Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


З гороскопу на грудень для Водоліїв починаються важливі періоди, які принесуть нове, змінять існуюче. Перший період буде впливати на відносини і, меншою мірою, багатство. У грудні буде важливий тренд для таємниць і здоров’я, духовного, ізоляції, а так же почнеться дуже важливий період для цього. Багато спілкування з друзями і суспільством, багато таємної інформації. Перший пік вплине на дружбу і плани, другий на роботу і здоров’я, таємниці і духовний світ.

З 3 жовтня по 9 грудня інформація про кар’єру і статус, професії, цілях. З 19 листопада трохи конфліктний період, але все ж можете багато зробити і досягти для кар’єри і статусу, репутації по 3 січня. З 26 листопада відпочивайте, таємні відносини, душевна гармонія по 20 грудня.

З 2 грудня 2020 року розпочинається важливий період по 19 грудня 2020 року, який буде впливати на Ваш духовний світ, таємниці життя, секрети особисті, то що приховуєте від інших або приховано від Вас. Період може дати ізоляцію від суспільства, вона може бути, як хороша (вирішите стати ченцем або відлюдником, менше з суспільством взаємодіяти), так і погана (лікарня, в’язниця, вигнання), а може бути тимчасовий переїзд кудись або більше самотності. Період буде розвивати Ваш духовний світ, релігію, езотерику, містику і посилить інтуїцію, віщі сни. Особистих секретів і таємниць побільшає, але і можливість проблем від них з літа стане більше.

З 6 по 10 грудня обережніше з обманами в інвестиціях, покупках, допомоги іншим або прохань про допомогу, обманів інших. Особливо друзів і суспільства.

З 8 по 23 грудня прилив енергії, активний період для розвитку сімейної сфери і духовної, таємниць. Більше духовних сил, віри, містичної енергії.

З 9 по 29 грудня спілкуйтеся з друзями, виступайте перед суспільством. Період хороший для публічності. Дізнавайтеся про друзів, своїх колективах. Дуже хороший для планування, поетапних масштабних планів на майбутнє.

9 до 13 грудня тренд, що залежить від особистих обставин, впливає на відносини і багатство (особливо таємні), може зміцнити або зруйнувати їх, якщо вони слабкі – руйнування, але можна постаратися і зміцнити. Бійтеся розчарувань і порушення правил і законів. Дорогі покупки і угоди відкладіть на кінець грудня.

З 10 по 16 грудня енергія для кар’єри і збагачення, беріться за проекти, особливо творчі. Багато творчої енергії, якою можна заробити. Благодійність і допомога іншим благодійно вплине на репутацію Вашу.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, усвідомлення про дружбу, планах на майбутнє, любові, дітей, розвагах і хобі, творчості. Завершуйте любовні романи і переводьте їх на інший рівень, але обережніше з інтригами. Приймайте рішення про свої плани на майбутнє, особливо далеке майбутнє щодо сім’ї та самотності, духовного.

З 12 по 15 грудня ще один нейтральний тренд, залежить від особистих обставин, впливає на відносини і багатство (особливо таємне), але тепер він може усувати, дасть бажання ризикувати, а може допомогти відродити і змінити, трансформувати. Намагайтеся не ризикувати грошима і відносинами.

З 19 грудня по 9 лютого або кінець березня, нейтральний тренд, але з сильним впливом на Ваш духовний світ, таємниці, питання смерті, втрат, ізоляцій, здоров’я. Бережіть своє здоров’я під час цього тренда, якщо є з ним проблеми або ймовірні таємні хвороби. Бережіться порушення законів і порядку, конфліктів з впливовими людьми. Тренд може змінити Ваш духовний світ, погляди на релігію. Питання смерті. Тренд може, як приносить проблеми – тому що слабо і може бути зруйновано, а може дати відродження. Дає можливості для змін.

З 20 грудня по 13 січня дуже хороший період, дасть Вам увагу і можливості для розвитку відносин і збагачення. Оновлення відносин і нові відносини, активність у відносинах, вплив на особисті і ділові відносини для Водоліїв – партнерство. Укладайте важливі договори і оновлюйте відносини, переговори, пошуки компромісів. Примирення з ворогами. Можливість знайти союзників – партнерів. Можете робити бажані покупки, більше можливостей заробити. Більше дружби і публічності для Водоліїв. Сильний вплив періоду на жінок Водоліїв, більше впевненості в собі і привабливості, займіться своєю зовнішністю і стилем.

З 21 по 24 грудня негативний тренд для відносин і багатства, витрат, сімейної сфери, важливих договорів.

З 23 по 26 грудня прилив енергії і вітальності. Покажіть себе вдома, допомагайте рідним.

З 25 по 30 грудня прилив духовних сил, можуть бути віщі сни. Хороший тренд для відпочинку, особливо душевного, усамітнення.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – можливості для нового, нові бажання. У гороскопі для Водоліїв акцент на духовний світ, таємниці і секрети духовні і особисті, релігію. Бережіть здоров’я в ці дні, нові починання хвороб можуть бути великими. Можете починати новий релігійний шлях. Можете починати нові таємниці, масштабні. Але потрібно бути обережніше, щоб не втратити. Несподівані зміни в сімейній сфері.

З 29 грудня по 16 січня найбільше таємного, прихованого від інших, спілкування. Більше таємної інформації, пліток, непублічних переговорів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – духовний світ і ізоляція, таємниці.

З 9 по 26 грудня – спілкування та інформація про друзів і суспільстві, планах.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення про дружбу, кохання, планах, творчості, дітей.

З 19 грудня по 9 лютого або кінець – зміни в таємному, духовному, здоров’я, самоті.

З 20 грудня по 13 січня – сприятливий період для відносин, збагачення, публічності, дружби.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, духовне, здоров’я, ізоляцію.

З 26 грудня по 16 січня – таємна інформація.

Гороскоп опублікований 29.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,408