Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений гороскоп, багато роботи і різних клопотів, питань здоров’я. Можливості для нового і завершення в роботі, проектах, здоров’я. Будуть важливі періоди, що впливають на відносини, можливість посилення конфліктів, більше будете стояти за себе і чинити опір іншим. З початку липня активність у відносинах, з середини переоцінка відносин, а з кінця можливість для нових відносин або поліпшення існуючих. Протягом усього місяця бережіть здоров’я і таємниці, багато негативних трендів. Варто бути пильними щодо на роботи, з клієнтами і співробітниками, конкурентами.

15 травня по 19 (30) липня розширюйте і зміцнюйте багатство, здоров’я, духовний світ і таємниці, плани та ідеї про майбутнє. Активніше в роботі і в середині червня конфлікти з 16 травня по 2 липня. З 1 червня по 3 (10) липня будьте стриманішими в дружбі і планах на майбутнє, витратах, покупках. З 9 червня по 3 липня любов і творчість були важливі Вам, в кінці червня могли бути проблеми. З 27 червня по 19 липня спілкування з партнерами і ворогами, інформація про них.

Перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, дає можливість нового, нових бажань і можливостей. Великий акцент на роботу і здоров’я. Опублікуйте своє резюме, починайте пошук нової роботи і проходьте співбесіди. Проводьте співбесіду про прийняття на роботу нових співробітників. Беріть на себе нові обов’язки. У здоров’ї – починайте лікування, дієту, дізнайтеся про своє здоров’я нове, виробляйте нові корисні звички.

З 2 липня по 18 серпня буде період активності у відносинах для Водоліїв, більше публічності, напористості, ще більше бажання стояти на своєму і чинити опір іншим. Час стояти за себе, домагатися бажаного у відносинах, вимагати від партнерів потрібного Вам. Конфлікти під час цього періоду будуть посилені, особливо з суперниками і ворогами. Це непоганий період, просто він підсилює конфлікти, оновлює їх, але крім конфліктів дає енергію і бажання для дій у відносинах, досягнення бажаного. Направте свою енергію, у відносинах, в правильне русло, нагадайте про себе ворогам, коханим, партнерам. Оновлення відносини, покажіть себе у відносинах, свої бажання, з ворогами конфліктуйте, з близькими людьми намагайтеся бути м’якше. Під час періоду будуть сприятливі і негативні тренди. Конфлікти з іншими людьми можуть призводити до розривів. Спільне прагнення, спільні дії будуть продуктивніше.

З 3 по 28 липня період акцентує увагу на робочих відносинах, здоров’я. Більше переговорів на роботі, з клієнтами і співробітниками, ділового спілкування, переговорів про угоди та умови домовленостей. Нові документи і договори краще поки не укладати. Приділяйте увагу спілкуванню з клієнтами і співробітниками, під час цього періоду Ви можете їх налагодити. На жаль, буде багато негативних трендів, які погіршують відносини на роботі. Для здоров’я зараз час поліпшити свою зовнішність, для косметологічних процедур, дієт. Але, теж, будуть негативні тренди і їх буде більшість.

З 4 по 11 липня багато енергії, можливо навіть занадто, для спілкування і переговорів. Можуть бути конфлікти з членами сім’ї, діловими партнерами, коханими і ворогами. Складно буде приймати чужі ідеї, але велике бажання диктувати свої. Ідей буде дуже багато, поспішність і імпульсивність у спілкуванні.

З 7 по 11 липня бережіть здоров’я. Бійтеся конфліктів з керівництвом і важливими персонами, втрата репутації. Може бути розчарування або засмучення в роботі і зі здоров’ям, проектами, клієнтами.

З 8 по 14 липня дуже конфліктні дні для Водоліїв, можуть бути травми і аварії, велике нервове навантаження. Помітні і руйнівні конфлікти, можете розірвати відносини, порушити домовленості, сильно поскандалити з рідними. Обережніше зі скандалами в родині, з близькими і дорогими людьми. Посилення і несподівані конфлікти з конкурентами і ворогами.

З 8 липня по 1 серпня не починайте нові проекти, навчання, відрядження, бережіть техніку та інформацію, уважніше будьте з документами і переговорами. Під час цього періоду може бути переоцінка знань, творчості, дітей та любові. З 8 по 19 липня можете переоцінити інформацію про партнерів і ворогів, повторно провести переговори або дізнатися щось. З 19 липня по 1 серпня – переоцінюйте свої знання про роботу і здоров’я, дізнавайтеся більше, завершуйте старі проекти.

З 9 по 13 липня хороші дні для здійснення покупок, пожертвувань і добродійності, набуття духовних цінностей.

З 12 по 16 липня можуть бути конфлікти на роботі, конфлікти через таємниці, кардинальні зміни на роботі, багато тиску, маніпулювання, влади. Бережіть здоров’я в ці дні, не варто робити операції.

З 15 по 18 липня, ще один, період конфліктів на роботі, а так само в особистих відносинах, можуть бути розчарування, обмеження і засмучення. Не варто витрачати багато грошей в ці дні, особливо на роботу і відносини. Погані дні для судів і інтриг.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, кульмінації і результати, можливі кардинальні зміни і завершення. Приділіть увагу своїй роботі і проектам, клієнтам і співробітникам, будуть сили і можливості позбутися від них. Приділіть увагу своєму здоров’ю, дізнайтеся про його стан, але операції поки краще не робити. Займіться таємницями, тим що приховуєте від інших або хочете дізнатися. Може бути ізоляція в ці дні.

З 17 по 20 липень можливість добре заробити, інвестувати або зробити покупки. Використовуйте інтуїцію. Можна зайнятися благодійністю.

З 19 липня по 11 серпня у Вас буде можливість повторно дізнаватися більше про роботу і здоров’я, курси, аналізувати важливу інформацію. Хороший період для перенавчання, повторних переговорів, переоформлення документів. До 1 серпня нові проекти не починайте, можуть бути затримки і повернення. Займіться вивченням здоров’я, дієт, процедур. До 1 серпня можуть повернутися або посилитися хронічні захворювання.

З 19 по 22 липня є можливість розірвати робочі відносини або конфлікти на роботі, тиск і маніпуляції. Обережніше з косметичними процедурами, особливо операціями. Бережіть особисті відносини.

З 20 по 22 липня виступайте перед керівництвом і співробітниками, можете дізнатися важливі новини, хороші дні для кореспонденції.

З 22 по 28 липня хороший тренд для активності в дружбі і відносинах, публічної діяльності. Відстоюйте свої права в судах і на публіці. Реалізовуйте свої ідеї та плани. Багато енергії, цілеспрямованості і бажань.

З 24 по 25 липня хороші дні для переговорів на роботі, в особистих відносинах. Вдало можете повторно укласти угоди або провести переговори.

З 27 липня по 1 серпня багато егоїзму і егоцентризму, несподівані вчинки і бажання у відносинах і сім’ї, можуть бути зовнішні події і зміни.

З 28 липня по 21 серпня період акцентує відносини, на відміну від періоду від 2 липня по 18 серпня, цей період буде хорошим. Гармонія, товариськість, готовність до компромісів, бажання і можливість сподобатися іншим людям. Ще більше публічної активності і харизми. Займіться особистими відносинами, можливість їх зміцнити, оновити, поліпшити. До 18 серпня можете розірвати незадовільні особисті та інші важливі відносини, розривати відносини буде легше. Можливість знайти нові відносини, особливо спочатку серпня. Плануйте на цей період важливі переговори, примирення, угоди. Весь період буде хорошим, крім тренда з 31 липня по 3 серпня, коли через егоїзм і бажання, можете, розірвати існуючі відносини або завести нові.

З 31 липня по 3 серпня можуть бути несподівані зміни у відносинах, переломні. Крім того, в ці дні можуть бути необдумані витрати, втрати фінансові, скандали. Це єдиний негативний тренд в гороскопі для Водоліїв в серпні місяці для відносин.

Перший пік серпня торкнеться гороскоп для Водоліїв на липень, пару останніх днів гороскопу. Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, посилення трендів, можливість почати нове, зміни або новини. У Водоліїв буде можливість почати нові стосунки або швидкі зміни в існуючих відносинах. Пік може бути небезпечним для існуючих відносин до 3 числа, через поспішність і егоїзм, образливість, бажання нового і змін. Але, може бути, що Ви хочете їх розірвати, тоді це буде швидко. Під час піку можуть бути зміни з будинком, рідними.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 2 липня за 18 серпня – активніше в стосунках, конфлікти, більше наполегливості і уразливості.

З 3 по 28 липня – увагу до відносин на роботі, з клієнтами і співробітниками, багато негативних трендів. Займіться своїм здоров’ям.

З 8 липня по 1 серпня – не починайте нові проекти, навчання, переоціните відносини, роботу, здоров’я. Бережіть техніку і дані.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і завершення, робота і здоров’я, таємниці, духовне.

З 19 липня по 11 серпня – поновіть професійні навички і контакти, переоціните роботу і проекти, здоров’я.

З 28 липня по 21 серпня – акцент на важливі відносини, нові, оновлення існуючих.

Гороскоп опублікований 29.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173