Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Приділяйте більше уваги сімейним відносинам, в першу декаду місяця гороскоп для Водоліїв дуже хороший для цього. Багато творчості і любовних тим в червні, але з ними потрібно бути обережніше. Ще з травня у Вас багато енергії для роботи і здоров’я, в червні ще більше питань праці та здоров’я. Місяць буде дуже швидким і дуже активним, вже зараз намагайтеся не тільки відпочивати, але й планувати свій робочий графік і проекти, можна подумати про здоров’я.

З 15 травня по 9 червня прикрашайте будинок і покращуйте стосунки в будинку. З 15 травня по 19 (30) липня розширюйте і зміцнюйте багатство, здоров’я, духовний світ і таємниці, плани та ідеї про майбутнє. Активніше в роботі і в середині червня конфліктніше з 16 травня по 2 липня. З 21 травня по 4 червня більше творчих ідей, можливо мрій і ліні, новин про дітей і любов, інтелектуальний тонус.

З 1 по 4 червня прибирайте у себе в будинку, змінюйте декор, викидайте старі коштовності і прикраси або продайте їх. Оновіть відносини з рідними, хороші дні для розриву відносин. Можливість змінити відносини любовні і ділові, фінансову сферу, особливо якщо це таємне.

З 1 червня по 3 (10) липня повторення тренда, який був з 2 по 26 січня. Ймовірно, буде повторення зимових ситуацій з грошима, дружбою, планами на майбутнє, матеріальним. Намагайтеся менше витрачати грошей, не роздувати свої інвестиції, покупки, менше планувати необдумано. Будьте обережніше з друзями і планами на майбутнє, соціальними активностями. Період не надто сильний для Водоліїв, але все ж потрібно бути стриманіше, щоб не втратити і не розчаруватися. Він ще раз повториться в 2019 році. Намагайтеся менше довіряти друзям і колективам, з якими погані відносини. Обережніше з духовним розвитком, не попадіться в пастку до пройдисвітів (секти і подібне).

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дасть багато енергії Вам, творчих сил, любові. Бажання розваг і любові, можливість для нових інтриг і закоханностям. Цей пік додасть Вам енергії, вітальності, активності. Досить хороший пік, але намагайтеся бути менш марнотратні, витрачати менше на розваги. Починайте нове хобі. Є можливість для вагітності або новин від дітей.

З 5 по 27 червня дізнавайтеся більше про роботу і здоров’я, курси, новини, інформація. Хороший період для навчання новому, оновити старі знання і робочі знайомства. З середини червня будьте обережніше, можуть бути конфлікти з клієнтами і співробітниками.

З 7 по 11 червня обережніше з любовними романами і інтригами. Цей тренд так само може бути негативним для фінансів. Небезпека втратити репутацію. Імовірність обманів, ілюзій і мрій.

З 9 червня по 3 липня романтичний, творчий, любовний період. Більше харизми для Водоліїв і чарівності. Більше бажання відпочинку і розваг, творчості. Оновіть свої любовні стосунки, займіться романами, забудьте про стару любов. У Вас буде більше творчих сил і бажань. Хороші дні для публічної активності. На жаль, в середині періоду буде кілька негативних і небезпечних днів.

З 9 по 12 червня обережніше з масштабами в любові і дружбі, планах на майбутнє, спільному проведенні часу. Буде схильність все роздувати і перебільшувати, мінливість в планах, любові і дружбі, порушення правил. Може бути роман з другом або кимось з Вашого колективу. Бажання змін в колективах. Імовірність втрати репутації. Намагайтеся менше обіцяти.

Заробляйте гроші і використовуйте інтуїцію і творчість в роботі з 11 по 17 червня, будьте активніше в матеріальних і фінансових питаннях і більш вимогливими.

З 12 по 17 червня конфлікти з керівництвом та працівниками, клієнтами можуть бути руйнівні. Бережіть своє здоров’я в ці дні, тренд вказує на травми або надриви. Бережіть свої таємниці, остерігайтеся конкурентів і таємних ворогів.

З 15 по 22 багато енергії для роботи і вивчення інформації про роботу, можна зайнятися вивченням питань здоров’я. Для переговорів дні негативні, вказівки на конфлікти, але для особистої активного праці та роботи над великими обсягами інформації вони дуже підходять.

Пік 17 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, проведіть пік з коханими, дітьми, друзями. Пік буде дуже насичений. Пік дасть можливість розібратися, принесе важливу інформацію, можливість завершити або перейти на новий рівень. Приділіть увагу здоров’ю і роботі, обов’язкам, звичкам, таємницям і духовному. Бійтеся конфліктів під час піку, особливо на роботі. Бійтеся фізичних травм.

З 17 по 23 червня не час для операцій, обережніше з лікуванням. Конфліктні дні, особливо на роботі і таємні конфлікти. Намагайтеся не травмуватися.

З 22 по 26 червня обережніше з любовними романами, інтригами, зрадами. Намагайтеся в ці дні дуже багато не витрачати на розваги, друзів, хобі та захоплення, любовні романи. Можливо розчарування у відносинах і любові. Погані дні для обманів партнерів і коханих, відкладіть суди і важливі переговори, витрати, укладання угод.

З 27 червня по 19 липня багато спілкування та інформації про партнерів, ворогів, коханих. Можливість дізнатися більше. Хороший період для громадської активності, спілкування, виступів, переговорів. Приділіть увагу судам, дізнайтеся про конкурентів і партнерів. Період насичений і багатий на корисну інформацію.

У гороскопі на червень буде описано перший пік в гороскопі на липень для Водоліїв. У гороскопі на липень перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, дає можливість нового, нових бажань і можливостей. Великий акцент на роботу і здоров’я. Опублікуйте своє резюме, починайте пошук нової роботи і проходьте співбесіди. Проходьте співбесіду про прийняття на роботу нових співробітників. Беріть на себе нові обов’язки. У здоров’ї – починайте лікування, дієту, дізнайтеся про своє здоров’я нове, виробляйте нові корисні звички.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – не перебільшуйте розтрати, дружбу, плани на майбутнє.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, любов, діти, творчість.

З 5 по 27 червня – дізнавайтеся про роботу і здоров’я, багато роботи.

З 9 червня по 3 липня – романтичний період, розважайтеся і відпочивайте.

Пік 17 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, дружба, любов, творчість, плани.

З 27 червня по 19 липня – дізнавайтеся про інших людей, більше спілкування.

Гороскоп опублікований 28.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,412