Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Багато фінансової та ділової інформації, варто розібратися зі старим і не починати нове. Можливість перевчитися і відновити старі контакти. Активний період для сімейної сфери, а в кінці місяця приріст енергії і творчості, бажання ризикувати і розважатися. Майже весь березень у Вас буде велика чарівності, займіться конфліктними питаннями, відносинами, схиляйте людей до себе.

З 10 лютого по 17 квітня інформація – гроші, робіть гроші на знаннях, отримуйте нові знання для грошей, діловий період, переговори, угоди, спілкування. З 14 лютого по 31 березня активний період для сімейних питань, багато енергії для рідних і дому, намагайтеся менше конфліктувати і більше робити в домашній сфері.

Харизма і чарівність, більше спокою, можливості збагатитися і зробити вдалі покупки, знайти нові важливі відносини, знайти компроміси, поліпшити відносини. Період з 1 по 26 березня. Намагайтеся більше спілкуватися з друзями, займайтеся налагодженням відносин з суспільством, групами, командою. Приділіть увагу відносинам, варто зайнятися діловими відносинами і провести повторні важливі переговори, в особистих відносинах буде більше романтики і бажання сподобатися улюбленим. Жінкам Водоліям варто оновити свою зовнішність і гардероб, більше впевненості в собі і привабливості для жінок цього знака.

З 5 по 28 березня не починайте нові ділові проекти і переговори заради збагачення, нові покупки не робіть, не укладайте нові угоди, не час для нових знань і переговорів. Але час повернути старе, повторити, проаналізувати, розібратися з тим що вже розпочато або було закинуто. Дуже вдалий час повернути старі зв’язки і контакти, не тільки ділові, а й просто старих знайомих. Намагайтеся бути обережніше з інформацією і документами в ці дні, уважніше, бережіть техніку.

Залежить від особистих гороскопів тренд з 5 по 8 березня, можуть бути фінансові обмани або махінації, втрати. А може бути сильна інтуїція і можливість правильно використовувати гроші.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове, нові події або новини, старти. Акцент на доходи, джерела доходів, інвестиції, заробітки. Може бути поліпшення здоров’я в ці дні. Набуття нових цінностей, як матеріальних так і духовних. Намагайтеся нові проекти не починати, а перезапустити старі, переоцінити старі і існуючі.

Час змін, з 6 березня довгостроковий період до 2025 року. Але цього року він буде помітний тільки Водоліям першої декади максимум, а скоріш тим, хто народився в перших 5-6 днів знака. Бунтарство, несподівані зміни і пориви. Ще більше егоїзму і імпульсивності. Це перехід Урана в знак Тельця, про який було написано в гороскопі на 2019 рік. Вас чекають несподівані події і дуже швидкі. Можуть бути зміни в домі і сім’ї.

З 11 по 17 березня час зміцнювати свій сімейний статус, репутацію в родині, зміцнити свій будинок і відносини з рідними, хороші дні працювати над своїми таємницями і комплексами. Невеликий приплив сил, особливо духовних, сили волі.

Намагайтеся багато не витрачати, особливо на друзів і соціум з 12 по 16 березня. Занадто невиправданий оптимізм, можливі розчарування в дружбі, стриманіше треба бути з планами на майбутнє.

З 17 по 23 березня сприятливий час для змін і оновлень в сімейній сфері і психології, ще один період дає силу волі, але тепер для змін. Працюйте і над своїми таємницями, сприятливі дні для операцій і лікування, психологічних змін.

З 17 по 24 березня конфліктний період для Зодіаку, Водоліям він більш помітний. Багато дратівливості, можливої агресивності, поспішності в діях і бажаннях. Конфлікти з партнерами, ворогами, членами сім’ї. Можуть бути матеріальні і фінансові втрати. Не найкращий час для серйозних і напружених переговорів.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, додасть енергії, дасть можливість вирішити питання, принесе новини, кульмінації. Вирішуйте питання судові, зарубіжні, навчання. Займіться своєю освітою, світоглядом, ідеалами і філософією. Можливо отримаєте новини з-за кордону, новини про навчання, наставників і покровителів.

Тренд з 21 березня по 6 квітня залежить від особистих гороскопів. Акцент на інформації про фінанси, багатства, різних переговорах і спілкуванні, новинах. Можуть бути обмани і намагайтеся бути обережніше, може бути лінь і індиферентність в справах. Але може бути і прилив сил, творчої енергії, сильна буде інтуїція для вирішення питань і навчання, переговорів. Намагайтеся бути обережніше.

З 26 березня по 20 квітня час збагачуватися, заробляти гроші, укладати угоди, проводити ділові переговори. Сприятливий період для заробітків, здійснення дорогих покупок і покупок бажаного, особливо після 28 березня.

З 31 березня по 16 травня приплив енергії. Особливо енергії для творчості, розваг, захоплень, кохання, азарту. Оновлюйте свою творчість і захоплення, реалізуйте плани. Займіться відносинами з дітьми, постарайтеся більше виховувати їх і направляти, але менше скандалити. Буде більше активності і енергії для розваг.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на березень 2019

З 1 по 26 березня – більше харизми, уваги до відносин і фінансів.

З 5 по 28 березня – не час для нових проектів, приділіть увагу старим.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на заробіток і багатство.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і завершення, акцент на навчанні, філософії, зарубіжжі.

З 21 березня по 6 квітня – будьте обережніше з інформацією і справами.

З 26 березня по 20 квітня – заробляйте гроші, робіть покупки.

З 31 березня по 16 травня – більше енергії, особливо для розваг і захоплень.

Гороскоп опублікований 01.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,383