Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Час нового у Вашому житті, нових починань або подій змінять Вас. У цьому місяці буде можливість відпочити, особливо душею, після напруги в січні. Хоча і буде присутнє роздратування, яке посилиться з середини лютого, імпульсивність з агресивністю. Робота і ділові питання, що приносять прибуток, таємні переговори і зв’язки, активність з рідними і питаннями нерухомості, можливість почати нове життя і розібратися з боргами і неналежним Вам. Багато енергії і оптимізму, сприятливий місяць.

З 1 по 4 лютого більше чарівності і харизми у Вас, можуть бути несподівані закоханості в друзів, гарні дні для громадської активності та спілкування. Можна здійснювати поспішні покупки і інвестиції, слухайте свою інтуїцію.

Найважливіший пік для Водоліїв в 2019 році – пік 4 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік посилить емоційність, всі тренди і періоди, додасть Вам сил, енергії, дасть можливість почати щось нове в житті або новий етап в житті. Час сприятливий для нових починань, нових бажань, можуть бути масштабні нові події у Вашому житті, багато новин. Будуйте плани на майбутнє, слухайте своє осяяння, вносіть в життя щось нове. Події можуть бути і зовнішніми. Найпомітніше він буде народженим під час піку, плюс-мінус 5 днів.

З 4 лютого по 1 березня більше духовної гармонії, час відпочивати душею, займіться своєю психікою, нервами. Період дасть можливість зміцнити свої нерви і душевний світ, оновити його, позбутися. Імовірність таємних розмов і угод, таємних відносин, любовних романів, теж можливість зміцнити і відновити, позбутися.

Приплив оптимізму і вітальності з 5 по 10 лютого, прилив енергії, хороший час для публічної активності, дружби. Посилення інтуїції і осяянь, думайте про своє майбутнє і довголітні плани на майбутнє. Гарний час показати себе суспільству.

Ще один прилив енергії, особливо фізичних сил з 10 по 16 лютого. Для Зодіаку він може бути конфліктним, для людей залежить від особистих гороскопів. Якщо Ви схильні до скандалів і травм, тоді слід бути обережніше. Але в цілому дні сприятливі, багато імпульсивності в діях і енергійності. Можливість зробити масу дрібних і короткострокових справ і проектів, легко буде починати, а за довгострокове краще не беріться.

З 10 лютого по 17 квітня вивчайте свої фінанси, накопичення, джерела доходів, вчіться новому для заробітку і збагачення. У березні можна буде повторити старе або повернутися до старого, а в квітні знову – нове. Використовуйте свої контакти і знання для збагачення. Дізнавайтеся про інвестиції, проекти, проводьте переговори, вирушайте у відрядження, запишіться на курси.

З 14 лютого по 31 березня у Вас може бути більше дратівливості і скандалів, особливо в сім’ї. Але це тільки можливо, тому що за загальними вказівками період сприятливий і багато хороших трендів буде. Займіться будинком і сімейними відносинами – робіть ремонт і відстоюйте свої права, реалізовуйте свої бажання в сім’ї.

Ще один прилив сил з 16 по 20 лютого, вітальності, дуже сильна інтуїція і осяяння, можете здійснювати нестандартні вчинки, посилиться ексцентричність. Гарний час для творчості і спілкування.

З 16 по 20 лютого часом зміцнювати свою психіку, таємні відносини, явні відносини і фінанси. Все залежить від особистих гороскопів, комусь ці дні можуть бути такими, що розчаровують, але варто спробувати все зміцнити. Тренд сприятливий для важливих покупок.

З 19 лютого по 2 березня час заробляти гроші, проводити переговори, здійснювати інвестиції, спілкуватися, але найкраще робити це таємно. Ці дні сприятливі для таємних відносин, роботи над психікою.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, сприятливі дні, час розібратися і зрозуміти. Прийняти рішення. Акцент на питаннях фінансових і боргових, розберіться з цим. Приділіть увагу спадку і різним виплатам, інвесторам, підтримки від інших людей. Багато енергії та наполегливості, можна попросити про допомогу рідних. Вдалі дні для психологічних тренінгів, сексології, езотерики. Гарний час позбавлятися і втрачати, втрати будуть легкими для Вас, безболісно.

З 21 по 24 лютого ще один тренд щоб приділити увагу для таємниць, таємним відносинам, психіці. Все залежить від особистих гороскопів, сприятливий він чи ні. Час оновлення, відродження або позбавлення. Можете заглибитися в стосунки і розібратися в іншій людині або своїх бажаннях. Можна зайнятися фінансами, але не варто ризикувати.

З 22 лютого по 5 березня багато енергії для збагачення і сім’ї, заробітку грошей, відстоювання своїх фінансових і сімейних прав, реалізації проектів для збагачення і ремонт будинку. Можна займатися збагаченням і домашніми питаннями в ці дні дуже ефективно. Варто показати себе.

З 28 лютого по 3 березня обережніше з інтригами, таємними відносинами і справами, напружений період. Не ризикуйте грошима і не поспішайте діяти. Можуть бути несподівані закоханості або витрати, багато бунтарства в стосунках.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на лютий 2019

Пік 4 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – час нового в житті.

З 4 лютого по 1 березня – відпочивайте, час таємних відносин і таємного співробітництва.

З 10 лютого по 17 квітня – інформація про багатство і збагаченні.

З 14 лютого по 31 березня – активний період для сімейних питань. Більше дратівливості у Вас.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, час розібратися з чужими фінансами.

Гороскоп опублікований 30.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,391