Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Весь місяць можуть бути витрати, обережніше з фінансами, буде поганий тренд і дволикий період для фінансової сфери. Переоцінка любові і розваг, відносин з улюбленими і дітьми, багато романтики і розваг. Переоцінка життя і повернення старого або до старого. Почнуться важливі періоди для роботи і здоров’я.

У Водоліїв було багато енергії з 30 березня, вона завершиться 13 травня. Любовно-романтичний, творчий, поліпшує відносини з дітьми період з 3 квітня по 7 серпня. Але з 29 квітня по 25 травня обережніше з любовними романами і витратами, розвагами. З 27 квітня дізнавайтеся більше про сім’ю по 11 травня.

З 3 по 6 травня можливість переконати рідних, виступити перед рідними. Вдалими будуть операції з нерухомості або переговори.

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, важливий пік для Водоліїв, сприятливий для прийняття рішень і завершень. Акцент на кар’єрі, досягнення, сім’ї та нерухомості.

З 11 травня по 29 вересня, найсильніше до липня місяця, період повернення до старого, регрес, переоцінки життя. Якщо з кінця березня у Вас були якісь проблеми, які руйнували і несподівані, то вони можуть повторитися до липня місяця. Переоціните своє життя і не починайте нове важливе і довголітнє в житті.

З 11 по 28 травня дізнавайтеся більше про дітей, коханих, творчості та захоплення. Період дасть інтелектуальний творчий тонус, товариськість, поліпшить ораторські якості і письменницькі. Навчайтеся в цей час.

З 13 по 17 травня змінюйте сімейну сферу, духовний світ, віру, здоров’я. Легко буде позбавлятися.

З 13 травня по 25 червня для всього Зодіаку в цей час краще не робити дорогих покупок, нових фінансових проектів і інвестицій, нових особистих і ділових відносин. Для Водоліїв в цей час краще не починати нові любовні стосунки. У цей період буде переоцінка фінансів і відносин, Водоліям ще буде переоцінка розваг і захоплень. Не починайте нові творчі проекти та хобі. Можна повертатися до старого.

З 13 травня по 26 червня дволикий період для сфери багатства. З одного боку, Ви активніше будете працювати і працею можете більше заробити, більше результатів в збагаченні. З іншого боку, Ви активно будете витрачати накопичене, зростуть витрати. Оновлення сфери багатства. З кінця травня поганий тренд, вказівки на витрати і розтрати, втрати, конфлікти через гроші з 31 травня по 13 червня.

З 15 по 19 травня розвивайте сімейну сферу і свою віру, духовний світ.

З 20 по 24 травня зміцнюйте себе і свою творчість, свою репутацію.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть нове і можливість зміцнити. Зміцнити себе, творчість, любов, хобі, відносини з дітьми. Хороший пік для початку вагітності або інших починань з дітьми. Почати повторно серйозний любовний роман, але не новий. Для нової і старої творчості і хобі.

З 28 травня по 5 серпня перший і найважливіший з періодів для сфери роботи і здоров’я цього літа. Два місяці щоб вивчати нове для роботи і оздоровлення, але з середини червня по середину липня буде повернення старого. У цей час у Вас буде багато роботи, відряджень, угод, переговорів і навчання для сфери роботи, дізнаєтеся важливе про клієнтів і співробітників, робочий процес. У здоров’ї теж – дізнаєтеся важливе про здоров’я, можливості лікування, про хвороби.

З 31 травня по 13 червня тренд конфліктів і витрат. Обережніше з любовними романами і конфліктами з коханими. Бійтеся конфліктів з дітьми, бережіть вагітність. Водоліям витрати небезпечніша, ніж конфлікти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати і кульмінації, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 11 травня по 29 вересня – регрес в житті і переоцінка.

З 11 по 28 травня – інформація любові і творчості, дітей, інтелектуальний тонус.

З 13 травня по 25 червня – регрес і переоцінка в стосунках і фінансах.

З 13 травня по 26 червня – активніше в збагаченні і витратах.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, зміцнення, акцент на творчість, дітей, любов.

З 28 травня по 5 серпня – важливий період для інформації про роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 29 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,186