Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Досить непоганий місяць для Водоліїв, негативні вказівки в цьому гороскопі на Вас будуть діяти слабкіше. Варто берегти здоров’я і таємниці. Можливість отримати результати в доходах і витратах. Сприятливі період для відносин. Сприятливий період для навчання. Дізнаєтеся більше про кар’єру і статус.

З 27 червня по 7 січня 2021 року Водолії активні в спілкуванні, навчанні, торгівлі, поїздках, але у вересні можуть повернутися старі скандали, але це слабка вказівка на скандали для Водоліїв.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, рішення. Сприятливий час для вирішення фінансових і боргових питань, завершення їх. Вирішувати питання спадщини, боргів, виплат, підтримки від інших людей. Багато новин в ці дні. Можна приділити увагу сім’ї. Намагайтеся не конфліктувати.

З 2 по 6 вересня намагайтеся не конфліктувати на роботі, можуть бути конфлікти і в інших видах відносин. Намагайтеся не витрачати багато, особливо на роботу, не найкращий час для угод.

З 5 по 27 вересня інтелектуальний тонус, під час періоду буде багато несприятливих трендів, але все ж таки постарайтеся навчатися новому і можна навчати інших. Приділіть увагу публіцистиці, публічним виступам, важливим ідеям і навчанні. Постарайтеся більше навчатися, менше падати духом при проблемах в навчанні, не кидати важливе. Дізнаєтеся більше про наставників і учнів, своєї життєвої філософії, ідеології, можливо вірі. Можуть бути новини про судах і зарубіжжі.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для відносин, оновлює існуючі відносини, можливість знайти компроміси в конфліктах, можливість розвинути нові відносини. А якщо хочете, то можете легко розірвати незадовільні відносини, забути старі і відродити. Займіться усіма важливими для Вас відносинами. Він хороший для судів і будь-яких конфліктів, якщо Ви хочете домовитися.

З 7 по 11 вересня вдалий тренд для вирішення фінансових питань, збагачення, покупок, важливих угод. Тільки з 10 по 13 вересня намагайтеся бути уважніше і менше літати в хмарах, не лінуватися.

З 10 вересня по 14 листопада трохи зменшитися Ваша активність в спілкуванні, навчанні, поїздках, угодах, відстоювання своїх прав і реалізації бажань. Краще на цей час не починати все що вимагає багато енергії, активності, цілеспрямованості, а найголовніше не починайте нові конфлікти, не тільки в перерахованому, а у всіх сферах життя. Будуть затримки, перш ніж щось починати будете самі багато метушитися перед початком або зовнішні обставини. У цей період повернуться старі конфлікти, старі скандали.

З 12 по 16 вересня час переоцінити свої витрати, таємниці, духовний світ, чогось позбутися. Можна робити повторні операції і працювати з психологією.

З 13 по 17 вересня несподівані вчинки в сферах відносин і сім’ї, витрати, єдиний поганий тренд для відносин у вересні. Намагайтеся витрачати гроші обдумано.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте свій духовний світ, таємниці, здоров’я, психологію. Займіться своїми боргами і витратами, так само зміцнюйте це, покажіть себе боржникам і спонсорам.

Повторення сприятливого тренда з 16 вересня по 3 листопада. Він сприятливий для духовного розвитку, розвитку своїх цінностей. Для матеріального розвитку він теж хороший, для збагачення, здійснення покупок і інвестицій. Особливо якщо Ви заробляєте творчістю або благодійністю. Слухайте свою інтуїцію в ці дні, допомагайте іншим, просіть про допомогу у інших, творіть. Цей тренд був з 8 лютого по 9 березня і з 10 липня по 23 серпня. До кінця весни нових сильних трендів для сфери багатства не буде, ловіть момент.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для нового і стабілізації, зміцнення. Водоліям акцент на борги, допомога від інших людей, використання чужих коштів, отримання спадщини, виплат, роялті та подібного. Але можуть бути і нові статті витрат для Вас, на щось треба буде витратитися, комусь дати в борг. Цей пік сприятливий для позбавлення від чого-небудь в житті. Якщо від чогось позбавлятися або втрачати, то краще в ці дні. Можна змінювати себе і відроджуватися.

З 19 вересня по 6 жовтня повторення тренда, який був з 18 серпня по 3 вересня. Повторення конфліктів, таємних, з керівництвом та оточуючими. Агресія буде менш контрольована, її вихід буде з затримками. Конфлікти будуть сильніше. Бережіть здоров’я, краще не навантажувати себе дуже сильно.

З 27 вересня по 28 жовтня більше справ, дізнаєтеся більше про свої цілі, кар’єрі, статус. Займіться навчанням для професії і кар’єри. Період буде сприятливим для всього що стосується інформації яка впливає на Вашу кар’єру і репутацію, професію, цілі. Навчайтеся новому, виступайте перед клієнтами і керівництвом, вирушайте у відрядження.

З 27 по 30 вересня дуже сприятливий тренд для відносин. Навіть конфлікти в ці дні будуть більш сприятливими, приділіть увагу їм, але нові конфлікти не починайте.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть Водоліям енергії, він принесе нове і можете починати щось нове. На жаль, може бути, він посилить паралельний конфліктний тренд (намагайтеся не конфліктувати таємно і з керівництвом). Акцент на коло спілкування, знайомства, важливі новини, навчання, операціях, поїздкам. Приймайте рішення з цих питань.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на багатство і витрати.

З 5 по 27 вересня – вчіться, подорожуйте, розвивайтеся ідейно.

З 6 вересня по 2 жовтня – розвивайте стосунки.

З 10 вересня по 14 листопада – не починайте нові конфлікти, остерігайтеся повернення старих.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайте духовне багатство і матеріальне, таємниці.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – витрати і допомогу від інших, позбавляйтеся від чого-небудь.

З 27 вересня по 28 жовтня – відрядження, переговори, навчання для професії.

Гороскоп опублікований 29 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170