Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


У жовтні і наступних місяцях для Водоліїв важливо берегти своє здоров’я і таємниці – це буде найкрихкішим в гороскопі на жовтень. Можуть бути невеликі конфлікти, постарайтеся не починати нові. Активний місяць, багато публічності, спілкування, ідей. Багато інформації про кар’єру і статус, сприятливий період для збагачення. З кінця місяця повториться період інтелектуального тонусу і важливих змін зі здоров’ям і таємним, духовним і життєвою філософією.

З 27 червня по 7 січня 2021 року Водолії активні в спілкуванні, навчанні, торгівлі, поїздках, в жовтні головне не починайте конфлікти в цьому і не поспішайте руйнувати. З 10 вересня по 14 листопада не починайте нові конфлікти і проекти вимагають багато енергії. З 16 вересня по 3 листопада розвивайтеся духовно, розвивайте свої цінності і ідеали. З 27 вересня по 28 жовтня новини і знання про кар’єру і статус.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть Водоліям енергії, він принесе нове і можете починати щось нове. На жаль, може бути, він посилить паралельний конфліктний тренд (намагайтеся не конфліктувати таємно і з керівництвом). Акцент на коло спілкування, знайомства, важливі новини, навчання, операціях, поїздкам. Приймайте рішення з цих питань.

З 3 – 27 жовтня хороший період для вирішення фінансових проблем, до 14 жовтня можна укладати договори з кредиторами і боржниками, весь період проводити переговори і отримувати допомогу від інших. Багато хороших трендів протягом усього місяця. Зможете стати багатшими за рахунок інших людей, отримати підтримку, домогтися виплат і спадщини.

З 3 – 24 жовтня чреда поганих вказівок, конфліктних, руйнівних. Водоліям конфлікти менше вірогідні, але бережіть своє коло спілкування і не скандальте за ідеали, знання, прагнення і погляди на життя, варто бути обережніше з поїздками і бізнесом. Краще відкласти різні розгляди, суди, конфлікти. Водоліям вірогідніше травми, ізоляції, захворювання, руйнування таємниць. Не треба робити операції, остерігайтеся таємних ворогів і порушення правил.

З 5 – 12 і 16 – 22 жовтня неуважність і імпульсивності в мисленні і спілкуванні, займайтеся дрібними задачами і тримайтеся подалі від великих і тривалих. Багато несподіваних новин про сім’ю та кар’єру. Погані дні для важливих переговорів і угод, поїздок, особливо в темах сім’ї та кар’єри.

З 9 – 12 жовтня хороші дні для швидкого розвитку відносин. Ще дні хороші для боргових питань, переговорів з кредиторами і боржниками, допомоги від родини і їй.

З 9 – 20 жовтня чреда поганих вказівок для ідеології і поглядів на життя, поїздок, публічних виступів, судів, навчання, таємниць, вітальності. Розчарування в життєвих прагненнях і поглядах на життя, знаннях, навчанні. Найгірше тренди для здоров’я і таємниць, занепад сил, ізоляції (лікарні, самотність, в’язниця) – цього остерігайтеся.

З 14 жовтня – 3 листопада важливий період, детально описаний в загальному гороскопі на жовтень. У цей період не починайте нові ділові проекти, поїздки, навчання, будьте обережні з документами і технікою. До 29 жовтня більше переоцінюйте і глибше вивчайте інформацію про кар’єру, професії, репутації, метою, переробляйте важливі проекти. Після 29 жовтня переучуватися, переосмислюйте свої ідеї і знання.

З 16 – 20 жовтня не обманіться у витратах, доходах, боргах, менше мрійте і витрачайте. Розчарування в стосунках.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть Водоліям енергії і багато новин, нові старти. Пік посилить агресивні тренди і проблеми з таємницями. Бійтеся початку нових скандалів, судів, ідеологічних конфліктів. Не руйнуйте зв’язки з наставниками, вчителями, учнями. Спробуйте почати нові погляди на життя, нову філософію, релігію, але це може зруйнувати старе.

З 17 – 21 жовтня займіться відносинами, чреда хороших вказівок для відносин, краще для ділових і таємних, боргових, прохань про допомогу і отримання спадщини. Хороші дні для розвитку ділових і особистих відносин, важливих покупок.

З 27 жовтня – 21 листопада харизма, чарівність і товариськість, до 8 листопада період буде хорошим для публічних виступів, судів, поїздок, просування ідей. Займайтеся розвитком себе і навчанням інших до 8 листопада. Після 8 листопада погані вказівки для періоду, будьте обережні з судами, поїздками, особистим розвитком і таємницями.

З 28 жовтня – 10 листопада інтелектуальний тонус, але слід серйозно братися за навчання, серйозно ставитися до своїх знань. У періоду буде одна негативний вказівка з 29 жовтня до 11 листопада, яка обмежує, дає перепони.

З 29 жовтня – 3 грудня повторення тренда, який був в березні-травні. Впливає на Ваш духовний світ, життєву філософію, Ваші таємниці, ізоляцію і самотність, здоров’я, релігію. Вплив періоду на дуже абстрактні сфери життя, але це їх розвиток і зміна, усунення, розширення, відродження. Бережіть своє здоров’я, небезпека серйозних захворювань. Бережіть свої таємниці і не порушуйте закони. Таємниці, порушення законів і здоров’я можуть принести ізоляцію. Розвивайтеся духовно, релігійно. На самоті у Вас буде великий розвиток особистості.

З 29 жовтня – 11 листопада обережніше з плітками, угодами, таємницями, поїздками, спілкуванням і навчанням. Відчуття розчарувань, перешкоди, порушення.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, результати. Пік буде з несподіваними і швидкими змінами, подіями та новинами, які здивують. Акцент на сім’ю, рідних, цілі, кар’єру, професію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, рішення, акцент на знання, спілкування, навчання.

З 3 – 27 жовтня – займіться боргами.

З 14 жовтня – 3 листопада – не починайте нові ділові завдання, навчання, поїздки, знайомства.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, філософія, ідеї, ідеали, важливі новини, віра.

З 27 жовтня – 21 листопада – харизма, чарівність, просування ідей.

З 28 жовтня – 10 листопада – вчіться і розвивайтеся інтелектуально.

З 29 жовтня – 3 грудня – внутрішні зміни, душевні, таємні.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, сім’я і кар’єра.

Гороскоп опубліковано 6 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168