Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на червень для Водоліїв буде краще, ніж для багатьох інших знаків Зодіаку. Конфліктний тренд на півмісяця, який йде з кінця травня, для Водоліїв не буде настільки проблемним, але намагайтеся не витрачати і не конфліктувати через гроші в цей час. Весь місяць багато розваг, любові, творчої енергії та ще більше бажання цього. З кінця місяця до початку наступного року буде період спілкування і навчання.

З 3 квітня по 7 серпня любовно-романтичний, творчий, поліпшує відносини з дітьми період. З 13 травня по 25 червня нові любовні романи не переростуть у щось серйозне, але бажання розваг і творчості зросте, буде переоцінка. З 13 травня по 27 червня період активності в багатстві, намагайтеся не витрачати до середини червня, а краще по 12 липня. З 28 травня по 5 серпня багато роботи і питань здоров’я.

З 1 по 4 червня не витрачайте багато грошей на розваги, любов, особисті бажання. Ці 4 дні найбільш конфліктні і небезпечні для любовних романів, матеріальних і фінансових втрат. Можуть бути проблеми з судами.

З 3 червня по 3 серпня повториться тренд, який був з березня до початку травня. Це повторення може принести повторення старих подій і розвиток старих подій, але можуть бути і нові. Це важливий тренд і він ще раз буде повторюватися восени. Впливає на Ваш духовний світ, життєву філософію, Ваші таємниці, ізоляцію і самотність, здоров’я, релігію. Вплив періоду на дуже абстрактні сфери життя, але це їх розвиток і зміна, усунення, розширення, відродження. Бережіть своє здоров’я, небезпеку серйозних захворювань. Бережіть свої таємниці і не порушуйте закони. Таємниці, порушення законів і здоров’я можуть принести ізоляцію. Розвивайтеся духовно, релігійно. На самоті у Вас буде великий розвиток особистий.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, новини, рішення, усвідомлення, завершення або новий етап. Бійтеся конфліктів через любовні романи, витрат, не витрачайте на розваги. Пік акцентує дружбу, плани на майбутнє, любов, розваги, хобі, творчість. Енергії багато і рішучості, але намагайтеся не скандалити з улюбленими і друзями. Можете в любовних відносинах повернутися до старого чи старого роману.

З 9 по 13 червня ще один тренд вказує на проблеми з любовними романами і багатством. Намагайтеся менше фантазувати і остерігайтеся обманів. Дорогих покупок і інвестицій до липня краще не робити.

З 10 по 16 червня ще один тренд для багатства. Неуважність в бажаннях, схильність до ліні в реалізації бажаного, безмежність бажань. Якщо Ви творчістю заробляєте або благодійністю, тоді тренд сприятливий. Але для серйозного бізнесу він не підходящий. Намагайтеся не витрачати на дурне.

З 18 червня по 12 липня нові розпочаті ділові проекти, нове лікування, нове навчання, нові переговори і поїздки. Все нове ділове і інформаційне триватиме довше, ніж Ви розраховували, більше буде вимагати сил. Будьте уважніше з усіма проектами і документами, щоб не загубити і перевіряйте на помилки. Завершуйте і покращуйте старе. Буде уповільнення на роботі, буде переоцінка інформації про клієнтів, співробітників, проектах і роботі. У здоров’ї ймовірність повернення хронічних захворювань, бережіть здоров’я.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове. Акцент на роботу і здоров’я. Початок нової роботи, нових обов’язків, нового проекту або інших важливих подій на роботі. Нові питання здоров’я та оздоровлення. Хоча для Водоліїв в гороскопі це може бути буде і не зовсім нове, а нова інформація про старе або нове-старе бажання, нова-стара подія. Паралельний період вказує на повернення в сфері праці та здоров’я. Тому починайте знову старе і приділіть увагу минулому.

З 27 червня по 7 січня 2021 року найбільше ніж півроку спілкування, навчання, поїздок. Період дасть енергію для розвитку комунікації та інтелекту. Багато несприятливих трендів на кінець літа і осінь, коли треба буде бути обережніше. За півроку зможете проявити себе в колі знайомих, сусідів, що оточують Вас людей і деяких родичів. Більше боротьби за свої права, якщо сусіди або коло знайомих, далекі родичі і брати з сестрами обмежують або заважають Вам. Більше боротьби за свої знання і коло спілкування. Розвивайтеся інтелектуально, дізнавайтеся більше інформації різною.

Про всяк випадок, раптом буду запізнюватися з гороскопами на липень. Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – буде нейтральним, він принесе рішення, результати, важливі новини. Акцент для Водоліїв у піку на роботі і здоров’я – в цих сферах приймайте рішення і результати, завершуйте проекти, плануйте розвиток проектів. Акцент на таємниці, містиці, самоті або вигнанні (коли будете ізольовані від суспільства). В цей час бережіть свої таємниці, вони можуть стати публічними, але можете дізнаватися таємниці інших людей. Бережіть здоров’я і відпочивайте більше, може бути депресія або хандра, можете дізнатися важливе про здоров’я. Бійтеся порушення законів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – змінюйте внутрішній світ, духовний.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і новини, рішення, акцент на дітей, любов, творчість, дружбу і суспільство.

З 18 червня по 12 липня – відкладіть нове на роботі, навчанні, здоров’ї, поїздках.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове або повторне старе на роботі і зі здоров’ям.

З 27 червня по 7 січня – енергія для комунікації і навчання.

Гороскоп опублікований 31 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169