Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Важливий гороскоп для Терезів, в жовтні буде продовження важливих періодів і початок нових не менш важливих. Насичений місяць, додасться енергії і можливості змінити й оновити себе. Намагайтеся направити енергію на свої бажання, остерігайтеся конфліктів з родиною і керівництвом. У сімейній сфері будуть руйнування і скандали, зміцнення і одухотворення. У гороскопі почнуться періоди які впливають на Ваше багатство, з жовтня по грудень у Вас буде можливість заробити і витратити накопичене.

З 18 серпня у Вас занепад фізичних сил і зростання духовних по 4 жовтня. З 14 вересня активний період у відносинах і можливості збагатитися по 8 жовтня. З 14 вересня період інтелектуального розвитку та товариськості по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня знання і інформація дадуть можливості для збагачення, можете заробляти ними, а можете отримувати нове для збагачення в майбутньому. Під час цього періоду більше справ, спілкування з клієнтами, угод, проектів і це дасть можливість стати багатшими. Вдалий період для покупок і торгівлі, особливо по 31 жовтня і після 20 листопада. Займіться своїми знаннями про багатство, джерелах доходів, депозитах, способах заробітків, розвивайте знання і контакти.

З 24 квітня у Вас була переоцінка сімейної сфери, можливі якісь глибокі зміни в сім’ї, Вашої психології. Період завершується 3 жовтня.

З 4 жовтня по 19 листопада у Вас великий приплив сил, енергії, активності, сексуальності. Вперше за майже 2 роки у Вас буде так багато енергії, яку має бути спрямовано. Працюйте над своїм здоров’ям, займіться спортом або подібним. Реалізовуйте свої бажання, починайте щось робити, змінювати себе і своє життя. Працюйте над проектами і цілями, розвивайте їх. Терези будуть більше стояти за себе і свої права. Період дасть більше мужності для чоловіків Терезів, впевненості в собі, привабливості. Під час періоду багато негативних трендів, конфліктних, аварійних і травм, тому треба бути обережніше. Найсильніше конфлікти з сім’єю і керівництвом. Зросте дратівливість і грубість, жорстокість.

З 5 по 10 жовтня занепад вітальності, схильність до розчарування. Особливо помітно в кар’єрі і сімейній сфері. Прагніть не дуже хвалитися собою і бути скромнішим в бажаннях.

З 8 жовтня по 1 листопада сприятливий період для Вашої сфери багатства. Тільки 1 негативний тренд спочатку періоду, а всі інші дні дуже гарні. Здійснюйте дорогі і бажані покупки. Укладайте договори, проводьте ділові переговори. Шукайте партнерів по бізнесу або пропонуйте свої послуги, налагоджуйте ділові відносини. Оновіть свої депозити, можете створити нові. Робіть інвестиції і шукайте нові джерела доходів.

З 11 по 16 жовтня прилив вітальності, оптимізму, впевненості в собі і своєму майбутньому. Тренд хороший для відпочинку та розваг, спілкування. Можна займатися бізнесом, але намагайтеся багато не витрачати і не порушувати правила.

З 11 по 14 жовтня єдиний тренд який негативно впливає на багатство. Непередбачені або необдумані витрати і вчинки. Можуть бути зміни в особистих і ділових відносинах.

З 12 по 16 жовтня можете бути занадто грубі до себе і оточуючих, особливо рідним, конфліктувати, тиснути, занадто багато вимагати. Бережіть своє здоров’я і відносини з рідними. Є ризик втратити.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік, особливо тим хто народився в ці дні. Пік завершень та усвідомлення, результатів. На жаль, дуже негативний, бережіть свою сім’ю, гроші, відносини, себе. У ці дні будуть важливі новини або можливості розібратися в партнерах, улюблених, ворогів. Прийняти рішення про важливих відносинах. Ви так само можете розібратися в собі і своїх бажаннях, планах на майбутнє. Любі втрати будуть болючі, а скандали руйнівні.

З 14 жовтня по 30 листопада, можливо по 12 грудня, останнє повторення сприятливого тренда. Він був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня. Працюйте над своєю роботою, своїм здоров’ям, звичками і обов’язками – це все можна зміцнити, поліпшити, використовуйте творчість і інтуїціъю, прозріння. Працюйте і розширюйте, намагайтеся більше прислухатися і допомагати рідним і сім’ї – це дозволить поліпшити сім’ю, будинок, зрозуміти їх краще. Період сильний, але результативний тільки при праці і старань. Так само він хороший для творчої діяльності, письменникам, музикантам, людям пов’язаним з релігією і містикою, допомогою іншим (благодійністю, наставництво і подібне).

З 14 по 17 жовтня використовуйте інтуїцію в роботі, здоров’я, збагаченні, угодах і торгівлі. Можна використовувати творчість і містичні сили, прозріння.

З 20 по 23 жовтня хороші дні для відпочинку, багато романтики і мрійливості. Але можете і збагачуватися, використовувати творчість і чарівність для збагачення і роботи, важливих переговорів, покупок.

З 24 по 30 жовтня для Терезів великий занепад сил і багато агресивності, конфліктності, ймовірності травм. Найсильніше конфлікти з керівництвом та сім’єю.

З 26 по 30 жовтня схильність до нерозумних вчинків в фінансових питаннях, розтрат по дурним бажанням або хвастощів, уразливості, порушення правил громадських і ділових.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані зміни, нові починання, звільнення і бунтарство, нові бажання. Терезам найбільший акцент на доходи та витрати, джерел доходів, роботі, заробітках, спадщині, виплати. Ви можете знайти роботу, джерело доходу, або втратити в ці дні. Велике бажання свободи в питаннях багатства. Здійснити корисну покупку або дурну, а так само інвестиції або витрати. Просто намагайтеся все обмірковувати і не поспішати. Але зовнішні події будуть змінювати і руйнувати, звільняти.

З 31 жовтня по 20 листопада не починайте нові проекти, а поверніться до старих і завершуйте розпочате. Проекти щодо документів, навчання, відряджень, завдань на роботі. Краще не купувати техніку і будь-яку апаратуру, можуть бути проблеми з електронікою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інформація – гроші.

З 4 жовтня по 19 листопада – фізичні сили і енергійність.

З 8 жовтня по 1 листопада – збагачення.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення.

З 14 жовтня по 30 листопада – розвивайте сім’ю і роботу, здоров’я.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і несподіване в багатстві.

З 31 жовтня по 20 листопада – обережніше з документами і технікою.

Гороскоп опублікований 27.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,484