Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде складним для Терезів, занепад сил, конфліктність, дратівливість, розчарування у відносинах, проблеми з багатством, незадоволеність в багато чому. Всі негативні тренди будуть помітні для Терезів. Але він же дасть можливість для дружби і планів на майбутнє, більше спілкування і знайомств. Можливість поліпшити відносини з керівництвом і статусні відносини, але й погіршити їх в кінці місяця. Більше таємниць зможете дізнатися.

З 3 квітня по 7 серпня харизма, можете сприятливо впливати на інших і вести за собою. З 28 травня по 5 серпня новини про кар’єру і репутації, знання та інформація. З 3 червня по 3 серпня зміни життєвої філософії, важливі зміни в сімейній сфері. З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість, в серпні можуть бути занепади фізичних сил, шанси на травми. З 10 липня по 23 серпня допомагайте рідним і колегам, тренд пом’якшить проблеми в сімейній сфері і на роботі, поліпшить здоров’я, дасть більше роботи, проектів, клопоту.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані рішення, новини, результати. Обережніше під час піку, він підсилить Вашу конфліктність і додасть бажання змін, бунтарства, шансів на травми. Акцент піку на любов, творчість, дітей, друзів, відносини з суспільством. Несподівані події.

З 5 по 20 серпня виступайте на публіці, спілкуйтеся з суспільством, дізнавайтеся про суспільство більше. Буде спілкування з друзями або новини від друзів.

З 7 серпня по 6 вересня період, що впливає на відносини, які впливають на Ваш статус і репутацію, Вашу кар’єру і професію. До 24 серпня сприятливий. До 24 серпня налагоджуйте і обновіть відносини з керівництвом, проводьте важливі переговори, укладайте важливі договори. Використовуйте свій шарм щоб сподобатися впливовим людям. Можна спробувати почати нове ділове співробітництво. Оформити офіційно шлюб, це вплине на статус.

З 8 по 19 серпня конфліктні дні, остерігайтеся таємних конфліктів, найнебезпечніше в сімейній сфері і конфлікти з ворогами, з партнерами і улюбленими теж можете серйозно поскандалити. Конфлікти можуть привести до втрат. Можуть бути травми.

З 13 по 19 серпня енергія для публічної активності, займайтеся масовими і громадськими проектами. У відносинах цей тренд згладить конфлікти.

З 15 по 10 серпня виступайте публічно, діліться своїми ідеями з друзями і суспільством, спілкуйтеся.

З 18 серпня по 3 вересня ще один дуже конфліктний тренд, тренд руйнувань, явних конфліктів. Знову, небезпечніше за все буде в сімейній сфері і відносинах, але в цей раз конфлікти будуть більш явними. Крім цього, в ці дні занепад фізичних сил, бережіть здоров’я.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік сприятливий, дасть нове в сфері дружби і товариства, нові ідеї і нові плани – це варто починати і постарайтеся бути на публіці в ці дні. Але постарайтеся не починати конфлікти в стосунках і в родині.

З 20 серпня по 5 вересня дізнаєтеся таємниці, будете більше таємно спілкуватися, можуть бути таємні знайомства. Час аналізувати свої і чужі таємниці. Приділіть увагу своєму здоров’ю і духовному світу, вивчайте і аналізуйте.

З 24 по 27 серпня не витрачайте багато грошей, обережніше з діловими і сімейними відносинами, у Вас буде бажання більшого, але легко можете розчаровуватися. Бережіть свою репутацію.

З 28 серпня по 1 вересня можуть бути втрати в стосунках, особливо сімейних і ділових, втрати репутації. У ці дні можете бути жорстокі по відношенню до рідних і керівництву, владні, бажати змін у відносинах. Особисті відносини теж будуть напруженими в ці дні.

З 31 серпня по 4 вересня енергія для духовних і психологічних змін і розвитку. Можна працювати над зміною своїх витрат, боргів, виступати перед спонсорами, кредиторами, боржниками.

З 31 серпня по 4 вересня може бути занепад сил. У відносинах розчарування, намагайтеся не порушувати правила і бережіть свою репутацію. Краще не робіть необдуманих покупок і договорів. Обережніше з відносинами і романами, які впливають на кар’єру і репутацію.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, сприятливий пік. Починайте відпочивати, розвиватися духовно, починайте щось таємне в житті. Можна почати лікування і дізнатися щось важливе про здоров’я, приховані хвороби. Будь-яка ізоляція від суспільства піде на користь. Паралельні тренди вказують на конфлікти і проблеми з фінансами і відносинами, проблеми з сім’єю і керівництвом, з цим будьте обережніше.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, любов, дружба, товариство, творчість.

З 5 по 20 серпня – спілкуйтеся.

З 7 серпня по 6 вересня – відносини з керівництвом і які впливають на репутацію з кар’єрою.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і суспільство.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація про таємниці.

Гороскоп опублікований 5 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,394