Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Найкраще відпочивати, все найважливіше настане в кінці квітня, а перші два тижні квітня навіть несприятливі для початку нових проектів і завдань, перших 7 днів будуть скандальні. Конфліктними для всього Зодіаку будуть початок і кінець квітня, для Водоліїв це можуть бути таємні конфлікти, а можуть бути і проблеми зі здоров’ям, бережіть його. Варто приділити увагу сім’ї, в гороскопі хороший період для неї. У цьому місяці Вас чекають новини і можливість нових знайомств або навчання, а в кінці місяця результати пов’язані з професією і статусом.

З 6 березня по 13 (14) травня період нових знайомств, навчання, новин, поїздок. Але з 23 березня по 15 квітня більше повернення і затримок, в знайомствах, поїздках, навчання, переоцінки, не варто починати нове, поверніться до старих справ і бережіть інформацію. У період з 18 березня по 16 травня у Вас буде менше фізичних сил, зросте схильність до травм, активність в таємницях і таємних скандалах. З 21 березня по 2 травня час переоцінити і змінити свою професію, цілі в житті, здоров’я, комплекси, секрети. З 31 березня по 24 квітня сприятливий період для сім’ї та будинку. Про все це детально в минулих гороскопах для Водоліїв.

Квітень розпочнеться з піку, який був 31 числа, і багатства новин, скандалів. Напружений і скандальний період до 7 квітня, намагайтеся не надто вже й багато витрачати своїх сил, обережніше ставтеся до переговорів і знань, справ. Краще не поспішати і бути стриманіше, берегти репутацію.

З 6 по 9 вдалі дні для здійснення капітальних покупок в будинок і для будинку, але тільки якщо Ви їх давно планували і весь час відкладали, повторних покупок. Хороші дні для зміцнення відносин з родиною і керівництвом.

Романтичний період для всього Зодіаку, хороший для заробітку грошей і поліпшення відносин, підвищена сексуальність з 8 по 14 квітня, для Водоліїв період сприятливий для поліпшення відносин з рідними і коханими, хороші дні щоб зайнятися своїм здоров’ям і комплексами, секретами і духовним світом, знайти спокій. Приділіть увагу для своїх фінансів, заробіткам, накопичень, активна таємна робота принесе хороші результати. Пік сприятливого періоду буде з 11 по 14 число, коли буде більше творчості і сильна інтуїція, пік особливо хороший для заробітку грошей. А може бути, просто будуть гармонійні дні і будь-які проблеми будуть не такі вже й страшні.

Намагайтеся берегти своє здоров’я з 9 по 13, остерігайтеся операцій. Це скандальні дні, скандали найвірогідніше будуть з ворогами, сусідами і знайомими, запеклі скандали, грубі. Можуть бути травми фізичні і психологічні, бережіть свої секрети.

Після 15 квітня можете починати вивчати нове, починати реалізацію нових завдань, відряджень, знайомств, переговорів і оформлення документів, до 15 нове не варто починати.

Ще один романтичний період, сприятливий для психологічної гармонії і сімейних змін з 16 по 19 число. У ці ж дні намагайтеся не занадто багато бажати від керівництва, обережніше будьте з фліртом з важливими людьми, остерігайтеся скандалів. Не варто робити масштабних покупок і інвестицій.

16 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – пік принесе нове, пік дуже непрогнозований, можливо до 21 квітня, посилить всі тренди, змінить і змішає, змусить бунтувати і бажати нового, прискорить все. Час починати вчити нове, відрядження, знайомства, нова інформація і дуже багато егоїзму і бунтарства.

З 17 по 21 квітня стережіться травм, бережіть свої знайомства і інформацію, обережніше з поїздками і переговорами, може бути безсоння або нервовий зрив. Багато егоїзму і бунтарства в суспільстві і у Водоліїв, бажання виділитися. Багато енергії, прагнень, поспіху. Можуть бути травми з необережності.

З 23 квітня по 1 травня буде другий конфліктний період, помітний в суспільстві і на рівні політики. Але для Водоліїв в ці дні варто поберегти своє здоров’я, хоча вже можна робити операції, буде для цього достатньо сил. Це період сили волі, наполегливості і впертості, жорсткості і жорстокості. Займіться своїм здоров’ям і шкідливими звичками, позбудьтесь від непотрібного. Але намагайтеся зберегти свої секрети, не скандальте з керівництвом, особливо після 28 числа.

З 24 квітня по 19 травня більше романтики і творчості, харизми, бажання розваг і відпочинку. Час для кохання, оновити любов і закоханості, знайти нове і забути старе. Оновлення творчість.

З 28 квітня по 2 травня – сприятливий час для зміцнення сім’ї та будинки, невеликого капітального ремонту чогось, зміцнення порядку в родині, прав. Можна спробувати приділити увагу своїй репутації і здоров’ю.

30 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – період кульмінації, посилення всіх трендів. Водоліям цей час розібратися в своїй професії і професійний шлях, репутації, досягнення, положенню в суспільстві. Зрозуміти, підвести підсумки, отримати результати, прийняти остаточні рішення. Подумати про завершення або продовження проектів і цілей. Період сприятливий для зміцнення репутації і положення. Може бути шлюб по вигоді, прийняття рішення про відносини по вигоді.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Водолія

З 1 по 6 (7) – намагайтеся відпочивати і менше скандалити.

З 6 по 14 – сприятливий період для відносин, сім’ї, фінансів, з піком з 11 по 14 число.

З 9 по 13 – бережіть здоров’я.

16 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – пік несподіваних новин і подій, нові починання.

З 23 квітня по 1 травня – ще один конфліктний період, а Водоліям варто зайнятися своїми недоліками і берегти здоров’я.

З 24 квітня по 19 травня – творчість, розваги, любов.

30 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації, акцент на статус і репутацію, професію.

Гороскоп опублікований 30.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,166