Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць активності та енергійності. Тривалий період розваг і романтики, творчої енергії. Багато спілкування протягом місяця. З кінця квітня багато інформації про сім’ю.

З 16 березня використовуйте знання, знайомства, інформацію і отримуйте їх для багатства по 11 квітня. З 19 березня зміни таємного, духовного, віри і багато чого іншого прихованого і езотеричного по 7 травня. З 30 березня енергія і активність по 13 травня.

З 2 по 6 квітня зміцнюйте свою творчість і любов, відносини з дітьми.

З 2 по 5 квітня обережніше з діловими переговорами і інформацією, багатством.

З 3 квітня по 7 серпня період творчої енергії, любові, романтики, романів, бажання розваг і відпочинку, розвинути відносини з дітьми. Період дасть більше харизми і товариськості. Майже півроку можливості для відпустки або бажання відпочивати і розважатися. Завести новий роман або інтригу, поліпшити свої любовні стосунки. Забути старий роман. Знайти компроміси з улюбленими і дітьми. Розвивати і покращувати стосунки з коханими і дітьми. Творчі проекти та захоплення будуть розвиватися вдаліше і краще, приділіть увагу своїм хобі.

З 4 по 10 квітня для Водоліїв дуже конфліктні дні і висока ймовірність травм з аваріями.

З 7 по 28 квітня у Водоліїв буде багато харизми, привабливості, успіху в особистих відносинах, можливості сприятливо розібратися з будь-якими конфліктами, успіх в бізнесі і переговорах. Цей тренд для Водоліїв дуже сильний і сприятливий. Дуже сильний вплив на любов, творчість, відносини з дітьми та коханими. Сприятливий для розвитку відносин і творчості, заробітків.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – багато новин, важливої інформації, прийняття рішень. Пік посилить тренди, остерігайтеся конфліктів і травм, бережіть таємниці і здоров’я. Акцент на знання, навчання, отримання вищої освіти і будь-якого навчання – це дасть результати і рішення. Можливі результати в судах, поїздках, новини з-за кордону. Переоціните свої ідеї та ідеали, життєву філософію.

З 11 по 27 квітня період для навчання, багато спілкування, поїздок, різної інформації, торгівлі, публічних виступів, переговорів. Все найскладніше краще робити спочатку періоду, в кінці він буде несприятливий.

З 12 по 16 квітня бережіть здоров’я і таємниці, остерігайтеся втратити знайомства або важливі переговори, знання.

З 13 по 17 квітня ще один поганий тренд для таємниць і здоров’я, можуть бути розчарування у вірі і релігії, ідеалах. Бійтеся обманів, великих обіцянок в торгівлі і переговорах, в навчанні і поїздках.

З 17 по 21 квітня посилення інтелекту, енергія для навчання та інтелектуальних проектів.

З 19 по 23 квітня занепад сил і енергійності, депресія. Серйозніше ставлення до проблем в житті і сім’ї, не пускайте все на самоплив.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня – посилить тренди, нове, може бути нове несподіваним і руйнівним, а може бути обмежуючим і розчаровує. Бережіть своє здоров’я в ці дні, не порушуйте правила, стримуйте бунтарство і руйнівність, поспішність і смуту. Акцент піку на нерухомість, місце проживання, сім’ю і рідних. Обережніше починайте переїзд, продаж або купівлю нерухомості, ремонт, бережіть свій будинок. Обережніше зі змінами з рідними і новими починаннями.

З 24 по 28 квітня екстремізм і бунтарство.

З 27 квітня по 11 травня період дасть спілкування з рідними, інформацію і новини про сім’ю і нерухомості. Початок у нього буде несприятливим, але з травня вже буде нейтральним. Можете укладати угоди з нерухомості, ремонту, дізнаватися потрібну інформацію, проводити переговори. Поговоріть зі своїми рідними про важливе і дізнайтеся більше про них.

З 29 квітня по 25 травня дні для любовних романів, романтичності, мрійливості. Але для серйозних стосунків ці дні можуть бути розчаруванням, зрадами і обманами. У бізнесі треба бути обережніше, не ідеалізувати і все перевіряти. Краще не витрачати багато грошей на свої бажання, благодійність, побоюватися обманів з багатством. Багато творчої енергії, але мало концентрації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – любов і романтика, творчість.

З 7 по 27 квітня – енергія для любові і творчості, вдалі угоди, харизма.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, важливі новини, знання, навчання, поїздки.

З 11 по 27 квітня – навчання, поїздки, новини і спілкування.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, несподіване і обмежує, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 27 квітня по 11 травня – інформація і новини про сім’ю і нерухомості.

З 29 квітня по 25 травня – обережніше з романами, багатством, розчаруванням в любові і творчості.

Гороскоп опублікований 4 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168