Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на лютий буде останнім сприятливим для Водоліїв на пару місяців, березень і квітень будуть складними, про що я вже писала в гороскопі на 2020 рік. У лютому розбирайтеся в собі і своєму житті, важливих питаннях, відносинах. Нове краще не починати, у всякому разі в справах і здоров’я після 17 лютого вже точно. З середини місяця занепад сил і активності. Впродовж лютого багато інформації про багатство і для багатства.

З 3 січня активні в дружбі, товаристві, публічні, розвиток громадської позиції по 16 лютого. З 13 січня збагачення по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня багато інформації, корисної і важливої, для збагачення. Це можливість дізнатися нові способи заробітку або більше дізнатися про своє багатство. Можливості дізнатися про бажані покупки, провести переговори, укласти угоди. Розібратися в своїх накопичення фінансових і матеріальних. Можете обговорювати і укладати угоди з «джерелами доходів». Але нове намагайтеся встигнути почати до 17 лютого, а після краще повертатися до старого.

З 7 лютого по 5 березня більше спілкування, шапкових відносин і знайомств. Непоганий період для торгівлі, укладення договорів торгових. З 20тих чисел чреда поганих трендів, постарайтеся все встигнути до 20го числа.

З 8 лютого по 4 березня сприятливий тренд для духовного розвитку, розвитку своїх цінностей. Але і для матеріального розвитку він теж хороший, для збагачення, здійснення покупок і інвестицій. Особливо якщо Ви заробляєте творчістю або благодійністю. Слухайте свою інтуїцію в ці дні, допомагайте іншим, просите про допомогу у інших, творите.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це час кульмінацій, дуже важливий пік для Водоліїв у 2020 році, особливо тим, хто народився в ці дні. Час розібратися в собі та інших людях, прийняти рішення щодо відносин та свого життя. Час поводити підсумки і розібратися, все важливе в своєму житті, будь-які рішення будуть легкими для Вас. Підсумки не тільки для відносин, але будь-чого в житті. Підсумки – це не тільки закінчення, а й перехід на інший рівень. Наприклад, відносини – це може бути заручини після любовного роману, набуття ділового партнера після довгих переговорів. Але може і завершитися щось важливе.

З 16 лютого по 30 березня розвивайте свій духовний світ, намагайтеся більше відпочивати, більше самоти, займіться своїми хронічними хворобами або прихованими захворюваннями. Період принесе занепад фізичних сил. Під час цього періоду бережіть свої таємниці і секрети. За ці півтора місяця у Вас будуть сприятливі і негативні тренди для таємниць, здоров’я, усамітнення.

З 18 по 24 лютого енергія для роботи над сімейними питаннями, робіть ремонти, допомагайте рідним, побудьте вдома в ці дні. Багато енергії духовної, для духовного, вдалі дні для медитації і різних духовних практик.

З 17 лютого по 10 березня відкладіть початок нових проектів, особливо якщо вони стосуються Ваших витрат, спадщини, боргів, збагачення, здійснення покупок, угод, переговорів, поїздок. Коротше кажучи, всіх ділових проектів, а ще навчання та творчості. Але можете повернутися до старого і завершувати старе. Можуть бути проблеми і затримки з технікою і документами в цей час.

З 18 лютого по 2 березня ще один тренд енергії для духовного, медитацій, містики. Сприятливий для оздоровлення. І сприятливий для таємної ділової активності, таємних переговорів і угод з метою збагачення. Але бажано не починати нове, а повернутися до старого.

З 21 по 25 лютого обережніше з таємними романами і важливими відносинами. Бережіться дурних витрат грошей на свої бажання, є ймовірність обману.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – ще один сприятливий пік, тільки остерігайтеся витрат. Пік акцентує доходи, джерела доходів, накопичення, заробітки. Відроджуйте старі проекти, які давали доходи, нагадайте про себе клієнтам і роботодавцям. Розберіться зі своїм багатством, оцініть інвестиції і накопичення. Більше удачі для повторних покупок, спроб купити щось цінне для Вас повторно або дізнатися про бажане.

З 27 лютого по 1 березня не ризикуйте своїми грошима, знову небезпечний трен для таємних відносин особистих і ділових.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на лютий 2020

З 3 лютого по 10 березня – інформація – гроші.

З 7 лютого по 5 березня – спілкування, можливості для торгівлі та угод.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації в Вашому житті і увагу до розвитку відносин.

З 16 лютого по 30 березня – зростання духовних сил і занепад фізичних.

З 17 лютого по 10 березня – завершуйте старі ділові проекти і відроджуйте їх, проблеми з технікою і документами.

З 18 лютого по 2 березня – духовна енергія і можливість для оздоровлення та збагачення.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – можливості для нового або відродження старого, акцент на багатство.

Гороскоп опубліковано 2 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,436