Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Перших два тижні листопада будуть складними, потім настане полегшення, але найскладніше в середині місяця. Головне в першій половині місяця не почати скандали, не відродити старі, з другої половини місяця з скандалами буде простіше. Сфера багатства повинна порадувати, в цьому гороскопі багато акценту на Вашій системі цінностей духовних і матеріальному, можливості заробити, джерелах доходів, багатстві. Для збагачення місяць буде хорошим, але це почнеться лише з другої декади. В кінці місяця можливість розібратися з життєвою філософією, переосмислити життя і ідеали.

З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість, з 10 вересня по 14 листопада зовнішня активність зменшиться, але буде більше галасу всередині і можуть бути вибухи, остерігайтеся нових і старих конфліктів з вересня по листопад – ці місяці, з усього періоду, найбільш небезпечні для скандалів. З 27 жовтня період розвитку відносин і оновлення системи цінностей духовних і матеріальних, але з 8 листопада для цього проблемні вказівки, завершиться період 21 листопада. З 28 жовтня по 10 листопада інтелектуальний тонус, але зовнішні обмеження в навчанні, поїздках та інформації, неприємні новини. Зміна в сімейній сфері з 29 жовтня по 3 грудня, зміни з нерухомістю.

З 8 по 11 листопада найскандальніші дні, найнебезпечніші для конфліктів і агресії. Є вказівки на матеріальні втрати, проблеми з судами і справедливістю, руйнування різних відносин і посилення ворожнечі.

З 8 по 12 листопада заробляйте гроші, покажіть себе клієнтам і роботодавцям, просіть про допомогу або виплати. Займайтеся творчими проектами. Можна інвестувати в роботу і здоров’я.

З 11 листопада по 1 грудня перший з важливих періодів для багатства. Період важливих новин і інформації про Ваших фінансах, багатстві, накопичення, цінностях, джерелах доходів, заробітках. Дізнавайтеся нову інформацію для збагачення, шукайте нові контакти і клієнтів, нові вміння для заробітку грошей, способи інвестування. Проводьте переговори і презентації, відрядження, угоди. Оцініть своє багатство, накопичення, інвестиції.

З 14 по 20 листопада погані вказівки, сильні для Терезів, занепад сил, депресія, розчарування, кардинальні зміни, проблеми в стосунках і витратах (виплати, боргах). Краще не робити тих вчинків, які можуть зруйнувати життя, особисті і ділові відносини, багатство. Бійтеся конкурентів і ворогів, скандалів, судів. Бережіть відносини з сім’єю. Будьте уважні до всіх відносин. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні, проблеми з боргами, спадщиною, підтримкою від інших.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання, хороший пік з масою ідей і можливості для змін. Зміни можуть бути в сімейній сфері, нерухомості, з рідними. Але, акцент періоду на багатстві. Починайте змінювати своє багатство, ставлення до цінностей, починайте реалізацію ідей для багатства. Місце роботи, посада, проекти, інвестиції, обдумані серйозні покупки (але не в борг), в цьому проводьте зміни і рухайтесь до своїх ідей, починайте щось важливе.

З 21 листопада по 15 грудня хороший період для багатства. Лише спочатку періоду, з 26 по 29 листопада треба не поспішати з витратами та інвестиціями, можуть бути втрати. Після 29 числа період дасть можливості для збагачення, можна здійснювати дорогі покупки, робити інвестиції, укладати договори по бізнесу. Займіться своїми колекціями, поповнюйте їх, можете змінити своє ставлення до багатства і накопичень, щось нове почати збирати і цінувати.

З 26 по 29 листопада обережніше з витратами і доходами. Вказівка на проблеми у відносинах. У Терезів буде ексцентричність і бажання руйнувати, бунтарство.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік додасть енергії, ідей, віри, багато новин, кульмінацій і результатів. Акцент піку на навчання, знайомства, поїздки, філософію життя і віру, ідеї, приймайте рішення про це. Приділіть увагу навчанню, відносинам з учнями і наставниками, розвитку або завершення. Хороший пік для близьких і далеких поїздок, дізнаєтеся щось про поїздки та зарубіжжі. Розвивайте свою життєву філософію і ідеї.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – займіться інформацією для збагачення.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на багатство.

З 21 листопада по 15 грудня – період багатства.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – час розібратися в житті, вірі, філософії, ідеях, навчанні, можливості для поїздок.

Гороскоп опублікований 4 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171