Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць продовжить періоди які впливають на кар’єру, статус і цілі, тому розвивайте свою репутацію, професію, проекти. Все так же багато інформації про кар’єру і статус, але додасться енергії і конфліктності. Перший пік принесе результати і рішення в питаннях кар’єри і сім’ї, другий нове в суспільстві і планах на майбутнє. Дуже хороший місяць для дружби і громадської активності.

З 3 жовтня по 9 грудня інформація про кар’єру і статус, професію, цілі, з 31 жовтня по 20 листопада можете переосмислити і повернутися до старого. З 4 жовтня по 19 листопада більше енергії, духовних сил, вітальності, ідейності, можуть бути конфлікти через ідеї і світогляд. З 14 жовтня по 30 листопада зміцнюйте себе духовно, духовні цінності, але є можливість і зміцнити своє багатство матеріальне.

Покращуйте стосунки з друзями, знаходьте нових друзів, дуже вдалий і сприятливий час для публічних виступів і громадської активності з 1 по 26 листопада. Може бути роман з друзями, розваги, інтриги. Зможете помиритися з друзями і колективами, суспільством. Оновити і почати нові важливі відносини з друзями і суспільством.

З 2 по 8 листопада бережіть своє здоров’я, уникайте конфліктів, остерігайтеся таємних захворювань і таємних конфліктів.

З 7 по 10 листопада займіться допомогою іншим – це дозволить Вам зробити собі ім’я і репутацію, а так само збагатитися. Можна використовувати творчість та ідеї для збагачення і кар’єри, інтуїцію і варто показати себе.

З 8 по 17 листопада великий приплив енергії і сил, направте їх на свої ідеї, проекти, публічну активність, реалізацію планів і навчання.

З 12 по 15 і з 26 по 30 використовуйте свої знання для збагачення і кар’єри, можна використовувати інтуїцію і творчість.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – досить сприятливий, якщо не скандалити, дасть результати, масу новин, інформації для прийняття рішень. Головне не скандальте в ці дні і дійте, реалізовуйте ідеї, розбирайтеся з проблемами, не лінуйтеся. Великий акцент на кар’єру і сім’ю. Ці дні дадуть можливості і посилять тренди для вирішення питань професії, кар’єри, досягнень і нагород, пошани, сім’ї та нерухомості. Важливі події або новини. Беріться за можливості для кар’єри та статусу.

З 13 по 16 листопада економте свої гроші і багато не витрачайте, не інвестуйте і не дуже допомагайте іншим. Можете бути обмануті друзями або партнерами. Дні розчарування або ілюзії в любові і дружбі, багато романтики.

З 19 листопада по 3 січня 2020 року у Водоліїв буде активний період, відновлювальний, що розвиває, в питаннях кар’єри і статусу. Займайтеся своєю професією і посадою, важливими завданнями і проектами, які мають вплив на репутацію, беріться за нові досягнення і розвивайте існуюче. Період дасть енергію, буде в основному сприятливим і оновлюючим. Тільки якщо Ви схильна до скандалів людина, тоді зросте Ваша скандальність. Найсильніше скандали будуть з керівництвом і підлеглими, з питань кар’єри та репутації, рідними якщо вони будуть обмежувати Вас. Більше дратівливості і нетерпимості. Це дуже енергійний період в гороскопі, який буває раз на кілька років. Відстоюйте свої права, стійте на своїх бажаннях, домагайтеся бажаного.

З 22 по 27 листопада конфліктний тренд, для Водоліїв дуже помітний. Небезпека травм і аварій, обережніше керуєте авто і використовуйте інструменти. Конфлікти з рідними і на роботі, обережніше з важливими переговорами і угодами.

З 22 по 25 листопада починайте нову дружбу, масштабний новий громадський проект або виступ. Сприятливі дні для масштабних покупок, судів, публічних виступів, відносин. Можуть бути масштабні зміни в тому, що вже є.

З 26 листопада по 20 грудня відпочинок, таємні ділові та особисті стосунки, духовний відпочинок. Період буде насиченим на важливі події у відносинах таємних, можуть початися нові або змінитися існуючі. Це можуть бути інтимні і ділові відносини, можуть бути конфліктні або партнерські. Дуже відповідний період для відпочинку, оздоровлення, особливо психологічного. Час для важливих таємних переговорів і угод.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це нове, нові події або бажання, посилення трендів. Обережніше з конфліктами вдома і на роботі. Починайте нові плани, подумайте про своє далеке майбутнє, можна починати реалізовувати плани або планувати. Знаходьте нових друзів і вступайте в нові клуби, займіть нову соціальну і політичну позицію. Вдалі дні для нової дружби і масових заходів.

З 27 по 30 листопада тренд для вдалий несподіваних покупок і відносин, особливо для сім’ї і таємного. У Вас буде багато харизми і можете провести вдало переговори.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – сприятливий період для дружби і товариства.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, кар’єра і сім’я.

З 19 листопада по 3 січня 2020 року – енергія для кар’єри, оновлення статусу, відстоювання своїх прав.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дня і спад 10 днів – нове, плани, дружба і суспільство.

З 26 листопада по 20 грудня – відпочинок, таємні відносини.

Гороскоп опублікований 29.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,373