Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже небезпечний для конфліктів місяць, на початку місяця сильна конфліктність і в кінці. Ще з червня Терези стали більш конфліктні, але в вересні будуть не тільки нові конфлікти, а повернуться і старі. Якщо не будете конфліктувати, то місяць буде досить сприятливий. Більше харизми, дружби, спілкування. Можливість розвинутися духовно і добре відпочити. Сприятливий тренд для роботи і здоров’я. Швидше почнеться розвиватися Ваша сімейна сфера.

З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість, у вересні зовнішня активність зменшитися, але буде більше галасу всередині і можуть бути вибухи, остерігайтеся нових і старих конфліктів з вересня по листопад – ці місяці, з усього періоду, найбільш небезпечні для скандалів.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, сприятливий пік. Починайте відпочивати, розвиватися духовно, починайте щось таємне в житті. Можна почати лікування і дізнатися щось важливе про здоров’я, приховані захворювання. Будь-яка ізоляція від суспільства буде корисною. Паралельні тренди вказують на конфлікти і проблеми з фінансами і відносинами, проблеми з сім’єю і керівництвом, з цим будьте обережніше.

З 2 по 6 вересня перший конфліктний тренд, посилить існуючі конфлікти, агресія, дратівливість, образливість. Не час для судів, переговорів, угод, навіть покупки в ці дні краще не робити.

З 5 по 27 вересня інтелектуальний тонус, але у періоду буде багато негативних трендів з другої декади, так що зі знаннями, навчанням, відрядженнями, спілкуванням, угодами, переговорами, хвастощами цим будьте обережніше. У цей період буде багато спілкування, угод, новин, поїздок і з цим теж треба бути обережніше. У листопаді цей період повториться.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для публічності, відносин з друзями, спільних заходів, клубної та будь-якої активності по інтересам. Покращуйте і оновлюйте дружні відносини, можуть бути романи з друзями. Виступайте перед публікою. Займайтеся громадськими та спільними проектами. Покращуйте стосунки зі своїми спільнотами і клубами.

З 7 по 11 вересня тренд дасть духовних сил, сприятливий для розвитку духовної і сімейної сфери. Можна добре відпочити в ці дні, покращитися психологічний стан.

З 10 по 13 вересня остерігайтеся великих навантажень на роботі і обіцянок, бережіть своє здоров’я.

З 10 вересня по 14 листопада буде той самий «підсилюючий» конфлікти період, та й у цього періоду будуть свої пікові періоди (перший з таких з 19 вересня по 6 жовтня). У ці місяці намагайтеся не починати нові конфлікти, вони будуть дуже руйнівними і дуже тривалими. Намагайтеся берегти свої особисті і ділові відносини, є ризик руйнувань, остерігайтеся ворогів. З червня Ви стали активніше в відносини, але зараз ця активність зменшиться, все так же буде багато бажань, але мало їх реалізації. Буде переоцінка активності, бажань, дій в сформованих відносинах, переоцінка відносин з ворогами, улюбленими, партнерами. Сповільниться розвиток відносин.

З 12 по 16 вересня сприятливий тренд для змін і позбавлення, відроджень, в сімейній сфері, таємниць, духовного, здоров’я. Але операції краще не робити в ці дні.

З 13 вересня швидше почнуть розвиватися Ваші ідеї в сімейній сфері, у відносинах з батьками, нерухомості. Можна починати прагнути до своїх ідеалів і бажанням в цій сфері. Уповільнення розвитку почалося 14 травня. Здійснювати покупку нерухомості краще після 29 вересня.

З 13 по 17 вересня ексцентрична поведінка, бунтарство, бажання змін, обережніше з поведінкою на публіці і в стосунках, остерігайтеся необдуманих витрат і боргів.

З 15 по 19 вересня ще один сприятливий тренд для сімейної сфери і таємниць, духовного, здоров’я. Але в цей раз для зміцнення і стабілізації. Для серйозних вчинків і планування.

З 16 вересня по 3 листопада повториться сприятливий тренд для роботи, здоров’я, сім’ї та нерухомості. Для Терезів він не дуже сильний, але все ж сприятливий. У цей час намагайтеся більше допомагати рідним, займіться своїм житлом, розвивайте сімейну сферу, використовуйте інтуїцію і творчість, просить допомогу для сім’ї або допомогу у сім’ї. На роботі буде більше справ і здоров’я повинно трохи покращитися. Дуже сприятливий період для душевного здоров’я, психології. На роботі намагайтеся братися за творчі проекти, але без часових рамок. Він був у Вас в лютому-березні і липні-серпні, для роботи і здоров’я нових гарних важливих періодів і трендів не буде до весни, тому поспішіть.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, нові починання. Починайте відпочивати в ці дні, якесь усамітнення. Починайте нові таємниці або дізнаєтеся щось важливе таємне. Починайте духовний розвиток.

З 19 вересня по 6 жовтня повторення тренда, який був з 18 серпня по 3 вересня, конфліктний тренд, тренд руйнувань, явних і в цей раз скритих конфліктів. Нові конфлікти і повторення старих. У сімейній сфері і сфері відносин конфлікти небезпечніше за все. Крім цього, в ці дні занепад фізичних сил, бережіть здоров’я.

З 27 вересня по 28 жовтня період важливих новин і інформації про Ваших фінансах, багатстві, накопиченнях, цінностях, джерелах доходів, заробітках. Дізнаєтеся нову інформацію і переоціните існуючу протягом цього місяця. Використовуйте свої знання для заробітку, свої контакти, уміння. Отримуйте нові знання і контакти для збагачення. Відрядження, угоди, переговори теж будуть пов’язані зі збагаченням. У нього буде повторення в листопаді-грудні.

З 27 по 30 вересня сприятливий тренд, пом’якшить конфлікти, постарайтеся в цей час помиритися з важливими для Вас людьми. Хороший тренд для публічної активності.

З 29 вересня буде легше реалізовувати свої плани в сімейній сфері, здійснювати важливі вчинки з довгостроковим впливом. Швидше будуть результати для зміцнення сімейної сфери, зміцнюйте свій будинок і відносини з рідними. З 11 травня в зміцненні сімейної сфери могли бути затримки.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже важливий пік для Терезів, особливо для тих, хто народився в ці дні, пік результатів, рішень, кульмінацій. Посилить паралельні тренди, остерігайтеся руйнівних скандалів і травм, дуже емоційні дні. Акцент на Ваше життя і важливі відносини. Приймайте рішення про відносини і партнерах, про розвиток відносин або припинення їх, дізнаєтеся важливе про інших людей. Приймайте рішення щодо свого життя, самих себе, своєї зовнішності, прагнень, бажань.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, робота і здоров’я, таємниці і духовне.

З 5 по 27 вересня – товариськість, новини, навчання.

З 6 вересня по 2 жовтня – відносини з суспільством і друзями.

З 10 вересня по 14 листопада – остерігайтеся конфліктів, повернення старих скандалів.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайте сімейну сферу і роботу, здоров’я.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, самота, духовне.

З 27 вересня по 28 жовтня – знання та інформація для багатства.

Гороскоп опублікований 2 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171