Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


З липня у Вас буде час полегшення, складні часи для Водоліїв могли настати з березня місяця (коли Сатурн увійшов в Водолія, дивіться гороскоп на березень 2020), з липня буде полегшення до грудня (потім Сатурн повернеться в Водолія на кілька років). У цьому місяці бережіть своє здоров’я і таємниці, багато турбот і клопоту.

З 3 квітня по 7 серпня любовно-романтичний, творчий, що поліпшує відносини з дітьми період. З 28 травня по 5 серпня багато роботи і питань здоров’я. З 18 червня по 12 липня повернення старих питань праці та здоров’я, затримки і проблеми з проектами. З 3 червня по 3 серпня зміни духовні і життєвої філософії, таємниць, кар’єри і статусу. З 27 червня по 7 січня 2021 року в спілкуванні, навчанні, поїздках.

З березня місяця для Водоліїв був не зовсім сприятливий період, у всякому разі для багатьох Водоліїв, це перехід Сатурна в знак Водолія з 22 березня по 2 липня, читайте гороскоп на березень або на 2020 рік. З 2 липня по 18 грудня Сатурн піде в Козерога, але після знову повернеться в Водолія. З 2 липня по 18 грудня є вказівки на необхідність більш серйозно ставиться до секретів, таємниць, порушенням правил і закону, здоров’ю, комплексам і недоліків, Ви станете більш уразливі до різних ізоляції, тюрмах, лікарнях, різному служінню (армії, служінні Богу), у всякому разі більше уваги буде звернено до цих питань, більше проблем і навантажень. Період підвішеності у Водоліїв. Ймовірної релігійної фрустрації, можете стати занадто ортодоксальні або змінити свою релігію, розчаруватися. З найкращого боку, повернення Сатурна в Козеріг дозволить Вам зміцнити свою віру і секрети, зміцнити себе, побороти комплекси.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – буде нейтральним, він принесе рішення, результати, важливі новини. Акцент для Водоліїв у піку на роботі і здоров’я – в цих сферах приймайте рішення і результати, завершуйте проекти, плануйте розвиток проектів. Акцент на таємниці, містиці, самоті або вигнанні (коли будете ізольовані від суспільства). В цей час бережіть свої таємниці, вони можуть стати публічними, але можете дізнаватися таємниці інших людей. Бережіть здоров’я і відпочивайте більше, може бути депресія або хандра, можете дізнатися важливе про здоров’я. Бійтеся порушення законів.

З 6 по 10 і з 25 по 29 червня конфлікти на роботі і в спілкуванні, загострення конфліктів. Можуть бути проблеми зі здоров’ям.

Ще одне повторення, тренда з 10 липня по 23 серпня, був з 8 лютого по березень. Він сприятливий для духовного розвитку, розвитку своїх цінностей. Але і для матеріального розвитку він теж хороший, для збагачення, здійснення покупок і інвестицій. Особливо якщо Ви заробляєте творчістю або благодійністю. Слухайте свою інтуїцію в ці дні, допомагайте іншим, просіть про допомогу у інших, творіть.

З 10 по 14 липня хороші дні для роботи, щоб показати себе, для здоров’я і збагачення.

З 12 по 16 липня не потонемо в роботі, плануйте свій графік, масштабуйте. Можуть бути проблеми зі здоров’ям і таємницями.

З 13 по 17 липня остерігайтеся втрат на роботі і здоров’я, конфліктів.

З 19 по 22 липня будьте більш серйозні зі здоров’ям, таємницями, роботою, може бути занепад фізичних сил, розчарування, обмеження.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік подібний до того, що був в кінці червня. Дасть нове, акцент піку на роботі і здоров’я. Але в цей раз він може бути досить обмежуючим і розчаровуючим, проблемним. Треба серйозніше ставиться до здоров’я і роботи.

З 25 по 30 липня обережніше з любовними інтригами та витратами, бережіть репутацію.

З 31 липня по 4 серпня багато енергії і ексцентричності, бунтарства, несподіваних вчинків і поведінки. Зміни можуть бути в сфері відносин і сім’ї, самі зробите щось непередбачуване. Напружений тренд.

З 31 липня по 8 серпня тренд конфліктів, але для Водоліїв певно не дуже сильний. Найнебезпечніше таємні конфлікти.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для Водоліїв, багато емоцій, енергії і бажань, один з найважливіших піків на рік для Водолія. Кульмінації, прийняття рішень, усвідомлення і результати, важливі новини. Пік дуже стрімкий, непередбачуваний, мінливий, може навіть руйнує. Акцент на Вашу особу, усвідомлення і розуміння себе і Ваше життя. Другий акцент на Ваші стосунки з іншими людьми, конфлікти, шлюб, ділове партнерство. Третій акцент на сімейній сфері, будинку, рідних. Щось раптово може завершитися. Обережніше будьте з розривами, бунтами, втратами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте духовний світ.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу, таємниці, здоров’я, духовне, усамітнення.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайтеся духовно, сприятливий час для збагачення матеріального.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 2 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,407