Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць, багато харизми, привабливості, товариськості в перших двох декадах серпня. А в кінці місяця можливості відпочити і відновити духовні сили і фізичне здоров’я. Протягом місяця не так вже й багато буде активних сфер, але багато сприятливих трендів. Готуйтеся розвивати громадську активність, дружбу, отримувати результати в творчості і любові, заглиблюватися в свої таємниці і таємний світ.

З 2 липня по 18 серпня активність і енергія для публічної діяльності, дружби, планів. З 19 липня по 11 серпня інформація про статус, керівництві, професії і кар’єрі. З 28 липня по 21 серпня харизма, поліпшення відносин з друзями і публікою.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані новини і зміни, події нові. Акцент на дружбу, плани на майбутнє, ідеї, публічну активність, колективи. Можете знайти або втратити, захотіти позбутися від того, що є, внести зміни в це. Бережіться скандалів з друзями і спонсорами, травм, фінансових втрат.

З 5 по 9 серпня займайтеся масштабними проектами, прилив оптимізму, великі можливості для навчання, дружби, ідей і планів. Хороші дні для спілкування і публічності.

З 7 по 21 серпня харизма і чарівність, хороші дні для публічних виступів і будь-яких публічних активностей, показати себе, бути в центрі уваги. Можете сподобатися суспільству і друзям. Це романтичні дні, можуть бути закоханості, вірогідні романи, можуть бути романи з друзями. Хороші дні для судів і публічних виступів. Хороші дні для поїздок і спілкування.

З 7 по 10 серпня ще один приплив енергії і оптимізму, посилення харизми, щасливі дні. Особливо гарні для дорогих покупок, інвестицій, навчання, громадської активності, судів, відносин з покровителями і іноземцями.

Багато розмов, більше публічних виступів, можливості дізнатися важливе про друзів, групах з 11 по 28 серпня. Спілкуйтеся з друзями, плануйте своє майбутнє і обговорюйте плани.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії, творчих сил, прагнень, дасть результати, можливість розібратися і зрозуміти, усвідомити. Акцент на любов, дітей, творчість, захоплення, друзів, колективи, суспільство, плани та ідеї на майбутнє. Дуже хороший пік для відносин, ділових і особистих. Прийняти рішення і зробити важливі вчинки.

З 18 серпня по 4 жовтня період духовних сил, але мало фізичних, фізично себе краще не навантажувати сильно, але розвивати свій духовний світ, віру, працювати над таємницями. Період дасть енергію для таємних дій, на самоті буде більше сил, ніж в колективі. Робіть все самі. Оновите таємниці і духовність. Спочатку період буде сприятливий, але у вересні багато негативних трендів, коли можете постраждати або погіршитися здоров’я, може бути ізоляція і варто берегти секрети і репутацію.

З 21 серпня по 14 вересня ще один період таємного, таємних відносин, можуть бути таємні інтриги або таємні ділові переговори, таємна любов і відносини. Можете більше задоволення отримувати від таємниць і самотності. Період хороший для відпочинку, втекти від усіх і побути наодинці. Спочатку період буде сприятливим, але в вересні багато негативних трендів.

З 21 по 27 серпня тренд дасть Вам багато духовних сил, у Вас буде багато харизми і енергії, але це все будете використовувати приховано, хороший тренд для таємних переговорів і відносин, відстоювання себе, здійснення покупок і інвестицій, прохань про допомогу, підтримки інших.

З 25 по 28 серпня можливість швидко реалізувати таємні фінансові операції, збагатитися, отримати допомогу. Тренд дасть Вам енергію і завзятість. Можуть бути несподівані таємні романи або ділові відносини.

З 25 по 31 серпня тренд дасть духовні та психологічні сили. Можливості змінювати свою психіку, кризу, таємниці. Хороший тренд для таємної активності.

З 27 серпня по 8 вересня нейтральний тренд, багато що залежить від особистих гороскопів, але у вересні він більш проблемний. Багато духовних сил і таємної активності, можливості пізнати свій духовний світ і таємниці свої і чужі. Можете розкрити свої таємниці, показати партнерам, друзям.

З 28 серпня по 14 вересня ще один період для таємниць і духовного з інтелектуальним, спілкуванням, інформацією. Дізнаватися більше і аналізувати, це можуть бути плітки і секрети, таємні переговори і новини.

З 28 по 31 серпня ще один хороший тренд для змін духовних і психологічних.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові починання. Цей пік буде впливати на таємний світ, духовність, а так само на таємниці і секрети. Можете щось таємне почати, новий секрет. Можете почати розвиток духовного, можуть бути віщі сни. А можете бути ізольовані від інших, варто берегти здоров’я, не навантажувати себе і не скандалити з іншими, берегти свої таємниці.

З 31 серпня по 3 вересня хороший тренд зміцнювати себе, свій духовний світ, психологію, таємниці. Цей тренд хороший для таємних переговорів, важливих угод і покупок. Можна зміцнювати відносини, особливо таємні і сімейні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на суспільство і дружбу, плани.

З 11 по 28 серпня – інформація про друзів і суспільстві.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, любов, дружба, товариство, захоплення.

З 18 серпня по 4 жовтня – енергія для таємниць і духовного.

З 21 серпня по 14 вересня – таємні відносини.

З 28 серпня по 14 вересня – таємна інформація та спілкування.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, таємниці і духовне.

Гороскоп опублікований 01.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171