Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій, народжені з 09 лютого – 18 лютого, третя декада – Ґасбрук


Водолій третьої декади – це народжені з 09 лютого – 18 лютого

Вільний інтелект, інтуїтивне розуміння людей, незалежність і творча уява – основні ознаки даного характеру. Бажання панувати конфліктує з бажанням насолоджуватися.

Позитивний стан. Ця особа обдарована зовнішньою привабливістю, різноманітними здібностями і інтуїтивним інтелектом. Сімки Водолія інстинктивно і живо розуміють людські бажання, йдуть їм назустріч, співчувають людям. Але у своїх взаєминах, в приватної чи суспільного життя, спонукаючи інших до дії і розпоряджаючись, завжди панують над іншими людьми. Наділені творчою енергією, живою уявою і непохитним оптимізмом. Їхня віра в людство і себе – непорушна і потужна сила. Вони не обмежені, ідеалісти, гуманісти і мрійники, готові здійснювати свої мрії. Чуттєві і чутливі, бажають задоволеності і собі, і іншим, вважаючи це важливіше слави і багатства. Благородні, гостинні і пристосовність.

Негативний стан. У негативі Сімки Водолія ненадійні, нещирі, виверткі, брешуть собі і іншим. Віра в ілюзії і мрії вибудовує про життя поверхове уявлення. У наявності безвідповідальність і непрактичність, відсутня здатність до тривалих і зосередженим зусиллям, імпульсивні, та ще й мінливі. Неумерени в фізичних задоволеннях, не знають нічого про самоконтролі і байдужі до свого гідності, ненадійні. Інтуїтивна розсудливість перетворюється в хитрість, а привабливість використовується в нав’язуванні своєї волі іншим.

Рівновагу. Проникливість і концентрація допоможуть сімки Водолія при двох найбільш позитивних способах увійти в рівновагу – правильний вибір мети і рішучість дотримуватися тільки одного починання до його завершення. Найкраще рівновага досягається позитивним розумовим зусиллям, обмежуючи уяву, тренуючи інтуїцію проти всього ілюзорного і нереального. Обуздиваніе емоції, бажань і впорядкована робота за неодмінної участі піднесених норм етики і поведінки – набір необхідних елементів рівноваги.

Коментарі. Це найскладніша декада в році. Прикладом такого твердження може послужити відомий американець, який народився в цій декаді, – Авраам Лінкольн. Багато з його біографів намагалися проаналізувати його життя, але і сьогодні особистість його – таємниця! Сімки Водолія наділені чимось невловимим: ледь подумаєш, що він тут, а його і немає! Вам тільки здалося, що Ви почали його розуміти, а він на Ваших очах змінюється в щось зовсім інше.

Поєднання символів цього знака тільки спантеличує: мінливість Місяця, мінливість потенціалу Сімки, взаємодіючи з холодом і недоступною свободою елемента Повітря, зробити можуть просто неможливим абсолютно все! Тлумачення Таро і суперечливо, і негативно. Між тим, позитивний стан говорить про особистості великою привабливості, і саме подібні якості знаходимо у Авраама Лінкольна.

У цій декаді Водолія відомих людей народилося трохи менше, ніж у попередньому. Просто сімки Водолія бракує амбітності. Список починають великий учений провидець Галілео Галілей, винахідник Томас Альва Едісон, Чарльз Дарвін, гітарист Андреа Сеговія, художник Грант Вуд, Йоко Оно, Моріс Шевальє, (Ілля Крилов – прим. Пер.).

Багатогранність, властива потенціалу Сім, – сильне і слабке якість одночасно. Але поєднання багатогранності з пристосовністю, властивої частоти Місяця, ймовірно, послужило або вже стало однією з причин такого дивного тлумачення в запису Таро: «Часткову успіх. Схильні втрачати в момент придбання – не продовжують зусилля ». А між тим, при свідомому, інтелігентному і об’єктивному виборі проблема рівноваги зводиться до дуже простому процесу: концентрації на одній меті, одному занятті і одному ідеалі! Таро-карта цієї декади названа «Змінне зусилля», що означає енергію і силу, але нестабільну.

Сімка Водолія може домогтися й особистого щастя, і великого успіху, очевидно, за умови концентрації і дисципліни своїх широких можливостей і в тому числі і особистої чарівності.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,180