Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий гороскоп для Водоліїв, в кінці січня найважливіший пік в році – це початок нового життя, новий цикл, нові починання і завершення старого. Місяць буде лукавим, багато енергії для публічності, але багато бажань для усамітнення і таємниць. Починаючи з середини січня у Вас акцентованою стане сфера багатства, можливості для заробітку, але будуть і витрати.

З 19 грудня зміни зі здоров’ям, духовним світом, таємницями і секретами, езотерики, ізоляції, позбавлення до 9 лютого або довше. З 20 грудня відносини і невеликі можливості для збагачення, багато спілкування і публічності до 13 січня. З 29 грудня таємні знання, інформація про секрети, таємне спілкування до 16 січня.

З 1 по 4 січня багаті дні для таємного спілкування, секретів, духовних та езотеричних знань.

З 3 січня по 16 лютого більше активності на суспільстві, в клубах, соціальних і громадських заходах. Час бути публічними, відстоювати себе на публіці. Розвивати відносини з суспільством і відстоюйте себе. Починайте вести за собою інших і керувати іншими. Оновіть дружбу і колективні відносини. Розберіться з поганими друзями і колективами. В кінці січня намагайтеся менше конфліктувати.

З 7 по 13 січня багато таємного спілкування, пліток. Взагалі тренд багатий на різну інформацію і спілкування, але таємного найбільше.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, завершення і рішення, пік дасть масу інформації і кардинальних змін. Водоліям необхідно дуже серйозно ставитися до свого здоров’я в ці дні, берегти свої таємниці, рідних, кар’єру, репутацію, роботу. Під час піку постарайтеся остаточно завершити або змінити. Займіться роботою, робочими проектами, цілями, співробітниками і клієнтами. Займіться своїм здоров’ям і звичками, час для серйозних і обміркованих операцій. Пік може прибрати щось важливе або допомогти зміцнити. Може бути депресія або грубі зміни до 15 січня, у всякому разі до 15 січня бережіть здоров’я, таємниці, кар’єру і сім’ю.

Після 11 січня життя стане швидше, швидше буде розвиватися сімейна сфера, Ваші зміни і прагнення, більше екстравертність. Життєве «уповільнення» і переоцінка була з 12 серпня 2019 року.

З 13 січня по 7 лютого період, що впливає на багатство і збагачення. Можливості заробити, інвестувати, щось вдало купити. Легше буде заробляти гроші, домовлятися про угоди, отримувати доходи за свої послуги і справи. Оновлюйте джерела доходів, робіть дорогі покупки, знаходьте цінне. Знаходьте способи використовувати своє багатство для збагачення, приділіть увагу депозитам, накопленому та інвестиціям. Під час періоду можете почати щось колекціонувати. Цей же період вплине на Ваші духовні цінності, оновить Ваше ставлення до того, що для Вас дорого і важливо.

З 16 січня по 3 лютого дуже сильний період для Водоліїв, інтелектуальний тонус, легко будете навчатися новому, обробляти велику кількість інформації. Займайтеся інтелектуальними проектами, інтелектуальною творчістю, багато ідей. Так же період дасть багато новин, важливої інформації, зросте Ваша товариськість. Можуть бути поїздки і відрядження, оновлення спілкування і нових знайомств, різних угод і переговорів.

Перший конфліктний тренд з 21 по 25 січня, бунтарство, порушення правил, бажання руйнувати все. Багато уразливості і егоїзму, свободи. Дуже ексцентричне самовираження і бажання виділитися.

Дні конфліктів, особливо з друзями і суспільством, через гроші або заробітки, неприємні або дурні витрати, а можуть бути втрати з 23 по 30 січня.

З 23 по 27 січня багато, дуже-дуже, інтелектуальної енергії. Ораторство і публіцистика, реалізовуйте завдання, працюйте швидко з обсягами інформації.

З 25 по 31 січня ще один конфліктний тренд, а може навпаки велике втікання від конфліктів, неуважність в бажаннях. У всякому разі, краще не конфліктувати. Найсильніше конфлікти або безвідповідальна поведінка буде з друзями і через гроші. Можуть бути конфлікти з суспільством, через ідеї, плани, віру, релігійного характеру. Обережніше з любовними романами.

Найважливіший пік в 2020 році для Водоліїв, особливо тих Водоліїв, які народилися під час піку – 25 січня, плюс-мінус 5 днів, спад енергії 10 днів після. Під час піку багато енергії, нових починань, змін, несподіваних подій. Пік – це новий початок у Вашому житті, або нове бажання в житті. Події можуть бути зовнішні, що не залежать від Вас, дуже змінюють все, руйнують, емоційні і несподівані. Але можуть і виходити від Вас, Ваших бажань, теж несподіваних і, ймовірно, що руйнівних. Бажання свободи, змін, дій, швидких вчинків. Під час піку Ви будете готові змінити своє життя, несподівано. Пік досить негативний, несприятливий, що руйнує або порушує. Зміна себе і свого життя, своїх планів на майбутнє, бажань. Бійтеся необдуманих бажань і вчинків. Сильний вплив піку на сімейну сферу, переїзд, продаж або купівля нерухомості, події в сім’ї.

З 26 по 29 січня романтичні дні. Ці ж дні нейтральні для фінансів і збагачення. Ви можете як багато заробити і отримати допомогу від інших, використовуючи творчість і релігію, а може бути допомогти іншим. А можете бути обмануті фінансово і навіть в стосунках.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – дружба і громадська активність.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, події зі здоров’ям, роботою, таємницями, містикою і духовним світом.

З 13 січня по 7 лютого – можливості збагатитися матеріально і духовно.

З 16 січня по 3 лютого – інтелектуальний тонус, спілкування, новини.

Пік 25 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – несподіване нове в житті і зміни, є ймовірність руйнувань.

Гороскоп опублікований 22 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,420