Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій, народжені з 20 січня – 29 січня, перша декада – Ґасбрук


Водолій першої декади – це народжені з 20 січня – 29 січня

В цьому характері зустрілися творча енергія, швидка реакція, різнобічність і істинне чарівність. Бажання мощі і успіху конфліктує з бажанням насолод.

Позитивний стан. Художник-творець прихований в кожній п’ятірці Водолія, вона емоційна, чутлива і мрійлива. Старанний трудівник, критичний мислитель, вона конструктивна в своїх бажаннях. Приваблива особливо для протилежної статі, здатна впливати, спонукати і управляти активною діяльністю інших людей. Пристрасно відданий, завжди готова захищати свої переконання. Наділена величезною енергією, кмітливістю, сильно відчуває красу. Багатогранна, зазвичай встигає охопити цілий «віяло» різних інтересів. П’ятірки Водолія з рідкісних людей, здатних одночасно робити відразу кілька справ, причому всі однаково добре. Задовольнити їх дуже важко – настільки вони критичні до свого і чужої праці. У відповідний момент інстинктивно бажають всі поліпшити.

Негативний стан. Дратівлива, темпераментна і напружена. Занадто чутлива до критики на свою адресу, постійно уявляє собі, як її «обійшли», помилково зрозуміли і навіть переслідують. Непостійна в почуттях, може бути безцеремонної і жорстокою в особистих зв’язках. Ненадійна, підозріла і склочний. Інстинктивно бажаючи змін і поліпшень, може непродумано стати руйнівником, з однією лише метою – зруйнувати порядок, зовсім не думаючи про його конструктивному оновленні. Негативна П’ятірка Водолія – ​​прихильниця рішучих заходів і може прийняти ніспровергательние і небезпечні ідеї.

Рівновагу. Таємниця рівноваги П’ятірки Водолія – ​​в обранні відповідного каналу для виходу творчої енергії. Якщо в житті П’ятірки Водолія відсутня необхідна віддушина чи вона несприятлива, то це обертається нагромадженням енергії, подібно підземному вогню, який вибухає рано чи пізно, і призводить до руйнівної активності або самознищення власного здоров’я і характеру. Утримують рівновагу контроль над емоціями (особливо гнівом) і дисциплінована активність, тим самим вивільняючи найкращі якості цих сильних особистостей. Вони зобов’язані виховати в собі вміння міркувати.
Коментарі. Вже сам факт народження в цій декаді, мабуть, несе велику відповідальність. Великі люди, народжені в цій декаді, воістину великі. Вивчення ж менш відомих представників показало, що їх витончена динамічна сила дуже важко контролюється в повсякденному житті. Таро називає їх карту «Поразка» всупереч найсильнішим її напрямних, цим, можливо, бажаючи сказати, що будь-яка особистість, не впоралася з негативними сторонами свого характеру, зазнає поразки. На карті зображено борець, який переміг ворога, але він так і не повірив у свою перемогу. Бути удачливою П’ятіркою Водолія нелегко, але те, що таке можливо, нам довели вельми досягли успіху люди, народжені в цій декаді.

Серед них легендарний композитор Моцарт; великі музиканти Ієгуді Менухін та Артур Рубінштейн; найбільші поети Роберт Берні і лорд Байрон; письменники Льюїс Керрол, Сомерсет Моем, Август Стріндберг, Стендаль, Едіт Вартон, Вірджинія Вульф; художник Едуард Мане, кінорежисер Сергій Ейзенштейн; філософ Френсіс Бекон і містик Сведенборг; президент США Мак Кінлі.

Властивості особистості П’ятірки Водолія дуже цікаві, вони представляють подвійність полярних протилежностей: негативної, жіночої частоти Венери і позитивного чоловічого потенціалу П’ятірки. У врівноваженою, збалансованої особистості ці напрямні, доповнюючи один одного, дають блискучу комбінацію передумов для щасливої ​​і творчого життя. Але якщо особистість не збалансована, то тоді направляючі знаходяться в тривалому протиборстві, зі схильністю до крайнощів, з спантеличує жорстокістю коливаючись між позитивним і негативним станами. До будь потенціалу П’ять основна вимога – самоконтроль, а частота Венери відчуває труднощі з концентрацією уваги – в цьому її слабкість. Тому в даному періоді, що має потенціал П’ять і частоту Венери, рекомендується свідомо розвивати основні вимоги до цих напрямних – творчо і творчо застосовувати вогняну енергію потенціалу П’ять і перешкодити марнотратства сил, до чого схильна частота Венери.

П’ятірки Водолія природно наділені хорошим менталітетом, і якщо доцільно направлять потужні і різноманітні сили своєї особистості, то досягнуть успіху і зможуть реалізувати в життя власні можливості. Будь декада може дати генія, але у П’ятірки Водолія таких можливостей вище ординара.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167