Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий гороскоп для Терезів з другої половини вересня, в кінці вересня найважливіший річний пік для Вашого знака Зодіаку. Перша половина місяця буде багата на таємниці, можливо самотність або усамітнення, питання духовні. Друга половина місяця вже буде Вашою, багато важливих періодів в гороскопі для Терезів, дадуть можливість оновити себе і поліпшити. Протягом місяця треба бути обережніше зі здоров’ям і таємницями, плітками, знайомими, духовним, можуть бути обмани.

З 18 серпня по 4 жовтня може бути занепад фізичних сил і підйом духовних, намагайтеся більше працювати відокремлено, активність в таємницях. З 21 серпня по 14 вересня таємні відносини, більше задоволення від таємниць і відокремленості. З 28 серпня по 14 вересня таємна інформація, а також містична і езотеричні зацікавленість.

З 1 по 6 вересня обережніше з відносинами і збагаченням, спілкуванням, особливо таємними. Намагайтеся не перебільшувати в збагаченні і відносинах, не здійснювати дорогих покупок і великих обіцянок.

З 2 по 6 вересня займайтеся таємним спілкуванням, угодами, інформацією. Розвивайте свій внутрішній світ.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте свою психіку, працюйте над проблемами психологічного характеру. Ці дні гарні для зміцнення домашньої сфери.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда. Обережніше з спілкуванням, навчанням, зарубіжними поїздками, укладанням угод та інформацією, обережніше в роботі і зі здоров’ям. Схильність все перебільшувати, сподіватися на багато, звалювати провину на інших і особиста безвідповідальність і лінь. Намагайтеся бути обережніше з поїздками і відрядженнями, виконанням обов’язків і взяттям на себе нових. Обережніше з духовними питаннями, можливість обману або самообману. Бережіть здоров’я, приховані хвороби, хронічні захворювання і надмірне фізичні навантаження можуть бути шкідливі. Обережніше з клієнтами і співробітниками, сусідами і знайомими, щоб не бути обдуреними чи не бути обдуреними і самі не обманюйте. Цей тренд вже був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня.

З 5 по 8 вересня хороший тренд для змін в домашній сфері, змін у відносинах, особливо таємні зміни чи таємних відносинах і домашній сфері. Цей тренд може допомогти змінитися і Вам самим, свій психологічний стан, таємниці, здоров’я.

З 6 по 12 вересня ще один хороший тренд для активних дій в домашній сфері, а так само в таємницях, таємних питаннях, можливості реалізації складних цілей. Можете приділити увагу кар’єрі. Він так само хороший для духовного і психологічного розвитку.

З 6 по 12 вересня багато мрій, схильність до ліні, обманів, ескапізму. Тренд не особливо небезпечний, але обережніше з брехнею і обіцянками, хвастощами. Особливо зі знайомими і таємницями.

З 8 по 17 вересня варто бути обережніше зі знайомими, секретним і таємницями, духовним, в спілкуванні. Тренд конфліктний, не особливо небезпечний для Терезів, але треба бути обережніше. Поганий для відстоювання своїх бажань і ідей, судів, зарубіжжя.

З 10 по 17 вересня дуже хороший період для будь-яких переговорів і спілкування, особистого та ділового, обговорення спільних тем, виступів, інтелектуальної творчості. Зможете домовитися з усіма і про все, показати себе. Оновлення інформації про знайомих і відносинах, ворогів, партнерах, можуть виникнути нові контакти.

З 11 по 22 вересня ще один хороший тренд для змін в домашній сфері, питаннях психології, духовного розвитку, таємниць і того що Ви приховуєте. Можливості для позбавлення і зміни. Сильна буде сила волі і спрямованість, наполегливість. Беріться за складне, змінюйте і усувайте.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, завершення, важливі новини. Акцент на роботу, обов’язки, здоров’я, таємниці і секрети, духовний світ, психологію. Можливість вдало завершити і позбутися від чогось, змінити. Але, намагайтеся не конфліктувати і не перебільшувати.

З 14 вересня по 3 жовтня дуже насичений на новини і спілкування період для Терезів, можливість знайти нові знайомства і дізнатися важливу інформацію. Цей період посилить Ваш інтелект, гарний час для навчання та інтелектуальної роботи. Вивчайте інших і себе, спілкуйтеся, вчіться.

З 14 вересня по 8 жовтня дуже хороший період для Терезів, Ваш період, що дає Вам чарівність, гармонію, привабливість, фінанси і збагачення, можливості домовлятися, знаходити компроміси з ворогами, укладати важливі договору, проводити важливі переговори. Період дуже хороший для жінок Терезів, він дасть Вам шарм, можливість поліпшити свою зовнішність, оновити гардероб і стиль. Жінки Ваги в ці дні будуть чарівні, посилення жіночих якостей для Терезів. Під час періоду приділіть увагу важливим відносинам. Ви можете позбутися від відносин, забути старі відносини. Можете оновити існуючі і поліпшити. Можете знайти нові, дуже хороший період для набуття нових.

З 24 по 27 вересня може бути занепад сил, розчарування, засмучення і обмеження, особливо в фінансах, багатстві, сім’ї, кар’єрі, відносини і собі. Поганий період для важливих переговорів і договорів, розтрат.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік на рік для Терезів, особливо тим, хто народився під час піку. Цей пік дасть стимули і бажання, зміни, нові починання, позбавлення від старого і початок нового. Почніть щось нове і важливе у своєму житті під час піку. Змінюйте своє життя. Зміни можуть бути зовнішніми, стимули.

З 29 вересня по 2 жовтня негативний тренд, будете занадто грубі і жорстокі, ревниві і владні. Будь-які втрати і скандали будуть болючими, особливо в сім’ї, стосунках, багатстві. Треба бути обережніше.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – Не перебільшуйте в роботі, здоров’ї, навчанні, спілкуванні і духовному.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу, здоров’я, таємниці і усамітнення.

З 14 вересня по 3 жовтня – інтелектуальний тонус і багато спілкування.

З 14 вересня по 8 жовтня – період для відносин, харизма, чарівність.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, починайте нове життя.

Гороскоп опублікований 02.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173