Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Відносини і фінансові питання – це головні теми цього місяця для Вас, до того ж в середині місяця можливість розібратися в собі і відносинах, а спочатку гороскопу почати нове в стосунках. Місяць хороший і активний, тільки початок може бути занадто ураганним, мінливим, емоційним. Перша половина місяця – це питання відносин, друга – фінансів. У цьому місяці можете підлікувати свої нерви, покращиться психологічний стан.

З 2 липня Ви стали активніше в стосунках, більше публічності, період міг початися з конфліктів, триватиме активність до 18 серпня. З 19 липня по 11 серпня багато роботи, інформації про роботу і здоров’я. З 28 липня в гороскопі для Водоліїв ще один період впливає на відносини, більше гармонії і уваги до партнерів, інтересу до відносин, період до 21 серпня, дуже хороший період, тільки в перші дні могли бути проблеми.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, посилення трендів, можливість почати нове, зміни або новини. У Водоліїв буде можливість почати нові стосунки або швидкі зміни в існуючих відносинах. Пік може бути небезпечним для існуючих відносин до 3 числа, через поспішність і егоїзм, образливість, бажання нового і змін. Але, може бути, Ви хочете їх розірвати, тоді це буде швидко. Під час піку можуть бути зміни з будинком, рідними.

З 5 по 9 серпня хороші дні для публічної активності, творчості, дружби і важливих відносин, реалізації планів і ідей про майбутнє і громадських. Можна займатися судовими та іноземними питаннями. Ці дні підходять для розвитку і поліпшення, розширення.

З 7 по 21 серпня дуже хороший тренд для відносин, всіх важливих відносин. Показати свої почуття коханим, виступати публічно, налагодити відносини з ворогами, діяти спільно з партнерами. Ці дні гарні для творчості, багато романтики.

З 7 по 10 серпня ще один хороший тренд для відносин, але і для дружби. Покращувати і розширювати. Хороші дні для судів, покупки дорогого.

З 11 по 28 серпня багато спілкування та інформації про партнерів, ворогів, коханих. Можливість дізнатися більше. Хороший період для громадської активності, спілкування, виступів, переговорів. Приділіть увагу судам, дізнайтеся про конкурентів і партнерів. Період насичений і багатий на корисну інформацію.

З 12 серпня 2019 року до 11 січня 2020 року у Вас буде невеликий регрес в житті, повернення до старого, може бути регрес в сімейній сфері і сімейних питаннях. Ви переоціните себе і повернетеся до старого. Нове в житті, особливо переїзди або інші сімейні питання, краще не починати. Період фоновий, але потім зможете помітити, як сповільнилося життя і що повернулося в нього.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже емоційні дні, сповнені рішучості, можете йти в крайності в своїх бажаннях, багато важливих новин. Великий акцент на Вас і Ваші важливі відносини, такі як любов, шлюб, ворожнеча, партнерство. Час дуже добре для прийняття рішень, важливих переговорів і угод, завершень або переходів на новий рівень.

З 18 серпня по 4 жовтня зростуть Ваші витрати. Це активний період для фінансової сфери, можливості витрачати, оновлення боргових питань, напористість в ділових відносинах з кредиторами і боржниками, прохання про допомогу. Під час періоду будуть хороші і погані тренди, більшість хороших в серпні, а поганих в перші декади вересня. Під час хороших – можливість заробити за рахунок інших і вирішити боргові питання. Погані – втрати, конфлікти за гроші. Під час цього періоду посилитися сексуальність і можливість травм.

З 21 серпня по 14 вересня ще один фінансовий період, коли буде легше домовлятися про борги, просити і отримувати допомогу від інших людей. Період хороший для роботи над психологією, а так само вивчати інших людей. У серпні тільки хороші тренди, а у вересні можуть бути розчарування і обмани.

З 21 по 27 серпня робіть гроші за рахунок інших, просіть про підтримку, оперуйте чужими коштами. Дні гарні для судів, особливо якщо це щодо боргів і спадщини. Крім того, це романтичні і сексуальні дні.

З 25 по 28 серпня хороші дні для раптових інвестицій в кар’єру і професію, раптом потрібно буде витратити на це гроші – не бійтеся. У ці дні так само можуть бути несподівані доходи, придбання, можливість укласти вдало угоду, отримати підтримку від інших людей. А ще це сексуальні дні.

З 25 по 31 серпня ще один сексуальний період. І він теж хороший для кар’єри і фінансових питань, для активних дій, реалізації планів, досягнення поставлених цілей. Займіться боргами і кар’єрою.

З 27 серпня по 8 вересня нейтральний тренд, дні активні, можна показати себе спонсорам і боржникам, кредиторам, приділити увагу спадку і різним виплатам. Відстоювати свої права. Ви можете дуже хвалитися своїми доходами, легко оперувати чужими коштами, брати і давати в борг у ці дні, але тренд нейтральний, намагайтеся все аналізувати.

З 28 серпня по 14 вересня багато інформації про борги, фінансах, спадщині, різних виплатах. Можливість все аналізувати, у всьому розібратися. Буде багато хороших і поганих трендів, початок періоду буде краще, ніж його середина. Можете проводити переговори про фінанси і борги.

З 28 по 31 серпня ще один тренд для активних дій з фінансами і кар’єрою, статусом. Варто показати себе, похвалитися своїми достоїнствами перед керівництвом або тими, хто може допомогти Вам матеріально.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, можуть бути зміни або новини, акцент на фінанси, спадок, борги і різні виплати, кредити, підтримку від інших людей. Можете щось нове починати з цим або отримати важливі новини. Цей період так само буде впливати на Вашу психіку, сексуальність, кризи психологічні, принесе він хороші зміни або можливості.

З 31 серпня по 3 вересня можете укладати серйозні і довгострокові угоди, що впливають на багатство, фінанси, борги, спадок. Дуже добре, щоб ці угоди були таємними. Можете робити важливі покупки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на важливі відносини.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, акцент на Вас і важливі відносини.

З 18 серпня по 4 жовтня – активність фінансова.

З 21 серпня по 4 жовтня – активність фінансова і можливості для збагачення.

З 28 серпня по 14 вересня – інформація про фінанси.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси.

Гороскоп опублікований 30.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,385