Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць дасть багато енергії. Конфліктні і негативні тренди для Водоліїв не будуть настільки небезпечні, але можуть негативно вплинути на здоров’я, так що менше конфліктуйте. Ви активніше будете у відстоюванні своїх ідей і життєвої філософії, але намагайтеся не йти на конфлікти. У цьому місяці почнуться періоди, що впливають на кар’єру і статус, репутацію, які будуть хорошими і корисними, з малою кількістю поганих трендів. Гороскоп на жовтень сприятливий, якщо не будете конфліктувати.

З 18 серпня зросли витрати і активність в збагаченні за рахунок інших по 4 жовтня. З 14 вересня вдалий час для публічних виступів і поїздок, більше харизми по 8 жовтня. З 14 вересня інтелектуальний тонус і товариськість по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня час використовувати накопичені знання і інформацію для кар’єри і репутації, а так само отримувати нові знання та інформацію, контакти для цього. Більше відряджень, новин, навчання та курсів, переговорів, справ, які впливають на Вашу професію, кар’єру і репутацію і які зачіпають їх. З 31 жовтня до 20 листопада можете повернутися до старого.

З 4 жовтня по 19 листопада прилив енергії, фізичних і душевних сил. Період хороший, хоча і буде багато конфліктних трендів, для Водоліїв не настільки небезпечних, але про всяк випадок треба бути обережніше. Конфлікти можуть бути через ідеї, ідеали, прагнення, навчання, справедливість, віру, світогляд. Конфлікти з учнями і вчителями, обережніше з судами. Але, повторюся, для Водоліїв не такі небезпечні, в порівнянні з глобальним гороскопом. Займіться розвитком себе і своїх ідеалів, життєвої філософії і світогляду, у Вас буде енергія реалізувати проекти. Хоча енергії вистачить і для реалізації будь-яких інших проектів і прагнень.

З 5 по 10 жовтня бережіть здоров’я і таємниці, репутацію і кар’єру, можуть бути розчарування в життєвій філософії, занепад сил.

З 8 жовтня по 1 листопада сприятливий період для кар’єри і репутації, всього 1 поганий тренд. Цей період хороший для відносин, які впливають на Вашу кар’єру і репутацію, Вашу професію і статус. Укладайте важливі договори, проводьте переговори. Оновлюйте, знаходьте нові, покращуйте існуючі відносини з керівництвом і важливими клієнтами.

З 11 по 14 жовтня обережніше зі змінами і діями у відносинах сімейних і професійних, намагайтеся багато не витрачати грошей і не порушувати правила.

З 12 по 16 жовтня бережіть здоров’я і таємниці, погані дні для операцій, конфліктів таємних і явних з керівництвом і покровителями.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це кульмінації і результати, рішення, новини. Акцент на Ваші ідеали, життєві прагнення, знання і навчання, релігію і віру, суди і знайомства, покровителів і учнів. Можуть бути конфлікти і зміни, усунення. Пік напружений, треба бути обережніше.

З 14 жовтня по 30 листопада, може бути до 12 грудня, повторення сприятливого тренда. Він був з 15 травня по 19 (30) липня і з 8 січня по 4 березня. Тренд сприятливий, але результати тільки при активності \ роботі \ діях, посиленому намаганні, а не пасивності і очікуванні. Під час тренда приділяйте увагу своїм комплексами, шкідливим паттернам, звичкам які хочете змінити, займайтеся духовним і психологічним розвитком, страхами. Займіться фізичним і духовним здоров’ям. Ваша чутливість і інтуїція буде посилена, можуть бути сни віщі. Варто працювати над фінансами, багатством і заробітками, накопиченим, інвестиціями, але тільки довгострокові проекти. Хороший тренд для благодійності і допомоги іншим – це посилить Вашу віру, репутацію, віру в себе. Займіться зміцненням своїх джерел доходів, заробітків. Використовувати вашу творчість, віру (духовне), благодійність і інтуїцію для збагачення.

З 14 по 17 жовтня використовуйте свої знання для збагачення і кар’єри, можна використовувати інтуїцію і творчість.

З 20 по 23 жовтня використовуйте свої знайомства для збагачення і кар’єри, а так же творчість. Хороший тренд для покупок і допомоги.

З 24 по 30 жовтня намагайтеся не конфліктувати через ідеї і прагнення, остерігайтеся конфліктів з покровителями, професійних і судових, сімейних. Бережіть своє здоров’я.

З 26 по 30 жовтня – обережніше з необдуманими змінами, але можуть бути і зовнішні події, в кар’єрі та сім’ї. Тренд бунтарства, порушень, руйнувань.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це нове, але дуже несподіване, може навіть руйнівне. Необхідно бути обережніше з бажаннями і вчинками. Акцент на кар’єру, професію, статус, репутацію, може бути сім’ю і нерухомість. Несподівані зміни, можуть бути як починання нового, так і втрати існуючого.

З 31 жовтня по 20 листопада не починайте нові бюрократичні питання, обережніше з документами і відрядженнями, переговорами, навчанням, технікою. Можете повторно проводити переговори з клієнтами і керівництвом, навчатися глибше чогось для професії і репутації. Переоціните свою кар’єру і статус. Повернення старих знайомих і хоббі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інформація і контакти для кар’єри і статусу.

З 4 жовтня по 19 листопада – енергія і ідеологія.

З 8 жовтня по 1 листопада – відносини для кар’єри і статусу.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на ідеологію і ідеали.

З 14 жовтня по 30 листопада (12 грудня) – зміцнюйте духовний світ і багатство.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і сім’ю, несподіване.

З 31 жовтня по 20 листопада – обережніш з бюрократією і інформацією.

Гороскоп опублікований 26.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,385