Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Більшість людей любить веселку. Але Водолії люблять її більше всіх, вони живуть на веселці. Більше того, вони розібрали її на частини, досліджували кожен колір і, тим не менше, продовжують в неї вірити. А не так-то просто вірити у щось після того, як ви дізналися, що це є насправді. Але Водолії – завзяті реалісти, незважаючи на те, що їхню адресу – завтрашній день. Потрібно бути завжди готовим до всяких несподіванок з цим знаком. В основному добрі і спокійні за натурою, вони отримують велике задоволення, кидаючи виклик громадській думці, і в таємниці їм подобається шокувати консервативних людей своєю незвичайною поведінкою. Вони можуть вас здивувати якимось незвичайним вчинком в найбільш непередбачувані моменти. Вони можуть з’явитися в суспільстві босоніж, якщо їм так хочеться і засміятися над вами, якщо ви будете сміятися над ними. Ви можете дізнатися цих людей по частому використанню слова борг. Вони можуть навіть запропонувати вам дружбу після закінчився з вами роману. Водолії не наївні і не дуже мудрує, не повні ентузіазму, і не байдужі. Їх основна риса – цікавість проникнення в наступну таємницю. А наступної таємницею можете виявитися ви. Але цікавите його не тільки ви, але й інші люди. Політика приваблює їх, спорт поглинає, діти інтригують, це ж можна віднести до багато чого іншого. Вам потрібно забути ваше его при спілкуванні з Водолієм, його відносини з вами не будуть єдиним інтересом і метою в житті. Волелюбний Водолій може бути смішним, оригінальним, незалежним, але може бути і дипломатичним, співчуваючим, боязким і ніжним. Вони майже відчайдушно прагнуть до людського оточення, у них завжди є друзі, але при цьому у них часто бувають похмурі періоди самотності, коли їм хочеться бути абсолютно одним. Але в якому б стані не перебував би Водолій, він завжди зберігає гостру проникливість, яка набагато глибше і гостріше, ніж у інших знаків. Уран робить їх бунтарями, які інстинктивно відчувають, що старі традиції неправильні і що світу і людям потрібні різкі зміни. Водолій завжди аналізує ситуацію, друзів і незнайомих. Ви можете відчувати себе ніяково, коли вони задають вам прямі, часто нетактовні питання, добираючись до самих інтимних ваших почуттів. Але коли вони виявили, що кросворд був для них не так вже складний, їм стає нудно, і вони навіть засмучуються через це. Ніщо не може бути більш образливим, ніж відчути, що ви перестали бути цікаві Водолію, і він відвернувся до іншого, більш цікавого людині.

Незважаючи на стабільність в дружбі, Водолії не мають багато друзів, вони прагнуть до якості в дружбі, а не до кількості і вони рідко встановлюють міцні відносини, тому їм завжди цікаво, що за наступним поворотом. Тому у них завжди тільки декілька справжніх уподобань. Якщо Водолій втратив до вас інтерес, марно волати до його емоціям. Але якщо ви зачепили серце Водолія, то він може злізти зі свого велосипеда і повернутися назад, щоб подивитися, що він упустив. Водолія часто оточує особлива атмосфера ізоляції, люди часто їх не розуміють. Це відбувається тому, що людство просто не встигає за ними, тому що вони живуть в майбутньому і приходять в даний тільки на короткі періоди. Вони розуміють це, і таке розуміння посилює почуття ізоляції. Водолій блукає самотньо серед своїх хмар, в той час як ми, прості смертні, дивуємося, що це він там робить. Астрологія вчить, що те, про що Водолій думає сьогодні, буде предметом обмірковування для всього світу через 50 років. Цей знак відомий, як знак геніїв, оскільки 70 відсотків прославилися людей – Водолії. З іншого боку, серед них дуже високий відсоток тих, хто лікується в психіатричних закладах. Водолій – цікава суміш холодності, практичності і ексцентричного мінливості. Майже будь Водолій може заспокоїти психічно хвору людину, просто поговоривши з ним. У них є також дивовижна здатність заспокоїти істерику або плаче дитини, переляканого людини. Мабуть у Водолія дуже тонка нервова система. Їх кругозір дуже широкий. Серед них рідко водяться особистості з забобонами. Водолій почуває себе легко в будь-якому оточенні, тому що у них є думка, що все навколо них – брати і сестри. Його періоди самотності рідко бувають довгими, і не намагайтеся порушити їх. У такі моменти він хоче бути тільки один, залиште його в спокої, скоро він знову буде з вами.

Водолій віддає перевагу вільній домовленість про що-небудь, не зв’язуючи себе жодними зобов’язаннями і найчастіше кажучи: «може бути», «можливо», але вже якщо він називає точний час і дату, він буде дуже пунктуальний. Водолій не буде вам що-небудь диктувати, тому і ви не диктуйте йому, як йому думати або жити. У кожного своє життя і кожен танцює свій танець під свою музику. Індивідуальність потрібно поважати. Водолій живе за своїм статутом і вважає, що цього достатньо. Він ніколи не буде воювати за щось, він не боягуз. Просто він не створений для боротьби. Вони вважають за краще погодитися з вами, щоб не вступати в довгу дискусію. Їх реакція непередбачувана, але в одному можу вас запевнити, що їх думка завжди стабільно. Людина, яка вміє вести дискусію може отримати над вами верх, тому увагу їх можна легко відволікти. Кажуть, що Водолій дискутує капелюхом: вони її просто одягають і йдуть. Однак, їх розум, прагнення до правди не відступлять ні на йоту, коли вони відстоюють своє тверде переконання. Будь крики і емоційний тиск не змусять їх згорнути зі свого шляху.

Водолії повні сюрпризів, що також викликає ворожий критицизм. Водолій не попередить вас, що має намір зробити, він просто зробить, що вважає за потрібне. Довіра до людей нелегко приходить до них – вони повинні спочатку як слід вивчити вашу душу. Під їх пильним поглядом важко буває знаходитися, він буде вас вивчати довго і уважно. Іноді у вас може створитися враження, що Водолій слухає вас неуважно, погляд при цьому в нього може бути відсутній. Насправді це не так, він все бачить і чує. Але він не приймає ваші слова за чисту монету, він вивчить вас з голови до ніг, він хоче знати, що ховається за цією монетою. Але при цьому приємно усвідомлювати, що якщо вже він вас сприйняв, то він буде вам завжди вірним другом і не буде вірити ніяким злобним пліткам, хоча і може вислухати з чистої цікавості. При цьому Водолій робить свій власний висновок.

Їх хвороби пов’язані з системою кровообігу. Вони мерзнуть взимку, страждають від вологості влітку. Вони схильні до таких хвороб, як варикозне розширення вен, тромбофлебіт, в літньому віці, якщо їх емоції спрямовані в негативне русло. У них часто бувають слабкі щиколотки, можуть бути болі в ногах через поганий кровообіг, часті хвороби горла. Їм необхідний свіже повітря, сон і рух. Але вони рідко користуються цим. Вони закривають вікна, ховаються теплою ковдрою. Сильне нервове напруження, що супроводжує їх розумову діяльність, не дає їм виспатися. Якщо з дитинства вони не привчені до спорту, в зрілому віці вони мало рухаються. У них прекрасне здоров’я в діагностиці. Водолії дуже схильні до гіпнозу, їм корисні гіпнотичні сеанси, також добре на них діє лікування струмом.

У них не найкраща пам’ять у світі, але їм потрібно запам’ятати багато чого, тому здається, що вони отримують знання від якоїсь невидимої антени. Типовий Водолій – втілення легендарного розсіяного професора. І при цьому вони здатні схоплювати що відбуваються навколо них, як радар. Наприклад, вони можуть з кимось розмовляти і при цьому не пропустити того, що відбувається в іншій частині кімнати. Їх здатність проникати в невідоме і осягати різні таємниці своєю особливою інтуїцією досягає вершин психологічного проникнення. Вони можуть добре вас відчувати і знати ваші таємні бажання. Водолій не терпить брехні, обману. Вони не люблять брати в борг і позичати. Але якщо ви позичили у нього гроші, то повинні повернути вчасно, тому свої борги вони теж віддають в строк. Водолії рідко брешуть, але можуть обдурити вас дуже непомітно. Їх називають ідеалістами, але мені здається, що це перебільшення, тому що вони занадто проникливі, щоб сліпо вірити у щось. Вони твердо знають, що більшість мрій – це лише ілюзії. Вони можуть мріяти і в той же час розуміти, що не всі мрії реальні. Його розум і тіло повинні бути вільні як вітер. Намагатися зупинити Водолія все одно, що загнати вітер в пляшку, це зробити неможливо. Його душа постійно управляється Ураном, який веде його в майбутнє. Водолій – втілення надій людства і його ідеалів.

Ви можете заглянути в одиноке серце Водолія тільки на секунду і при цьому, якщо ви теж живете в завтрашньому дні.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,484