Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий гороскоп для Терезів, в лютому багато акценту на важливих сферах життя. Активний період для сімейної сфери. Важливий період для відносин, ділових і особистих. Можливості розібратися в своїх планах і дружбі, коханні і творчості. Багато роботи і нові можливості для роботи, а так само багато питань здоров’я.

З 3 січня активні в спілкуванні по 16 лютого. З 13 січня покращуйте зовнішність і ділові відносини по 7 лютого.

З 3 січня по 4 березня дізнавайтеся більше про роботу і здоров’я. У цей час корисно дізнатися про свій стан здоров’я, хронічних захворюваннях, лікуванні хвороб і можна починати лікуватися. На роботі буде багато справ, новин, переговорів. Теж корисний період для того, щоб вивчити свою роботу, підвищити кваліфікацію, дізнатися щось нове для праці. Готуйтеся до того, що роботи в цей період буде багато. Нові проекти робочі і зі здоров’ям починайте до 17 лютого, після цієї дати повертайтеся до старих і переоцінюйте існуючі.

З 7 лютого по 5 березня важливий період для відносин, ділових і особистих. Оновлення та розвиток відносин. Період почнеться сприятливо, але після 20 чисел лютого негативні тренди до закінчення. За цей час, поки період буде сприятливим – оновлюйте та покращуйте свої важливі відносини, розвивайте їх, знаходьте примирення. Терези можуть знайти нову любов і нові відносини романтичні, забути старі, а можете і розірвати легко ті що є. У ділових відносинах теж більше гармонії, можливість укласти важливі угоди, знайти партнерів ділових. Коли почнеться низка негативних трендів, після 20 лютого, треба бути обережніше, якщо не хочете втратити свої відносини. При негативних трендах можуть бути розчарування, зради, обмани, незадоволення – це може виходити від Вас або до Вас.

З 8 лютого по 9 березня або кінець березня сприятливий тренд для роботи, здоров’я, сім’ї та нерухомості. Для Терезів він не дуже сильний, але все ж сприятливий. У цей час намагайтеся більше допомагати рідним, займіться своїм житлом, розвивайте сімейну сферу, використовуйте інтуїцію і творчість, просіть допомогу для сім’ї або допомогу у сім’ї. На роботі буде більше справ і здоров’я повинно трохи покращитися. Дуже сприятливий період для душевного здоров’я, психології. На роботі намагайтеся братися за творчі проекти, але без часових рамок.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це сприятливий пік для Терезів і дає багато енергії, приймати рішення, завершувати, вирішуватися на щось важливе, аналізувати і усвідомлювати. Для Терезів акцент на любові, розвагах, творчості, хобі, дружбі, планах на майбутнє, суспільстві. Приймайте рішення про ці питання, дізнавайтеся більше про них. Пік дозволить розібратися, що робити і як бути.

З 16 лютого по 30 березня багато енергії для сімейної сфери, оновлення сімейної сфери, активні дії в сімейній сфері. Період впливатиме на Вашу позицію в сім’ї і нерухомості. Конфлікти з рідними через конфлікти інтересів і бажань. Бажання домінувати в сім’ї і керувати, можете зміцнити свою владу або сильно конфліктувати. Захищайте свою сім’ю. Намагайтеся не конфліктувати з рідними, особливо якщо вже існують конфлікти. Можна направити енергію на ремонти, великі чи маленькі, особливо якщо треба щось руйнувати і прибирати. Цього року період дуже сильно оновить і змінить Вашу домашню сферу, бережіть стосунки з рідними.

З 17 лютого по 10 березня період затримок у розвитку проектів, бюрократії, поїздок, переговорів. Повернутися старі питання роботи, проекти, клієнти. Можуть повернутися старі знайомі. Бережіть своє здоров’я, старі хвороби теж можуть повернутися. Хороший період для перенавчання (курси і будь-яке навчання, читання книг). Бережіть техніку. Переоціните і повернетеся до старого в роботі і здоров’ї.

З 18 по 24 лютого тренд для швидкого розвитку, активних дій, змін, звільнення в питаннях сім’ї і боргів. Швидко погасити борги або відстояти свої права на боргові питання. Швидко вирішувати сімейні питання.

З 18 лютого по 2 березня тренд сприятливий для важливих проектів на роботі, зі здоров’ям, в сімейній сфері. Намагайтеся більше показувати себе, бажання, таланти, гідності. Покажіть себе на роботі і в сім’ї.

З 21 по 25 лютого намагайтеся не порушувати правила, не потурати бажанням, не перебільшувати все, особливо в сім’ї, стосунках і витратах.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – ще один сприятливий пік, дуже насичений. Він посилить тренди, треба обережніше бути з відносинами, витратами, сім’єю. Пік для нового. Найбільший акцент на роботі і здоров’я. Можете почати новий проект, а краще відроджуйте старий. Повторно починайте переговори або оформлення документів. Влаштовуйтеся на роботу, наймайте співробітників, можна спробувати повторно. Починайте займатися спортом або дієту, лікувальні процедури.

З 27 лютого по 1 березня небезпечний вказує на втрати в родині, достатку, відносинах. Терези будуть занадто грубі і образливі в ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – займайтеся роботою і здоров’ям.

З 7 лютого по 5 березня – період важливий для відносин.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, акцент на творчість, любов, плани, дружбу.

З 16 лютого по 30 березня – активний період для сімейної сфери.

З 17 лютого по 10 березня – переоцінка роботи і здоров’я.

З 18 лютого по 2 березня – покажіть себе на роботі і вдома.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 4 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,416