Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Не особливо важливий місяць для Водоліїв. Буде отримання результатів в фінансових питаннях, навчанні, пошуку істини та зарубіжжі. Буде шанс знайти нове джерело доходів або накопичень, нові цінності для Вас. У цьому місяці буде багато конфліктних загальних періодів, які можуть вплинути і на Вас, особливо в кінці березня. Все найважливіше для Водоліїв почнеться в середини місяця.

З 11 лютого по 7 березня – сприятливий період для збагачення, заробітків. З 18 лютого по 6 березня – багато грошових новин. З 27 січня по 18 березня – активність в дружбі і соціумі.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 (4) дня і 10 днів спад. Час завершень та кульмінацій, усвідомлення. Для Водоліїв багато чого буде пов’язаного з сексом, світом езотерики, життя і смерті, психології, кредитів і боргів, допомоги від інших. Час отримувати результати. Пік багатий на інформацію, так що варто приділити уваги цим питанням, щось завершити і від чогось позбутися, щось довести до кульмінації. Займіться боргами, кредитами, спадком, витребуванням платежів, виплат за рахунками.

Хороші дні для заробітків, оформлення документів, ділових переговорів з 2 по 9 березня, здійснення покупок і інвестицій.

А можна і відпочивати з 3 по 7 число, період ліні в справах.

Довгий період, що дозволяє знайти нові, оновити існуючі, а з кінця березня до середини квітня і відродити старі: знання, знайомства, поїздки з 6 березня по 13 травня.

Великий приплив енергії і поспішності з 8 по 15 березня, хороші дні навантажити себе дрібними проектами, які зможете швидко реалізувати. Період соціальної активності.

Ймовірно, що в період з 9 березня по 10 липня у Вас буде переоцінка своїх професійних бажань і можливостей, переоцінка свого статусу і досягнень. Затримки і повернення в цих сферах. Період фоновий, але все ж не падайте духом, якщо Ваші прагнення до нового в професії або статусі не будуть реалізовуватися швидко або припиняться. Гарний час повернутися назад, до старого.

Обережніше треба бути з діловою активністю, переговорами, конфліктами з 10 по 15 березня, краще відкласти укладання угод і здійснення покупок. Можуть бути розчарування в любові, творчості, занепад сил.

Хороший період для фінансів і кар’єри з 12 по 16 березня, щоб братися за більше і показати себе. Оптимістичні дні, пом’якшують.

17 березня буде другий пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить тренди і дасть нове, шанси на нове. Для Водоліїв це хороші дні, щоб зайнятися своїми матеріальними питаннями, відкрити депозит у банку або знайти нове джерело доходів, інвестувати. Можете знайти нові цінності для себе, почати щось колекціонувати.

Ще один сприятливий період для ділової активності, переговорів, укладання угод з 17 по 22 березня.

З 18 березня у Вас може бути занепад фізичних сил, посилитися схильність до захворювань і травм, період до 16 травня. В цей же час Ви можете бути більш активні в самоті, може навіть хотіти самотності. Активність в розгадуванні таємниць, духовному світі, хороші дні для медитацій. Протягом усього цього періоду 18-16 буде пара дуже негативних трендів, коли можете потрапити в лікарню або через порушення правил потрапити до в’язниці, а може просто бути ізольованими від суспільства, так що варто бути обережніше.

Перший конфліктний період для всього Зодіаку, більше на особистому рівні, буде з 21 березня по 1 квітня. Для Водоліїв він не особливо помітний, але обережніше будьте з таємницями і секретами, плітками, спілкуванням зі знайомими, сусідами. Ви можете стати жертвою інших. Бережіть своє здоров’я, уникайте перевтоми.

З 21 березня по 2 травня повторитися сприятливий період для Вашої кар’єри і психологічного стану, він був з 31 грудня по 10 лютого. Знову, варто розібратися зі своїми цілями на майбутнє, досягненнями, професією, психологічним станом, комплексами, недоліками. Цього разу, краще, повернутися до старих питань, а не починати нові.

Напружений період для відносин і фінансів з 22 по 26 березня, остерігайтеся втрат.

Загальний період, несприятливий для інформації, переговорів, документів, відряджень, укладення угод і здійснення покупок техніки з 23 березня по 15 квітня. Вас чекають затримки, втрати, спотворення, непорозуміння і повернення старого. Не варто починати вивчати нове, але можна перевчити старе. Детально в загальному гороскопі.

Період багато в чому залежить від особистих гороскопів, сприятливим він буде чи ні для відносин і фінансів з 27 по 31 березня. Можете раптово закохатися або поскандалити, зробити хорошу покупку або даремно витратити гроші, заробити або втратити. Несподіваний і швидкий розвиток у відносинах (будь-яких) і фінансах.

Може бути занепад сил з 28 березня по 1 квітня.

Другий конфліктний період, в цей раз на соціальному рівні, з 30 березня по 7 квітня. Для Водоліїв він, так само, не особливо буде помітний. Але зросте Ваша схильність руйнувати і порушувати, остерігайтеся фізичного перенапруження.

31 березня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік буде завершальним, що підводить підсумки, багато новин. Для Вас саме час розібратися з планами на майбутнє, навчанням, зарубіжжям, судами, філософією.

З 31 березня по 24 квітня хороший період для сімейних питань, здійснення покупок для свого будинку, прикраси будинку, налагодження контакту з рідними.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Водолія

2 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на фінанси і езотерику.

З 6 березня по 13 травня – час підвищує фаховий рівень і знайомства.

З 8 по 15 березня – великий приплив енергії.

17 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання. Акцент на фінанси і збагачення.

З 18 березня по 16 травня – занепад сил.

З 21 березня по 7 квітня – чреда конфліктних періодів.

З 23 березня по 15 квітня – поверніться до старого в навчання, завданнь, угодах, нове не починайте.

31 березня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на істину.

З 31 березня по 24 квітня – хороший період для дому та сім’ї.

Гороскоп опублікований 01.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,177