Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць на інформацію і спілкування, сімейні питання, кар’єру. Повториться сприятливий духовний період, що впливає на психологію і віру, на Ваші цінності, може навіть поліпшити матеріальний статус. Розпочнеться період активності в роботі, реалізації проектів і можливості поліпшити здоров’я.

З 31 березня по 16 травня більше енергії, розваг, творчих сил, готовність ризикувати, активності в любовних справах. З 17 квітня по 6 травня період спілкування і навчання, новин. З 20 квітня по 15 травня ще один період для спілкування, налагодження поверхневих відносин, оновити відносини зі знайомими і завести нові.

З 3 по 8 травня остерігайтеся конфліктів з друзями та коханими, можуть бути любовні інтриги, скандали з дітьми. Будь-які скандали в ці дні будуть масштабні.

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це нове, можливості для нових стартів або нові події. Найбільший акцент на сім’ю і будинок. Можуть бути новини від рідних або нові початки в сім’ї, зміни. Можете починати робити ремонт або купувати нерухомість, зважитися на переїзд. Обережніше з конфліктами.

Спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся про рідних, дізнавайтеся про нерухомість, проводьте переговори і цікавтеся покупкою або продажем, різними документами і інформацією з 6 по 21 травня. Багато сімейної інформації.

З 6 по 9 травня можуть бути прикрості і обмеження в фінансах і відносинах, обережніше з таємними інтригами. Не робіть дорогих покупок.

З 8 по 11 травня два тренди. Негативний може погано вплинути на відносини і фінанси, обережніше з репутацією і скандалами, інтригами. Позитивний може сприятливо вплинути на розширення і поліпшення відносин, заробітків, дружбу і колективні заходи.

З 9 по 13 травня займіться своїми комплексами і здоров’ям, психологічним і психічним станом, сімейними питаннями, час зміцнювати.

З 12 по 16 травня, знову, займіться своїми комплексами і здоров’ям, психологією і психіатрією, сімейної сферою, але в цей раз час позбавлятися і оновлювати.

З 15 травня по 9 червня сприятливий період для поліпшення будинку, відносин з рідними, може бути на сімейній сфері навіть зможете заробити (вдало укласти угоди, здійснити покупки або продажу чого-небудь, попросити про матеріальну підтримку від рідних) або інвестувати в сім’ю. Купуйте прикраси для дому, оновлюйте декор, меблі, це не час для капітального ремонту, але час для косметичного. Оновіть та покращуйте відносини з рідними. Весь період буде сприятливий з хорошими трендами.

З 15 травня по 19 липня (максимум 30) буде повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Тренд сприятливий, але результати тільки при активності \ роботі \ діях, посиленому намаганні, а не пасивності і очікуванні. Під час тренда приділяйте увагу своїм комплексами, шкідливим паттернам, звичкам які хочете змінити, займайтеся духовним і психологічним розвитком, страхами. Займіться фізичним і духовним здоров’ям. Ваша чутливість і інтуїція буде посилена, можуть бути сни віщі. Варто працювати над фінансами, багатством і заробітками, накопиченим, інвестиціями, але тільки довгострокові проекти. Хороший тренд для благодійності і допомоги іншим – це посилить Вашу віру, репутацію, віру в себе. Займіться зміцненням своїх джерел доходів, заробітків. Використовувати вашу творчість, віру (духовне), благодійність і інтуїцію для збагачення.

Перший в цьому році період для роботи і зміцнення здоров’я, період дає енергію для дій з 16 травня по 2 липня. Займіться фізичним здоров’ям, спортом, фізичними навантаженнями. В роботі беріться за важкі проекти, буде готовність і бажання кардинальних дій, вчинків. Можуть бути скандали з клієнтами і співробітниками в червні місяці, під час напружених трендів, але і в цілому конфліктність в робочих питаннях зросте. Період дасть енергію для нових зобов’язань, тому можна брати на себе нову роль на роботі і обов’язки.

З 17 по 20 травня нейтральний тренд, але несподівані і швидкі події в сімейних відносинах, особистих відносинах і ділових, фінансах. Нові відносини або зміни в існуючих, розриви. Витрати або доходи, намагайтеся здійснювати обдумані покупки. Здійснення покупок для сім’ї та будинку або витрат на це.

18 травня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилення трендів, кульмінації і рішення, завершення і новини. Найбільший акцент на кар’єру і репутацію, в меншій мірі на сім’ю і нерухомість. Пік буде сприятливим, тому варто приймати остаточні рішення, обдумані і зважені, хоча можуть бути і не залежні від Вас події. Постарайтеся приділити найбільше уваги кар’єрному шляху і досягнень.

З 20 по 23 травня гарний час для публіцистики, поезії, спілкування з улюбленими і відпочинку. Для ділових переговорів період теж відповідний, але краще займатися творчістю.

З 21 травня по 4 червня прилив інтелектуальних сил, особливо для творчості, публіцистики, поезії. Під час цього періоду можливість оновити свої знання про захоплення, хобі, дітей, тих кого любите. Дізнайтеся більше про своїх чад, коханих, любовних романах.

З 30 травня по 2 червня хороший тренд для здійснення капітальних покупок, особливо для сім’ї та будинку. Сприятливий період для таємних переговорів і угод, таємних відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Сім’я і нерухомість.

З 6 по 21 травня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 15 травня по 19 липня – зміцнюйте психіку, духовний світ, фінанси і цінності.

З 15 травня по 9 червня – покращуйте будинок і відносини з рідними.

З 16 травня по 2 липня – енергія для роботи над здоров’ям і роботою з обов’язками.

Пік 18 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації. Акцент на кар’єру і репутацію, сім’ю і нерухомість.

З 21 травня по 4 червня – інтелектуальний і творчий тонус, інформація про хобі і любові, дітях.

Гороскоп опублікований 30.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170