть новий виток, посилить тренди, нове. Для Водоліїв в гороскопі акцент на роботу, звички, здоров’я, обов’язки. Можете знайти нову роботу або позбутися від існуючої, а так же клієнтів, здоров’я, обов’язків і звичок. Початок у піку буде напруженим, варто бути обережніше, якщо боїтеся втратити.

З 18 липня по 6 жовтня, середньостроковий і для Водоліїв більш помітний період ніж для інших знаків. Період, коли Ви можете стабілізуватися, стабілізувати своє здоров’я і психологічний стан, таємниці і секрети, стабілізувати сімейні питання і питання нерухомості. Крім стабілізації, дуже ймовірно, прискорення цих питань і сфер: таємниць, психологічного стану, сім’ї та Вашої віри в себе. Найкраще «будувати» себе і сімейну сферу, зайнятися здоров’ям.

Обережніше з боргами і грошима з 23 по 26 липня, небезпека обманів. Не робіть ненадійні покупки і угоди, обережніше з відносинами.

Починаючи з 23 липня у Водоліїв починаються конфліктні періоди, помітні для Вас, чреваті скандалами, можливістю травм, багато егоїзму і несподіваних вчинків або подій.

З 23 по 28 липня Ваш егоїзм і конфліктність можуть погано вплинути на відносини (ділові, інтимні, ворожі і дружні) і сім’ю. У Вас буде багато бажань показати себе і багато егоцентризму. Можете зробити необдумані вчинки і по відношенню до себе, свого іміджу і зовнішності. Є ймовірність травм і несподіваних подій, особливо в сім’ї і відносинах. Пік буде після 25 \ 26 числа, можливо період завершиться 29.

З 26 липня по 19 серпня у Вас буде можливість відродити старі знайомства, дізнатися більш детальну інформацію про партнерів і ворогів, про важливі відносини. Не раджу в ці дні укладати нові угоди або проводити переговори, будьте обережніше при оформленні документів і будь-якої бюрократії. Не робіть покупку техніки і книг, не на часі починати вивчати нове. Краще заглибитися в існуючу інформацію і проекти, покращуйте їх, проведіть повторні переговори і переоцінку старих документів.

Ще один конфліктний період буде з 26 липня по 10 серпня (можливо до 12 серпня). Подібний період вже був з 17 по 22 травня. Скандали, бунтарство, бажання виділитися, нетерпимість, поспішність і імпульсивність вчинків в сфері відносин і сім’ї. Небезпека травм і розривів, екстремізму, не тільки у відносинах і сім’ї, а в цілому. Водолії будуть дуже агресивні і нервові в ці дні.

З 26 по 30 липня, останній в липні, сприятливий період для вирішення фінансових питань, особливо боргових і підтримки. Приділіть увагу своїм витратам і підтримці від інших, час оновити їх, відродити, позбутися. Сприятливі дні для спілкування зі спонсорами та партнерами. Можна приділити увагу внутрішньому світу.

Останній пік буде 27 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Акцент на Вас, Вашому житті, Вашому Я, тому що Ви про себе думаєте і уявляєте, пора задуматися про себе і своє майбутнє та минуле. Період піковий буде дуже конфліктним, з сім’єю і відносинами, можливість травм, перепади емоцій і бажань. Але і шанс зміцнити сім’ю і себе, відстояти свої бажання, розібратися в собі та інших. Слід підвести підсумки під час піку, щось важливе завершити або перевести на новий рівень, розібратися у важливому для Вас.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Водолія

З 10 липня по 7 серпня – борги, виплати, допомога від інших людей, секс.

Пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть нове, акцент на роботу, здоров’я, обов’язки.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення, розвиток психологічного стану, таємниць, сімейної сфери і нерухомості, можливість зміцнити себе і сім’ю.

З 23 липня по 10 (12) серпня – конфліктні періоди, відносини, сім’я. Можливість травм.

З 26 липня по 19 серпня – проблеми з бюрократією та інформацією. Повернення новин про важливих людей, спілкування з ними.

Пік 27 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – розберіться в собі і відносинах, час завершувати важливе, приймати рішення і переходити на новий рівень.

Гороскоп опублікований 25.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171