Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць, гороскоп на місяць квітень, не має великого значення для Водоліїв, іншими словами кажучи в гороскопі немає особливо важливих вказівок для Вашого знака, але може бути в особистих гороскопах щось і буде. Можете займатися чим хочете, але варто берегти здоров’я і таємниці. У Вас багато енергії протягом місяця, а з середини квітня ще більше харизми і спілкування – це все що так Ви любите. На жаль, багато негативних трендів, але для Водоліїв не настільки помітних. Намагайтеся більше відпочивати.

Ще з 10 лютого йде період активності в справах, заробітках, нової інформації і маси переговорів і справ, можливості заробити гроші і збагатитися за рахунок знань, дізнатися нове для багатства, період завершиться 17 квітня. З 31 березня по 16 травня більше енергії для Водоліїв, більше активності в розвагах і захопленнях, романах і відносинах з дітьми і любов’ю, в кінці квітня треба бути обережніше. З 26 березня по 20 квітня період щоб робити гроші, заробляйте, інвестуйте, укладайте угоди, дорогі покупки, в квітні буде пару негативних трендів.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, можна почати щось нове або будуть новини. Неважливий пік, акцент на новини, навчання, поїздки. Починайте читати книгу, вивчати щось нове, запишіться на курси.

З 8 по 12 квітня бережіть здоров’я, занепад сил і енергії. Бережіть свої таємниці, репутацію, остерігайтеся обманів від знайомих і сусідів.

Багато романтики з 8 по 11 квітня, тренд залежить від особистих гороскопів, може бути посилена інтуїція або фантазія. Можете як добре заробити, знайти способи збагачення, так від фантазій і втратити або бути обдуреними. Потрібно бути уважніше з фінансами і матеріальним, бізнесом.

З 11 по 15 квітня ще один негативний тренд для здоров’я і таємниць, репутації. Можуть бути конфлікти зі знайомими, далекими родичами, сусідами, можуть бути втрати.

Приріст енергії з 12 по 16 квітня, гарний час для публічності. Займіться дружбою і планами на майбутнє, політикою, ідеями. Вдалі дні показати себе суспільству, для далеких поїздок.

З 14 по 17 квітня негативний тренд для фінансів, єдиний в цьому місяці, намагайтеся стримувати свої бажання, масштаби, вимогливість у фінансовому та матеріальному. Не робіть дорогих покупок, не давайте і не беріть в борг, не інвестуйте, менше обіцяйте і менше вимагайте. Особливо з друзями і довгостроковими планами, колективами.

Вчіться, знайомтеся, багато поїздок з 17 квітня по 6 травня. Оновлюйте свої знання і список контактів.

Пік 19 квітня буде подібний до того, що був 21 березня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, більше сил і енергії під час піку, можливості прийняти рішення і завершення. Розберіться зі знаннями, вищим навчанням, зарубіжжям, іноземцями, судами, ідеями і прагненнями. Займіться ідеологією, філософією, ставленням до життя. Можуть бути несподівані зміни в сім’ї і Вашому відношенню до життя.

З 20 по 25 квітня багато несподіваних вчинків, змін, ексцентричності, нових починань і завершень у всіх сферах життя для Водоліїв. Багато метушні і активності, бажання порушувати правила, бунтарства. Намагайтеся бути обережніше з рідними і сімейними питаннями, в сімейній сфері і відносинах можуть бути швидкі і несподівані зміни. Ви будете занадто егоїстичні в ці дні і образливі. Небезпека травм.

З 20 квітня по 15 травня ще один період, який посилить і акцентує знайомства, навчання, поїздки. Покращуйте стосунки з оточуючими і знайомими. Гарний час для угод, виступів, спілкування, хоча на початку травня будуть напружені тренди.

Обережніше з фанатизмом і безконтрольними бажаннями щодо любові і романів, захоплень і розваг, релігії та ідеалів, духовних питань. Тренд з 24 по 30 квітня. У цей час можуть бути дурні витрати на розваги або помилкову натхненність. Ще тренд можливих травм.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на знайомства і навчання.

З 17 квітня по 6 травня – вчіться і знайомтеся.

19 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, несподівані, акцент на ставлення до життя, знання, Ваше життя.

З 20 квітня по 15 травня – спілкуйтеся і покращуйте стосунки.

Гороскоп опублікований 29.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,423