Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Водолії – пакуйте валізи! У квітні Вам належить помандрувати, вже починаючи з кінця березня і до кінця квітня – Ви будете весь час в дорозі, або ж будете вивчати щось нове! На початку місяця, найімовірніше – поїздки будуть на короткі відстані, а знання одержувані – матимуть практичний характер. А ось у другій половині місяця – чекайте далеких поїздок, а так само допомоги від покровителів. Хочу зауважити, що слово «чекати» в астрології, може, означати «дійте» – так що вирушайте в далекі краї в другій половині місяця, а по сусідству – на початку. Поїздки будуть раптовими.

Водолії, якщо у Вас зараз йде судовий розгляд, або будь-який інший конфлікт – пік проблем в цьому виникне в період з 16 до 24 квітня. Якщо хочете вирішити справу мирним шляхом – розберіться з цим до 16 квітня, 16 квітня – це рубіж! Після цієї дати емоції будуть переповнювати Вас, Вам буде важко досягти консенсусу в будь-якому розгляді. Так само після 16 квітня спливуть на поверхню, підійдуть до останньої фази, питання переїзду, візи, навчання, питання пов’язані з Вашими покровителями і поїздкою за кордон. Якщо Вам потрібно буде пройти інтерв’ю для поїздки за кордон \ навчанню \ пошуку покровителя – поставтеся до цього серйозно, підготуйтеся до нього. Квітень – це місяць коли все може піти шкереберть.

30 квітня відбудеться зміна у Вас вдома, з сім’єю або самою нерухомістю. Вам потрібно буде щось терміново виправити або переставити. Ваша сім’я може змусити звернути Вас увагу на себе, потрібно буде допомогти близьким родичам.

У подорожі найкраще вирушати в середині місяця, в період з 12 до 20 квітня, але не слід вирушати в подорож в кінці місяця, ще я б не радила Вам брати на себе нові зобов’язання і давати нові обіцянки. Багато чого змінитися відносно Вашого будинку і кар’єри в травні місяці, Ви отримаєте нову інформацію, новини, міняючі дуже багато, але про це вже буде мною написано в травні.

Найважливіші дати в гороскопі для Водоліїв у квітні 2014

30 квітня – найромантичніший день в квітні для Водоліїв, в інші дні, на жаль, їм буде не особливо до романтики.

12 квітня – творчий день, якщо Ви творча людина – ловіть свою музу.

16 квітня – на протязі 3 днів + \ – до цього числа, будьте готові до раптової поїздки, співбесіді для вступу до ВНЗ, а так само судновому розгляді. Щось «відвалитися» і потрібно це буде терміново виправляти. Все буде не так, як Ви планували

18 квітня – чекайте прибуток.

21 – 25 квітня – стресовий період для Водоліїв, і всіх інших знаків Зодіаку, будьте обережні. Поїздки краще відкласти на потім.

30 квітня – зміни вдома і будинку.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,325