Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Все нове постарайтеся почати до 11, максимум 13 числа, а після не починати. Гороскоп на травень для Терезів принесе уповільнення життя, переоцінку багато чого, менше активності і більше будете в собі, повернеться чи повернетеся до старого. Перша половина місяця дуже активна, а після різкий спад. Буде багато енергії для роботи і здоров’я. Багато інформації для сфери кар’єри і статусу.

З 30 березня період дає фізичну енергію, енергія для творчості, активність в любові і розвагах, стосунках з коханими і дітьми по 13 травня. З 3 квітня публічність, харизма можливість навчати інших і вести за собою по 7 серпня. З 27 квітня цікавтеся фінансами і підтримкою від інших по 11 травня. З 29 квітня негативний тренд для публічності і харизми, остерігайтеся обманів по 25 травня.

З 3 по 6 травня переговори з кредиторами, спонсорами, боржниками, покажіть їм свої ідеї і знання.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік нейтральний, але з боргами і роботою треба бути обережніше, кульмінації і рішення, результати. Акцент на всі фінанси, доходи і борги, отримання допомоги, інвестиції, спадок. Завершуйте проекти які дають доходи, розберіться з боргами і виплатами, допомогою інших і від інших. Можна переходити на інший рівень, розібратися, дізнатися важливе. Вдалі дні для прийняття рішень щодо позбавлення від чого-небудь. Але остерігайтеся обманів і ілюзій в фінансах, боргах, допомоги від інших, роботі.

З 11 по 28 травня період дасть енергію для навчання, інтелектуальний тонус, дасть енергію для публічних виступів, письменства, ораторства, та й просто більше буде товариськості і допитливості.

З 13 по 17 травня змінюйте своє сімейне сферу і фінансову, позбавляйтеся, відроджуйте. Вдалі дні для операцій, особливо повторних.

З 13 травня по 25 червня рідкісний період для Терезів, коли вони можуть повернутися в житті до старого. Дуже сприятливий щоб переоцінити своє життя і себе. Повертайтеся до старого, якщо бажаєте, завершуйте старе остаточно, щоб після завершення періоду почати нове життя. Період сильно впливатиме на стосунки і фінанси, не тільки для Терезів, а й для інших знаків Зодіаку. У відносинах і фінансах нове не починайте, дорогі покупки, особисті або ділові відносини, оформлення особистих і ділових відносин, заручин, нові конфлікти. Постарайтеся не починати нові суди, нові відносини з наставниками і учнями, відносини з іноземцями і публікою. Але в цьому можна повторити старе.

З 13 травня по 26 червня період для сфери роботи і здоров’я, дасть енергію, активність, розвиток бажаного, на початку червня конфлікти. Займіться спортом, розвивайте своє здоров’я. На роботі беріться за складне, вимагайте від підлеглих і колег, клієнтів бажаних результатів, але намагайтеся на початку червня не конфліктувати. Розвивайте свої проекти, легко буде домагатися поставлених цілей.

З 14 травня по 13 вересня фоновий період, але все ж краще не починати масштабного в сімейній сфері. Буде багато мрій і бажань, але мало реалізації.

З 15 по 19 травня сприятливий тренд для сімейної сфери і фінансів, боргів, виплат, особливо для повторного і завершення старого.

З 20 по 24 травня сприятливий тренд для любові і творчості, розваг і хобі, відносин з дітьми, публічних виступів, поїздок за кордон. У ці дні можете спробувати повторно все зміцнити.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік, сприятливий для початку нового і зміцнює, дасть енергії. Зміцнюйте творчість, любовні відносини, свою любов, відносини з дітьми та сферу дітей, свої хобі. Акцент піку буде на навчанні, життєвої філософії, далеких поїздках і зарубіжжі, публічних виступах. У цих сферах і питаннях постарайтеся почати або зробити щось серйозне.

З 28 травня по 5 серпня період інформації, багато трендів і велика тривалість для навчання, угод, переговорів, відряджень, які будуть впливати на Вашу кар’єру, цілі, нагороди, досягнення і репутацію, статус. Навчайтеся новому, дізнавайтеся, проводьте переговори, показуйте свої знання і постарайтеся отримувати знання від інших. Дізнайтеся про проекти, професійні навички, курси. Розвивайте покращуйте своє коло спілкування, знайомства, що дають Вам статус і кар’єру. Буде досить багато негативних трендів, хоча будуть і сприятливі. Треба намагатися бути підготовленими інтелектуально та інформаційно.

З 31 травня по 13 червня конфліктний час і небезпека травм, хоча для Терезів тренд буде не дуже сильний. Найсильніше Терезам конфлікти на роботі і проблеми зі здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – доходи і витрати – кульмінації і рішення.

З 11 по 28 травня – вчіться.

З 13 травня по 25 червня – повернення, переоцінка, затримка щодо Вас і Ваших відносинах, фінансах.

З 13 травня по 26 червня – розвивайте роботу і здоров’я.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання і філософію.

З 28 травня по 5 серпня – синергія професії та статусу зі знаннями і контактами.

Гороскоп опублікований 2 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169