Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць поверне питання кар’єри і статусу, періоди що впливають і приносять досвід для них, у всякому разі кар’єра і статус будуть знову в увазі. Спочатку місяці можуть зрости витрати і конфлікти, намагайтеся менше витрачати до 11, сфера заробітків буде активна до січня місяця, будуть можливості збагатитися, але спочатку треба бути обережніше. Акцентами місяці будуть дружба і громадська активність, робота і здоров’я.

З 16 листопада до 1 січня активний фінансовий період, для збагачення і розтрат, можуть бути конфлікти через цінності, більше енергії для роботи і збагачення, але до 11 числа треба бути обережніше. З 17 листопада по 7 грудня переоцінка, повернення в питаннях кар’єри і професії, час переучуватися і глибше пізнавати керівництво і проекти, але не час починати нове.

З 1 до 13 грудня багато інформації про кар’єру, керівництво, проекти. До 7 грудня гарний час для повторного оформлення документів, перенавчання, повторних переговорів. Після 7 для початку нового. Більше спілкуйтеся з керівництвом, вирушайте у відрядження і вчіться новому, заводьте знайомства.

С 2 грудня по 7 січня період акцентуватиме відносини з керівництвом, батьками, важливими персонами від яких залежить Ваш статус. Намагайтеся оновити і налагодити відносини з важливими людьми, керівництвом. Можуть бути відносини по вигоді, шлюб за розрахунком, роман з керівництвом.

Небезпека обманів в дружбі і збагаченні з 4 по 7 грудня, обережніше з покупками і планами на майбутнє, інвестиціями.

З 4 по 10 грудня період багато в чому залежить від особистих гороскопів. Можливість заробити за допомогою творчості та інтуїції, вдало допомогти нужденним, в кращому випадку. У гіршому можуть бути обмани в фінансових і благодійних питаннях, схильність до ліні.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, буде конфліктним і оманливим, принесе або почне нове. Приділіть увагу своїм друзям, колективам і планам на майбутнє. Постарайтеся завести нових друзів або стати членом колективу, нові плани на майбутнє. Бійтеся скандалів.

З 13 грудня по 5 січня спілкування, новини, час для публіцистики й ораторства, публічних виступів. Спілкуйтеся з друзями та колективами, дізнавайтеся нове.

Приплив енергії та посилення осяянь з 19 по 22 грудня. Хороші дня для навчання і дружби, спілкування, соціальних заходів. Слухайте свою інтуїцію в питаннях майбутнього, планів на дружбу і навчання.

Романтичні дні, хороші для налагодження відносин з керівництвом і ВІП персонами, здійснення покупок і інвестицій з 19 по 24 листопада. Особливо вдалі будуть інвестиції в кар’єру і статус, можна зайнятися благодійністю.

Другий пік буде 22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Він буде нейтральним, завершальним. Акцент на роботі і здоров’я, обов’язки, звички. Приймайте рішення, отримуйте важливі новини, завершуйте проекти і питання про здоров’я. Вдалий час для прийняття рішень.

З 31 грудня по 4 січня період залежить від особистих гороскопів. Це можуть бути дні для зміцнення свого духовного світу, таємниць, здоров’я, езотерики. А можуть бути дні розчарування в цьому всьому. Намагайтеся берегти своє здоров’я в ці дні, таємниці і репутацію. Можуть бути проблеми з серцем, депресія.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Водолія

З 1 по 13 грудня – новини та інформація про кар’єру і статус.

З 2 грудня за 7 січня – налагоджувати важливі відносини з розрахунку, кар’єрі, статусу.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на дружбу і плани.

З 13 грудня по 5 січня – більше спілкування і публічних виступів.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 26.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,423