Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Досить складний місяць, може бути багато прикростей, розчарувань, депресії в питаннях сім’ї та статусу, кар’єри. Багато спілкування протягом місяця, інтелектуальний тонус. В кінці січня розпочнеться сприятливий період для здоров’я і роботи.

З 19 грудня по 9 лютого, але може до початку березня, тренд змін в сім’ї і будинку, в меншій мірі кар’єрі і статус, багатство, зміни будуть кардинальні, але можуть бути розчарування. З 20 грудня по 13 січня період творчості, розваг, любові. З 29 грудня спілкування з рідними, новини про сім’ю і нерухомості по 16 січня.

З 1 по 4 січня можете укладати угоди з нерухомості, спілкуватися з рідними, дізнаватися більше про сім’ю.

З 3 січня по 16 лютого буде багато енергії для навчання, активніше будете навчатися новому і буде бажання ділитися своїми знаннями і навчати інших. Більше енергії для спілкування і поїздок. Період не дуже важливий, але можете оновити свої знання та ідеї, зайнятися публіцистикою, наставництвом. В останню декаду січня він принесе конфлікти.

З 7 по 13 січня ще один тренд для спілкування з рідними. Цей тренд хороший для публічних виступів.

10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення, кардинальні події або зміни, слабке може бути зруйновано. Найбільший акцент на сім’ю і рідних, кар’єру, цілі, статус. Бережіть це, якщо немає бажання втратити і будьте обережні. Постарайтеся змінити і зміцнити. Буде багато корисної інформації, можливості усвідомити і зрозуміти.

З 13 січня по 7 лютого налагоджуйте відносини з клієнтами, співробітниками, всі робочі відносини. Хороший період наймати нових співробітників або клієнтів, оформляти документи, вести важливі переговори. Можна звільняти або позбавлятися від них же, менше буде конфліктів. Робота більше даватиме доходів, покращуйте контракти та домовленості про оплату (ціну). Тільки в останній тиждень січня слід бути обережніше. В цей же період здоров’я має піти на поправку, можна займатися косметичними процедурами, покращувати зовнішність і здоров’я.

З 16 січня по 3 лютого інтелектуальний тонус. Відповідний період для заняття творчістю, дізнаватися більше про свою творчість, захоплення та розвагах. Дізнавайтеся більше про дітей та коханих

З 21 по 25 січня обережніше з ризиком в любові і розвагах, витратах. Буде бажання позбуватися і порушувати правила.

З 23 по 30 січня для Терезів цей тренд особливо конфліктний, більше ніж для інших, багато дратівливості у Вас, агресивність, швидка запальність. Небезпека конфліктів на роботі, в спілкуванні з оточуючими, у відносинах особистих і ділових. Посилення існуючих конфліктів. Зростає ризик травм, матеріальних втрат, аварій.

З 25 по 31 січня намагайтеся не робити операцій, обережніше з лікуванням. Так само в ці дні обережніше з подорожами, поїздками, складними проектами і завданнями. Не беріть на себе багато зобов’язань.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть багато енергії і бажань, але він трохи негативний, будуть несподівані зміни, руйнування, бунтарства. Акцент на любов, розваги, творчість, дітей. Вагітним потрібно бути обережніше і тим, у кого проблеми з дітьми. Нове розпочате може бути необдуманим, поспішним, егоцентричним. Це можуть бути нові любовні романи. Початок нової творчості або захоплення, азартні ігри і різні розваги. Великий ризик втратити те що є. Але якщо Ви хочете зруйнувати старе, щоб почати нове – тоді пік для Вас найбільш підходящий. Або ж у Вас все з чистого аркуша. Але все ж, є великий ризик непередбачених витрат, обережніше з використанням чужих коштів, боргів, спадщини. Є ризик травм фізичних і психологічних.

З 26 по 29 січня уважніше будьте в ділових відносинах, оформленні договорів і переговорів. Краще в ці дні серйозні справи на роботі і з фінансами відкласти. Відпочивайте, розважайтеся, мрійте, романтичні дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – активніше спілкування і навчання.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, зміни кардинальні, кар’єра і сім’я.

З 13 січня по 7 лютого – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

З 16 січня по 3 лютого – інтелектуальний тонус, особливо для творчості і розваг.

Пік 25 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов, дітей, творчість.

Гороскоп опублікований 24 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,165