Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – Індубала (Індійська Традиція)


Водолій – «чоловічий», фіксований, позитивний, пов’язаний зі стихією повітря знак – символ знака Жінкою несуча глечик з водою. Ці люди можуть страждати заради блага своїх близькі й всіх людей на землі. У Водоліїв в житті, можуть бути, періоди бідності або вони можуть знаходитися під управлінням людей, які гірше їх. Володіють егоїзмом, який з дорослішанням може пропасти, або розвинутися в егоцентризм.

Легко вчаться і досить здатні в навчанні. Дуже часто Водоліїв цікавлять езотеричні науки, або науки які прагнуть вивчити майбутнє. Старовинні тексти говорять, що ця людина отримає мало радості і щастя від своїх дітей, за життя у них можуть бути великі збитки, пов’язані з майном предків, будуть проблеми з серцем, схильність до вчинків, мало відповідним їх становища в житті. Їх багатство нестійке.

Водолії мають величезні здібності в сфері літератури. Цим людям подобаються всі нові ідеї, вони хочуть бути реформаторами і захисниками прав пригнічених, політиками які покращать становище пригноблених мас.
За характером і чоловіки і жінки Водолії: терплячі, вірні. Володіють харизматичною зовнішністю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,164