Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий гороскоп для Водоліїв, негативні тренди вересня не будуть настільки погані для Вас, але потрібно бути стриманіше у розтратах і боргах, не надто багато планувати на майбутнє, обережніше з дружбою і «фінансовими» відносинами. Місяць багатий на енергію і вітальність, багато харизми, можливостей для духовного та інтелектуального розвитку, ідей. Перша половина місяця багата на фінансові питання, а друга на ідейні.

З 18 серпня по 4 жовтня зросли Ваші витрати і активності з питаннями боргів і чужих коштів, у вересні можуть бути конфлікти і обмани. З 21 серпня по 14 вересня ще один період впливає на чужі кошти і борги, але вже хороший, можливість збагатитися, тільки на початку вересня проблемні дні. З 28 серпня по 14 вересня час насичений на інформацію про борги, спадщині, чужих грошах, багато справ і суєти.

З 1 по 6 вересня намагайтеся багато не брати і не давати в борг, можуть бути обмани фінансові та матеріальні, розчарування, схильність до витрат. Обережніше з особистими відносинами і дружбою.

З 2 по 6 вересня можна проводити переговори, цікавитися, публічно виступати з питань боргів, фінансів, підтримки від інших людей і спадщини. Важлива і корисна інформація.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте свій духовний світ і здоров’я, непогані дні для операцій. Можна зміцнювати ділові стосунки, таємні відносини з керівництвом і спонсорами.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, який був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. У це, третє повторення, можуть повторитися старі ситуації і бути нові. Ситуацій з грошима, дружбою, планами на майбутнє, матеріальним. Намагайтеся менше витрачати грошей, не роздувати свої інвестиції, покупки, менше планувати необдумано. Будьте обережніше з друзями і планами на майбутнє, соціальними активностями. Період не надто сильний для Водоліїв, але все ж потрібно бути стриманіше, щоб не втратити і не розчаруватися. Намагайтеся менше довіряти друзям і колективам, з якими погані відносини. Обережніше з духовним розвитком, не попадіться в пастку до пройдисвітам (секти і подібне).

З 5 по 8 вересня гарний час для змін своїх витрат і боргів, важливих переговорів про борги, спадщині, прохань про допомогу. Найкраще таємних. Цей час добрий і для змін у сімейній сфері і відносинах, ідеології, життєвої філософії.

З 6 по 12 вересня багато енергії для духовного розвитку і психологічного, поновлення і зміни, зміцнення. Так само багато енергії для роботи над боргами, відстоювати свої права, але в фінансових питаннях може бути плутанина і неуважність, треба концентруватися на чомусь одному.

З 6 по 12 вересня період плутанини і неуважності в питаннях боргів, фінансів, підтримки від інших і спадщині. Занадто великі бажання і безвідповідальність. Намагайтеся не брати багато в борг, не давати обіцянок, не помилитись з чужими грошима.

З 8 по 17 вересня ще один тренд для активності в фінансах, боргах, питаннях з чужими коштами, теж багато бажань і суєти, але мало концентрації і схильність до необдуманих вчинків. Вірогідні конфлікти через гроші, конфлікти з друзями і спонсорами.

З 10 по 17 вересня гарний час для публічних виступів, обговорення важливих угод. Багато товариськості для Водоліїв.

З 11 по 22 вересня гарний час для операцій і лікування, так само ці дні хороші для духовного і психологічних змін. На матеріальному рівні вони сприяють вирішенню питань спадщини, позик, операцій з чужими грошима, боргами.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час кульмінацій і важливих новин, важливих змін в психології, спадщині, борги, витрати. Можете змінювати самі, а можуть бути події від Вас незалежні. Можете дізнатися щось важливе, головне не перебільшуйте.

З 14 вересня по 3 жовтня інтелектуальний тонус, вчіться самі і навчайте інших, більше товариськості, гарний час вивчати свої ідеї і філософію.

З 14 вересня по 8 жовтня харизма і чарівність, ще один хороший період щоб навчати інших. Вдалі рішення судових питань, оновлення відносин з іноземцями, наставниками і покровителями. Більше душевної та ідейної (життєвої) гармоній. Тільки в кінці вересня пара поганих трендів.

З 24 по 27 вересня перший тренд негативний для судових питань, відносин особистих і ділових (особливо з іноземцями і покровителями), витрат і дорогих покупок. Намагайтеся бути серйозніше з багатством і важливими відносинами.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дуже хороший пік, дасть Вам енергію, нові ідеї, оновить погляди на життя і філософію, Ваші прагнення і бажання. Хороший пік щоб почати нове навчання і особистий розвиток. Нові бажання і світогляд. Пік хороший для початку судових питань, зарубіжних, торгівлі. Тільки намагайтеся бути обережніше з друзями та витратами в ці дні.

З 29 вересня по 2 жовтня – можуть бути конфлікти таємні, непередбачені витрати, потрібно бути обережніше з особистими і діловими відносинами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – обережніше з грошима і дружбою.

З 14 вересня по 3 жовтня – вчіться.

З 14 вересня по 8 жовтня – харизма і товариськість.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на фінанси, борги, багатство.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на філософію і знання.

Гороскоп опублікований 29.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,409