Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато різних новин в цьому місяці, роботи, турбот про здоров’я. Місяць буде багатим на енергію для Водоліїв, фізичні сили, бажання, сам період енергійності до серпня місяця, а в червні ще додасться вітальності і впевненості. Намагайтеся берегти здоров’я протягом місяця і відносини на роботі. В кінці червня почнуться важливі тренди в стосунках і зросте Ваша конфліктність. Плануйте графік так, щоб в кінці місяця відпочити або не дуже ускладнювати собі життя.

З 11 травня по 13 червня Ви маєте можливість збагатитися (як мінімум духовно) і зробити собі ім’я, кар’єру, розширити духовний світ, використовуючи старі шанси і інтуїцію для нових, детально про цей період в гороскопі на травень. З 16 травня у Водоліїв багато енергії, особливо фізичної, поспішності, реалізації бажань, прагнень і часом агресивності, період до 13 серпня. Косметичні процедури і відносини на роботі будуть в акценті у Вас з 19 травня по 14 червня. Багато творчих ідей, інформації від дітей і любові з 30 травня по 12 червня. Про всі ці періоди детально в гороскопі для Водоліїв на минулий місяць, всі вони почалися в травні.

Хороші дні для кар’єри, збагачення (особливо), здійснення дорогих покупок, інвестицій, заробітку грошей (роботи з клієнтами або над проектами, оновлення робочих проектів і джерел доходів), показати себе керівництву і спробувати схилити його прихильність до Вас, важливих переговорів, навчання, поїздок, зарубіжних питань, оздоровлення та косметичних процедур – це все в період з 1 по 4 червня! До того ж маса новин і хороший інтелектуальний тонус, особливо якщо потрібні творчі ідеї або написання чогось до 7 червня.

А ось в період з 4 по 7 намагайтеся берегти гроші, не вступати в конфлікти на роботі, відкласти оздоровлюючі операції.

Паралельний період, негативний для фінансової сфери, з 5 по 9 червня. Небезпека обманів, ілюзій, самообманом або любовних, що впливають на Ваше багатство, заробітки, збагачення і покупки. Намагайтеся в ці дні обережніше бути з покупками, не витрачати багато на захоплення і любовні питання, не час для азартних ігор і обережніше з інтригами.

Багато роботи з 12 по 29 червня, завдань, клієнтів, робочих новин і навчання, поїздок, знайомств на роботі. Час оновити робочу сферу. У ці ж дні варто приділити увагу здоров’ю, дізнатися нове про своє здоров’я і як його поліпшити, відвідати лікарів, почитати літературу.

Пік 13 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік принесе багато енергії, бажань, творчості, енергії, вітальності. Можливостей почати нове в любові, завагітніти або новий етап у відносинах з дітьми, нову любов, нову творчість або захоплення. У ці дні обережніше будьте з особистими відносинами, після початку піку з 13 по 16 число, можете наламати дров і навіть зважитися розірвати відносини, але можете і почати нові.

З 13 по 16 червня багато імпульсивності і поспішності у відносинах, любові, фінансах. Зросте образливість і необдуманість вчинків. Намагайтеся не робити небезпечних вчинків, просто перечекайте ці 3 дні.

З 14 червня у Вас починаються тренди і періоди в сфері відносин, перший пік пов’язаний з цією сферою буде лише в кінці липня, але вже з червня почнуться періоди які акцентують відносини. Перший і сильний період з 14 червня по 9 липня. Акцент на відносини і партнерів у Вас, більше уваги будете приділяти відносинам, бажати відносини, оновлювати відносини, знаходити нові відносини і «діяти» в відносинах. Любовні стосунки і ділові будуть в центрі Вашої уваги. Перший негативний тренд буде відразу ж, з 13 (14, дивлячись яка часова зона) по 16 число, коли намагайтеся не наламати дров у поспішності (описаний вище). Постарайтеся в ці тижні розібратися з відносинами, діловим співробітництвом, ворожнечею, судовими позовами, пошуком компромісів, союзників, любов’ю і шлюбом. Налагодити відносини.

Другий конфліктний період для відносин, а так же помітний для всього Зодіаку конфліктами, буде з 20 по 23 червня. Небезпеки скандалів і конфліктів, агресії, поспішності для Водоліїв будуть дуже помітні. Сильне сексуальне лібідо і агресивність. Вразливість і нетерпимість. Обережніше з фінансами і матеріальним в ці дні.

Невеликий приплив сил і вітальності, впевненості в собі, сприятливий для сімейної сфери і психологічного стану з 21 по 25 червня.

Напружений період для відносин з клієнтами, робочих питань, здоров’я з 22 по 24 число. Прагніть не дуже пручатися, остерігайтеся втратити інформацію і секрети або зв’язки, обережніше з лікуванням і навантаженнями на здоров’я.

Ще один негативний період для відносин і намагайтеся не робити дорогих покупок з 24 по 27 червня. Обережніше з репутацією, не час для судових питань або пошуку істини. Не варто занадто фліртувати або багато обіцяти важливим людям, керівництву, батькам, діловим партнерам, а так само просити у них.

Може бути занепад сил, у всякому разі я раджу не надто навантажувати себе і не братися за складні завдання на роботі з 25 по 29 червня. Для більшості з Зодіаку, це дні депресії і розчарувань, нестачі сил. Вас це теж стосується, особливо крихкими в ці дні будуть Ваші хронічні захворювання, а на роботі проблеми з керівництвом і порушення правил \ законів, а може просто розкладу. Бережіть репутацію і серйозніше поставтеся до робочих питань і вимогам.

З 16 травня у Водоліїв багато сил, особливо фізичних (деталі шукайте в гороскопі на травень для Водоліїв), але в період з 27 червня по 13 серпня у Вас побільшає внутрішніх сил, Ваша «фізична енергія» як би буде спрямована всередину Вас. Вам складніше буде давати вихід своєї енергії в зовнішній світ, але простіше буде направляти на себе і внутрішній світ. Ви станете більш дратівливі, але менше будете це показувати. Зростуть внутрішні бажання. Це сприятливий період (27-13) для фізичних навантажень, зміцнювати своє тіло і душу (хоча душу можна зміцнювати і до 28). У ці дні не раджу починати нові важливі проекти, що вимагають активності в зовнішньому світі, з ким-то. Але можете починати те, що ляже на Ваші і тільки Ваші плечі, займіться своїм особистим світом і собою, захопленнями, знаннями, своїми ідеями. Особливо добре повернутися до старого, старих складних проектів і реалізувати їх і переробити. Чоловікам варто переоцінити свою мужність, свої сили, свій фізичний стан, жінкам, теж, можна приділити увагу цьому (але менш помітно буде). Коротко кажучи, з 27 червня по 13 серпня займайтеся тим де «один в полі воїн» і що вимагає від Вас багато внутрішніх сил (духовних або сили волі) до 28 серпня. Не починайте нові складні проекти, але поверніться до старих. Вам складно буде висловлювати свою агресію і бажання, поки не накопичиться критична маса. Перед будь-якою дією і активністю багато енергії буде накопичуватися всередині, станете менш імпульсивні. Займіться собою і тим що залежить від Вас, старим, а не новим. Сповільниться реалізація бажань, зменшиться імпульсивність, менше буде зовнішньої напористості.

Другий пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік кульмінацій, розумінь, новин, підсумків. Бережіть своє здоров’я, особливо до 29 числа або 30. Розберіться в собі і своїх таємних пластах, підсвідомості, своїх таємницях. Розберіться в своєму минулому, питаннях життя і смерті, надії. Варто приділити увагу роботі і здоров’ю, отримати результати. Найкраще відпочивати в ці дні і бути обережніше.

З 29 червня по 6 вересня Вас чекає багато спілкування, новин, інформації про важливі відносинах, партнерах ділових і інших важливих людей, ворогів, судах, переговорах, шлюбі. Нових важливих знайомств. Більше спілкуйтеся з партнерами і дізнавайтеся про них, проводьте переговори.

Багато імпульсивних розмов і ідей з 29 червня по 1 липня, особливо що стосуються відносин і партнерів. Намагайтеся не бовкнути зайвого.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Водолія

З 12 по 29 червня – багато роботи і турбот про здоров’я.

13 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любові, творчості, дітей.

З 14 червня по 9 липня – увагу до відносин.

З 20 по 23 червня – дуже конфліктні дні.

З 25 по 29 червня – бережіть здоров’я і робочі питання.

З 27 червня по 28 серпня – більше внутрішніх сил, до 13 серпня більше енергії в собі.

28 червня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, акцент на життя і таємниці, здоров’я і роботі.

З 29 червня по 6 вересня – багато спілкування і новин, інформації про важливі відносинах.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171