Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій, народжені з 30 січня – 08 лютого, друга декада – Ґасбрук


Водолій другої декади – це народжені з 30 січня – 08 лютого

У цій особистості гармонійно сплавлені самовпевненість, інтелект, магнетична привабливість і здатність керувати. Чесність конфліктує з безчесним. Дана декада відрізняється від інших найбільшим піком найвідоміших імен.

Позитивний стан виражається в непохитній вірі у власні здібності, почуття власної сили, в кмітливості і жвавому розумі – все це додає шістки Водолія майже непереможну силу, вони наділені ще й великою особистою привабливістю, інстинктивним самоконтролем, скромністю та гідністю. Невтомні і енергійні трудівники, невичерпні у своїх стараннях і турботах, щоб гідно здійснити свою мету. Володіють незвичайним поєднанням живої уяви з логічним розумом, що припускає у них незвичайне рівновагу, рівномірно розподілене між «усвідомленим і неусвідомленим». Шістки Водолія – ​​ідеалісти і індивідуалісти, наділені даром красномовно виступати перед публікою, чудово розуміють чарівництво написаного і сказаного слова. В межах розумного володіють вродженою здатністю привертати до себе все, що побажають.

Негативний стан цієї особистості виражається бажанням панувати, володарювати всупереч почуттям, ідеям, бажанням і сподіванням інших людей. Якщо Шістки Водолія негативні, то вони стають жорстокими, холодними, егоїстичними, нетолерантними. Надмірно чутливі до критики – нічого не прощають, а тому і мстиві. Вони злісні, своє активне уяву і свій розум використовують в руйнівних планах, інтригах, для здійснення яких не соромляться в засобах.

Рівновагу. Найкраще збалансують цю особистість всього дві складових – почуття відповідальності і чесна гра. Егоїзм слід пом’якшувати благородством, а суєтність – толерантністю. Необхідно виховувати особисту скромність і особисту гідність. З відсутністю цих якостей Шістка Водолія втрачає свою головну особливість – бути лідером – якість, вирішальне для цієї особистості. Потрібно в собі свідомо розвивати щирість, доброту і увагу до інших людей, бо в іншому випадку Шістка Водолія може бути охоплена особистими амбіціями і тоді все інше буде повністю виключено.

Коментарі. Оглядаючи цілу плеяду прославлених людей, народжених в цій декаді, виникає враження, що успіх вже зумовлений самим їх народженням в Шістки Водолія. Але вже з першого погляду таку ілюзію розвіює зображення на карті Таро і сама назва цієї декади. Весляр енергійно веде свій човен до берегів обітованої землі, а під його недремним оком дружина, дитина і шість мечів, здобутих, по всій вірогідності, в бою. «Заслужений успіх» – говорить саме за себе назву декади. Насправді такий результат дають тільки робота і наполеглива праця, тобто те, що обіцяно тим, хто народився в найуспішнішою декаді року. Жодному з них успіх і популярність не впали на коліна, подібно стиглої зливі – все за нього боролися. Запис Таро їм обіцяє «успіх після труднощі і старань».

Кожен видатний артист вкладає величезну працю, щоб отримати загальне визнання. Наприклад, Фріц Крейслер, Рената Тібальді, Чарльз Діккенс, Джон Рескін, Джеймс Джойс, Норман Рокуелл, І. К. Хаусманс, Томас Мор, Джон Форд, Гертруда Стайн, Норман Мейлер, Жюль Верн, Альфред Адлер, композитори Франц Шуберт, Ф. Мендельсон, астрологи Е. Адамс і С. Картер, американські президенти Вільям Гаррісон, Франклін Делано Рузвельт, Рональд Рейган, французький кінорежисер Франсуа Трюффо, (Борис Єльцин, шахіст Борис Спаський, Андрій Білий, Борис Пастернак – прим. пер.). Вивчивши 500 усім відомих людей і дату їх народження, ми встановили, що 20% з них – з потенціалом Шість, а третина народжена в другій декаді Шістки Водолія.

Успіх шісток Водолія може бути приписаний тільки їх природним здібностям. Вони самовпевнені, завжди оптимістичні, амбітні, не визнають ніяких обмежень. Вони здатні думати і аналізувати, робити висновки і розрізняти різні напрямки діяльності.

У такій готовності трудитися заради своїх цілей проявляється, мабуть, їх найважливіша особливість – вони завжди знають, чого хочуть. А такий феномен зустрічається дуже рідко – це підтвердить будь-який дослідник людських проблем. Вони дійсно досягають успіху, доказом служить запропонований список імен. Але нам-то, всім іншим, народженим в різний час, ретельний аналіз допоможе відкрити формулу успіху Шістки Водолія.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,404