Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


В березні місяці для Водоліїв почнеться дуже важливий період, який триватиме лише 4 з половиною місяці, але повториться з кінця року по 2023 рік. У цьому місяці у Вас може бути занепад сил, бережіть своє здоров’я, але великий приріст сил і енергії з кінця березня. У гороскопі багато нейтральних вказівок на зміни в таємницях і здоров’ї, духовному, ізоляції. Багато спілкування, інтелектуальний тонус, новин, можете дізнатися важливе, а в другій половині гороскопу багато інформації про і для багатства. Можливість поліпшити будинок і сімейні відносини.

З 16 лютого у Водоліїв занепад сил фізичних, але більше духовних, більше активності таємної і в березні це може сильно змінитися, творення і руйнування для таємного і духовного по 30 березня. З 17 лютого затримки в справах по 10 березня.

З 1 по 5 березня обережніше з таємними відносинами, збагаченням, угодами, хоча і з явними відносинами і багатством теж будьте обережніше.

З 4 по 16 березня дуже сильний період для Водоліїв, інтелектуальний тонус, легко будете навчатися новому, обробляти велику кількість інформації. Займайтеся інтелектуальними проектами, інтелектуальною творчістю, багато ідей. Так же період дасть багато новин, важливої інформації, зросте Ваша товариськість. Можуть бути поїздки і відрядження, оновлення спілкування і нових знайомств, різних угод і переговорів.

З 5 березня по 3 квітня період, що впливає на відносини з рідними і поліпшення будинку, почнеться з несподіваних змін, але після буде сприятливим, особливо в кінці березня. Під час періоду поміняйте декор свого житла, прикрасьте, зробіть невеликий косметичний ремонт. Оновлення відносини з рідними, постарайтеся їх гармонізувати, можете знайти компроміси і примирення, розвинути і поліпшити відносини з рідними і зміцнити їх.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік акцентує борги і заробітки, багатство, витрати, спадок, допомогу від інших людей для Водоліїв. Пік мрійливий і оманливий. Але якщо оцінювати можливості і інформацію тверезо, то він може бути дуже сприятливим для допомоги іншим або прохань про допомогу від інших. У своїх фінансах буде складно розібратися, не поспішайте з угодами і остаточними рішеннями. Можете отримати результати в «чужих» фінансах, боргах, підтримки від інших, спадщині. Варто виплатити свої борги в ці дні, завершити боргові зобов’язання, таємне може допомогти Вам з цим.

З 7 по 10 березня нейтральний тренд, але дуже швидкий і змінює Ваші особисті та сімейні відносини, ділове співробітництво, намагайтеся не порушувати правил. У ці дні краще не витрачати занадто швидко зароблене.

З 16 березня по 11 квітня багато інформації, корисної і важливої, для збагачення. Це можливість дізнатися нові способи заробітку або більше дізнатися про своє багатство. Можливості дізнатися про бажані покупки, провести переговори, укласти угоди. Розібратися в своїх накопичення фінансових і матеріальних. Можете обговорювати і укладати угоди з «джерелами доходів».

З 16 по 24 березня маса енергії для таємниць, духовних сил, енергії для одноосібної (самостійної) активності (але з іншими буде складно працювати), варто зайнятися своїм здоров’ям.

З 19 березня по 7 травня важливий тренд, який буде багато разів повторяться в 2020 році для Водоліїв, що впливає на Ваш духовний світ, життєву філософію, Ваші таємниці, ізоляцію і самотність, здоров’я, релігію. Вплив періоду на дуже абстрактні сфери життя, але це їх розвиток і зміна, усунення, розширення, відродження. Бережіть своє здоров’я, небезпеку серйозних захворювань. Бережіть свої таємниці і не порушуйте закони. Таємниці, порушення законів і здоров’я можуть принести ізоляцію. Розвивайтеся духовно, релігійно. На самоті у Вас буде великий розвиток особистісний.

З 20 по 25 березня намагайтеся берегти здоров’я, остерігайтеся травм і операцій. Обережніше з таємницею агресією і конфліктами.

Найважливіший період для Водоліїв, який буде мати значення до 2023 року почнеться 22 березня. З 22 березня по 2 липня, а потім з гороскопу на грудень до 2023 року, буде час «карми», платити за рахунками, слабке буде зруйновано, зовнішні обмеження, необхідність серйозніше ставитися до свого життя і собі. Зросте схильність до розчарування, депресії, засмучення і обмеженням. Але цей же період дасть Вам схильність до прокрастинації, планування життя, серйозності в оцінці себе і свого життя. Обмеження будуть помітні навіть у Вашій зовнішності – Ви схуднете або змарнілі і занепад фізичних сил. Цей період буде перший раз по 2 липня і Водоліям варто запам’ятати, в яких сферах життя були проблеми, де почали з’являтися тріщини, за що доводилося платити більше, щоб підготуватися заздалегідь. Що раптом було зруйновано. Підготувати і поліпшити себе, зміцнити проблемні сфери і питання, перед тим як період повториться з грудня по 2023 рік. У всякому разі ці 4 місяці дадуть для Вас перші вказівки в чому Вас можуть чекати проблеми в наступні роки. Найгірше період буде до початку травня, багато руйнувань, несподіваних змін. Цілком ймовірно, що проблем найбільше буде зі здоров’ям, кар’єрою, репутацією, сім’єю, нерухомістю, цілями в житті і особистим розвитком. Але це не всі сфери, багато що залежить від особистих гороскопів. На жаль, в 2021 році і частини 2022 багато сильних несприятливих вказівок. Наступні пару років для Водоліїв будуть кармічні. Це не означає, що у Вас буде менше успіху, просто життя може стати складніше. Повторюся, що слабке він зруйнує, якщо нічого не робити, не зміцнювати. Намагайтеся більше спати і відпочивати, не навантажувати себе занадто і все планувати. І намагайтесь укріпити своє життя, свій статус, репутацію, здоров’я – цей період може допомогти Вам з цим, якщо працювати.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це дуже насичений пік, остерігайтеся таємних конфліктів і бережіть здоров’я. Пік дасть нове, почне нове. Акцент на Ваших знаннях, знайомствах, поїздках, навчанні. Нова важлива інформація.

З 25 по 30 березня розвивайте свій будинок і прикрашайте його, вдалими будуть покупки для дому. Вдалі дні для таємних відносин і сімейних, підходять для договорів і покупок.

З 27 по 31 березня сприятливі дні для зміни таємних, особистих, сімейних та ділових відносин. Можна позбавлятися від цих відносин.

З 28 березня по 3 квітня небезпека травм, бережіть своє здоров’я, не порушуйте закони і правила, не конфліктуйте з керівництвом.

З 30 березня по 13 травня ще один важливий період для Водоліїв, він дасть Вам енергію, фізичні сили, пориви в діях. Початок у періоду буде негативним, до середини березня велика ймовірність аварій і травм. Весь період може зробити Вас більш бунтівними і конфліктними. Період дасть багато енергії для змін свого життя, реалізації планів, оновлення життя і бажань. Сили для соціальної позиції і громадської активності. Чоловікам Водоліям дасть більше привабливості і впевненості в собі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на березень

З 4 по 16 березня – новини та інтелект.

З 5 березня по 3 квітня – гармонія у відносинах будинку.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на багатство і витрати.

З 16 березня по 11 квітня – інформація-гроші.

З 19 березня по 7 травня – внутрішні зміни, бережіть здоров’я і остерігайтеся ізоляції.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте або чекайте руйнування.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на інформацію.

З 30 березня по 13 травня – багато енергії і бунтарства.

Гороскоп опублікований 26 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,173