Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Протягом усього місяця бережіть таємниці, обережніше з конфліктами, більше відпочивайте. Багато відносин і спілкування по роботі. Зможете дізнатися більше про партнерів і ворогів, а з кінця серпня про фінанси і борги. Місяць почнеться дуже емоційно і енергійно і таким буде до початку вересня. Спочатку місяці несподівані зміни і результати в житті. В середині серпня важливі відносини.

З 3 квітня по 7 серпня любовно-романтичний, творчий, що поліпшує відносини з дітьми період. З 28 травня по 5 серпня багато роботи і питань здоров’я. З 27 червня по 7 січня 2021 року активні спілкуванні, навчанні, поїздках. З 10 липня по 23 серпня розвивайте свої духовні цінності, збагачуйтесь матеріально.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для Водоліїв, багато емоцій, енергії і бажань, один з найважливіших піків на рік для Водолія. Кульмінації, прийняття рішень, усвідомлення і результати, важливі новини. Пік дуже стрімкий, непередбачуваний, мінливий, може навіть руйнівний. Акцент на Вашу особу, усвідомлення і розуміння себе і Ваше життя. Другий акцент на Ваші стосунки з іншими людьми, конфлікти, шлюб, ділове партнерство. Третій акцент на сімейній сфері, будинок, рідних. Щось раптово може завершитися. Обережніше будьте з розривами, бунтами, втратами.

З 5 по 20 серпня багато новин, переговорів і простого спілкування, інформації. Найбільше про відносини, ділових партнерів, шлюбі, ворожнечі. Виступайте публічно, діліться ідеями, дізнавайтеся корисну інформацію.

З 7 серпня по 6 вересня відносини на роботі будуть сприятливі до кінця другої декади серпня, а після чреда негативних трендів. Весь місяці будуть розвиватися робочі відносини, постарайтеся згладити кути на роботі в конфліктах, розвинути і поліпшити відносини з працівниками та клієнтами. До 24 серпня період буде сприятливим для косметичних процедур, дієт, оздоровлення, але не для операцій.

З 8 по 19 серпня психологічні фрустрації, таємна дратівливість, можуть бути таємні конфлікти, бережіть свої таємниці. Бережіть здоров’я, не робіть операції в ці дні.

З 13 по 19 серпня приплив енергії і активності в спілкуванні і відносинах. Єдиний сприятливий тренд для відстоювання своїх прав у відносинах.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року біля Водоліїв відбудеться уповільнення життя, але період фоновий і це не буде дуже помітним. Менше нових планів та ідей, але більше старих. Менше нових змін, але повернення старих подій в житті. Помітно це буде в сімейній сфері. Пригальмується особистий розвиток. Більше внутрішніх бажань змін в житті і менше їх реалізації.

З 15 по 19 серпня виступайте публічно, покажіть свої ідеї, дуже хороші дні щоб послухати своїх партнерів, коханих, навіть можна вислухати ворогів.

З 18 серпня по 3 вересня таємні конфлікти, особливо з керівництвом і оточуючим, порушення правил, агресія, стережіться втратити репутацію. Варто берегти своє здоров’я і не навантажувати себе занадто.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік буде багатим на нові починання. Найбільше активності і можливості для початку нових відносин, любові, ворожнечі, партнерства. Приділіть увагу новинам про важливі для Вас людей і відносинах. Бійтеся початку нових конфліктів, особливо таємних. Хороший пік для початку ділового спільного проекту.

З 20 серпня по 5 вересня дізнавайтеся про борги і можливості скоротити свої витрати, спілкуйтеся зі спонсорами та боржниками, кредиторами. Буде інформація про спадщину, виплати, боргах. Хороший період для вивчення психології і езотерики.

З 24 серпня по 4 вересня чреда негативних трендів для відносин, особливо для відносин на роботі і таємних. З 24 по 27 серпня намагайтеся не роздувати обіцянки, можуть бути розчарування у відносинах, не витрачайте багато грошей.

З 28 серпня по 1 вересня можуть бути втрати відносин і фінансів, обережніше з вимогами до клієнтів і співробітникам, обережніше з таємницями.

З 31 серпня по 4 вересня енергія для сімейної сфери і фінансової, боргових питань. Для розвитку цих сфер.

З 31 серпня по 4 вересня розчарування і обмеження в стосунках і фінансах, серйозніше ставтеся до витрат, не порушуйте правила.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, рішення. Сприятливий час для вирішення фінансових і боргових питань, завершення їх. Вирішувати питання спадщини, боргів, виплат, підтримки від інших людей. Багато новин в ці дні. Можна приділити увагу сім’ї. Намагайтеся не конфліктувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, несподіване, акцент на Вас і відносини.

З 5 по 20 серпня – інформація про відносини і спілкування.

З 7 серпня по 6 вересня – налагоджувати відносини на роботі і здоров’я.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року – переоцінка і уповільнення в житті і планах, розвитку в сімейній сфері.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація про фінанси і борги.

Гороскоп опублікований 2 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,377