Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Два важливих піку, щоб змінити щось в житті, завершити і почати. Маса поганих вказівок. Багато активності в сферах відносин і сім’ї, особистих змін і проявів. Гарний розвиток для таємних відносин до кінця місяця. З кінця місяця розвиток всіх видів відносин. Переоцінка себе і життя, трохи лякаючий місяць, серйозно ставитеся до знань, сім’ї, багатства і доходів, скандалам. Бізнес і завдання починайте до 14 жовтня, після до середини листопада погані вказівки.

З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість, з 10 вересня по 14 листопада зовнішня активність зменшиться, але буде більше галасу всередині і можуть бути вибухи, остерігайтеся нових і старих конфліктів з вересня по листопад – ці місяці, з усього періоду, найбільш небезпечні для скандалів. З 16 вересня по 3 листопада сприятливий тренд для сімейної сфери і роботи, здоров’я. З 27 вересня по 28 жовтня багато інформації про багатство і способах заробити.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже важливий пік для Терезів, особливо для тих, хто народився в ці дні, пік результатів, рішень, кульмінацій. Посилить паралельні тренди, остерігайтеся руйнівних скандалів і травм, дуже емоційні дні. Акцент на Ваше життя і важливі відносини. Приймайте рішення про відносини і партнерах, про розвиток відносин або припинення їх, дізнаєтеся важливе про інших людей. Приймайте рішення щодо свого життя, самих себе, своєї зовнішності, прагнень, бажань.

З 3 до 27 жовтня хороший період для оновлення та розвитку існуючих і нових таємних: романів, відносин, спільних інтриг і договорів, любовних інтриг, інвестицій і покупок. Хороший період для відпочинку, задоволення від самотності, більше духовної гармонії, намагайтеся більше відпочивати від інших людей. Найкраще буде з 17 – 26 жовтня.

З 3 – 24 жовтня багато сильних поганих вказівок, скандальні дні, занепад сил, дратівливість, неконтрольована напористість. Вказівки на руйнування, аварії, травми, скандали, бійки. Найгірше в стосунках і сімейній сфері. Найсильніше в середині місяця, з 12 до 20 жовтня.

З 5 – 12 і 16 – 22 жовтня не поспішайте з висновком угод і переговорів, інформацією за видатками та боргами, спадку, виплат. Намагайтеся все обмірковувати, не руйнувати і не порушувати.

З 9 – 20 жовтня ще одна низка сильних поганих вказівок, втрати, занепад сил, песимізм, розчарування. Сильно вказівки вплинуть на Вас і сімейну сферу, втрати, погані зміни і події, будьте обережні і стережіться проблем, якщо не хочете щось втратити або зруйнувати.

З 14 жовтня до 3 листопада важливий період, вплив на всіх, деталі в загальному гороскопі на жовтень. Проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Терезам до 27 жовтня переоцінка багатства, більше проблем з угодами і торгівлею, проектами, краще не робити покупок. Після 27 жовтня до 3 листопада переоцінка інформації про себе, переоцінка багатьох важливих знань, повернення старих знайомих.

Найважливіший пік в році, найбільший вплив, значення, для тих, хто народився під час піку – 16 жовтня, плюс-мінус 5 днів. Пік для нового, нових зовнішніх подій в житті, починань особистих, бажань. Сильні вказівки на конфлікти, втрати, обмеження, розчарування. Треба берегти себе, обдумано руйнувати і діяти, обережно починати нове. Паралельні вказівки, тренди, можуть привести до конфліктів, втрат, занепаду сил, травм, найгірше в сфері відносин і сім’ї.

З 17 – 26 жовтня хороші вказівки для збагачення, заробляння грошей, розвитку відносин, Терезам додасться прагматизму і цинізму. Краще для збагачення за допомогою таємного і сім’ї, можна купувати щось для будинку або рідних. Для відносин теж, краще – таємних.

З 27 жовтня до 21 листопада хороший і поганий період для Терезів, але важливий і помітний. Важливими стануть відносини, публічність, збагачення. У Терезів буде більше харизми, привабливості, вміння і бажання подобатися іншим. Розвивайте відносини, робіть інвестиції, купуйте бажане, укладайте важливі договори, взаємодійте більше з іншими. До 8 листопада період буде хорошим. Після 8 листопада вказівки на проблеми з відносинами і багатством, сім’єю.

З 28 жовтня до 10 листопада період інформації для Терезів, навчання, поїздок, знайомств, угод. Ви дізнаєтеся багато важливого за ці дні про себе і життя, інших людей, не вся інформація буде приємною, багато обмежень в цих темах. Весь період буде поганим, треба серйозно і уважно ставитися до навчання, спілкування з людьми, операціях, слідувати правилам. Інтелектуальний тонус треба використовувати серйозно, не займайтеся марним навчанням і завданнями.

З 29 жовтня до 3 грудня повторне посилення важливої вказівки, яка триває весь рік, перше посилення було в березні-травні. Змінить сімейну сферу, відносини з рідними, будинок, питання нерухомості, може вплинути на Вашу глибинну психологію, життєві цінності. Тренд нейтральний і багато в чому залежить від особистих гороскопів і тенденцій. Зміни будуть масштабні, глибокі, кардинальні. Якщо в сімейній сфері є ймовірність втрат, то це буде посилено, бережіть рідних і будинок. Будь-які втрати в цей час болючі будуть і сильно вдарять по психології і психіці. З іншого боку, Терези можуть змінити сімейну сферу самі, позбутися або трансформувати. Так само можете змінити свою психологію і глибини, систему цінностей та ідеалів.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – можливість розібратися і отримати результати, прийняття рішень, важлива інформація, багато несподіванки, непередбачених змін і результатів, руйнувань і позбавлення. Терезам, увага до доходів і витрат, непередбачені витрати, в гіршому випадку втрати чужих грошей і своїх, джерел доходів і багатства. Не поспішайте укладати угоди і покупки, інвестиції і вимагати від інших. Будьте уважні до чужих грошей, допомоги від інших, спадку, своїм і чужим боргах, виплатам.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, результати, акцент на відносини і Вас.

З 3 до 27 жовтня – відпочинок і таємні відносини.

З 13 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, переоцінка багатства, документами, технікою, переоцінка своїх знань.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нові події, починання, новини, емоції, конфлікти, руйнування.

З 27 жовтня до 21 жовтня – багатство і відносини.

З 28 жовтня до 10 листопада – багато інформації і інтелектуальний тонус.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни в життєвій філософії та сімейній сфері.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, акцент на багатство і витрати.

Гороскоп опублікований 13 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,376