Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Терезів, хоча і досить конфліктний в першу половину гороскопу на листопад. Терезам треба розвивати себе і свої бажання, поки достатньо енергії. Дізнавайтеся повторно про багатство і способи заробітку, багато інформації про «гроші». Буде багато енергії щоб заробляти і витрачати накопичене. Багато спілкування і знайомств, поліпшення відносин зі знайомими. Почнуться важливі сімейні періоди.

З 3 жовтня займайтеся інформацією про багатство, знання – гроші, ділові переговори, накопичення, заробітки по 9 грудня. Але з 31 жовтня краще займатися старої і доробляти старе по 20 листопада. З 4 жовтня багато сили і енергії, вітальності, реалізовуйте свої бажання і складні проекти, оновлюйте своє життя по 19 листопада. З 14 жовтня по 30 листопада зміцнюйте і розвивайте будинок, сім’ю, здоров’я і роботу.

З 1 по 26 листопада часом для спілкування, налагоджувати контакти і відносини з оточуючими, знаходити нові знайомства, переводити знайомства на ближчий або діловий рівні. Серед знайомих зможете знайти партнерів ділових або любовний роман. Сприятливий період для публічності, публічних виступів і спілкування. Багато торгівлі може бути, але купувати до 20 числа нічого не варто. А ось в кінці періоду буде дуже сприятливий тренд для угод і спілкування.

З 2 по 8 листопада дуже конфліктний тренд, ризик, втрати, грубість. Конфлікти з усім світом, але небезпека втрат найбільше в сімейній сфері.

З 7 по 10 листопада дні творчості та інтуїції, гарні для заробляння грошей творчістю та інтуїцією. А можна просто відпочивати.

З 8 по 17 листопада дуже великий приріст енергії і цілеспрямованості, дій. Тренд для роботи над складними цілями та ідеями, масштабними, довгостроковими. Сприятливий для судів, зарубіжжя, навчання, публічних виступів, важливих переговорів.

З 12 по 15 листопада і 26 по 30 повторюваний тренд, інтуїція і творчість допоможуть Вам у роботі та здоров’ї, збагаченні, переговорах.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, дні багаті на важливі новини, результати. Посилення трендів, багато новин, намагайтеся розібратися зі своїми фінансами, доходами і витратами, укладати важливі угоди, провести співбесіду про роботу. Пік впливає на Ваші доходи і витрати, дасть результати. Акцент на депозити, джерела доходів, роботу, витрати, виплати, аліменти, спадщину і все що впливає на Ваше багатство.

З 13 по 16 листопада багато ліні і романтичності, у витратах і роботі намагайтеся не витрачати дуже багато, не розпорошуватися і обережніше з обіцянками. Краще відпочивати.

З 19 листопада по 3 грудня період відновлювальний і дає енергію для Вашого багатства. Буде багато енергії щоб заробляти гроші і витрачати накопичене. Активно будете збагачуватися, купувати товари, інвестувати в щось, відстоювати свої права грошові і конфліктувати через гроші. Період сприятливий, заробити зможете, конфлікти тільки спочатку періоду будуть небезпечні. Зростуть Ваші витрати, але буде багато енергії для заробляння і збагачення.

З 22 по 27 листопада той самий небезпечний тренд для витрат, остерігайтеся ризику, аварій, дурних покупок і інвестицій, конфліктів через грошові питання. Конфліктний тренд для всіх.

З 22 по 25 листопада приплив успіху і удачі, сприятливі дні для спілкування, судів, публічних виступів, поновлення і набуття нових важливих відносин. Хороші дні для дорогих покупок, тільки без ризику і дурниць.

З 26 листопада по 20 грудня перший з періодів, що впливають на сім’ю і будинок. У грудні і січні будуть інші періоди, не менш важливі. Цей період акцентує домашні відносини, відносини з членами сім’ї. Можливість оновлювати та поліпшувати відносини з рідними, позбутися від відносин з рідними і відродити відносини. Під час періоду багато важливих трендів, але вже в грудні, що змінюють стосунки. Крім відносин – це час покращувати свій будинок, купувати щось для будинку, інвестувати в будинок і нерухомість.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини і нові можливості або бажання. Акцент найбільше на знайомства, навчання, торгівлю, поїздки і новини. Щось важливе дізнаєтеся або з кимось познайомитеся. Сприятливий пік для початку нового важливого навчання. У торгівлі намагайтеся багато не витрачати.

З 27 по 30 листопада невелике прискорення життя, швидкий розвиток питань сім’ї та відносин, заробітків за рахунок інших і боргів. Використовуйте інтуїцію і планування для фінансових питань і сімейних, особистих відносин і ділових. Хороший тренд для змін і набуття нового.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – налагоджувати відносини з оточуючими, спілкування.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на доходи і витрати.

З 19 листопада по 3 січня – активність і енергія для доходів і витрат.

З 26 листопада по 20 грудня – оновлення відносин з рідними.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на знайомства, навчання, новини.

Гороскоп опублікований 31.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,419