Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде складний для Терезів, та й в гороскопі на серпень буде не менше негативних вказівок. З липня буде повторяться важливий період для сімейної сфери, може бути руйнівним, а ще обмежує Вас. Але буде і сприятливий тренд для сімейної сфери, роботи, духовного розвитку, здоров’я.

З 3 квітня по 7 серпня харизма, можете сприятливо впливати на інших і вести за собою. З 28 травня по 5 серпня новини про кар’єру і репутації, знання та інформація. З 3 червня по 3 серпня зміни життєвої філософії, важливі зміни в сімейній сфері. З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість.

У березні завершився складний період для Терезів, який тривав з 2017 року. З 2 липня по 18 грудня 2020 року повторення цього періоду. Дослівна цитата з гороскопу на грудень 2017 року, коли він почався вперше: «Період серйозних подій, від особистих гороскопів буде залежати сприятливих чи ні, в сімейній сфері, різними сімейними питаннями, з рідними, нерухомістю, купівлею-продажем, переїздом, будівництвом, допомоги рідним, підтримки рідних. Це рух Сатурна по Вашому «умовного» 4му дому, дому сім’ї. Найчастіше рух Сатурна буває негативним, буде вимагати від Вас серйозність в сімейній сфері, відповідальність, необхідність бути сильними. Сімейні питання, якщо щось слабо, будуть зруйновані без Вашої участі, можуть бути втрати. Бережіть рідних, особливо літніх і хворих, бережіть свій будинок. Починайте зміцнювати сім’ю і будинок, не чекайте приходу проблем. Повторюся, все залежить від особистих гороскопів, добре буде чи погано. Перші помітні події не змусять себе довго чекати – це січень місяць, потім квітень, липень … До того ж цей період, з 17 по 20 рік, сильно вплине на Вашу вітальність, вплив буде на весь знак Терезів, але найбільш сильний вплив на 1шу декаду в 2018 році, на 2гу декаду в 2019 році і на 3ю декаду в 2020 – це дуже умовні період! Бережіть своє здоров’я, віру в себе, віру в свою сім’ю і світле майбутнє. Бережіть хронічні захворювання. Можете сильно схуднути або навпаки занадто набрати. Варто берегти нирки і кістки. Бійтеся депресії. Для всього Зодіаку цей період буде впливати на бажання пов’язаними з кар’єрою, амбіціями, повагою – теж багато в чому реалізація залежить від особистих гороскопів.».

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, важливі новини. Для Терезів акцент на сім’ю і кар’єру. Можуть бути важливі новини або результати. Підведіть підсумки в сімейних і професійних питаннях, розберіться зі своїми бажаннями в цих сферах.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня повторюється тренд, намагайтеся не конфліктувати в спілкуванні. Найсильніше конфлікти будуть в питаннях кар’єри і репутації, судів, з важливими для Вас людьми.

З 10 липня по 23 серпня повториться сприятливий тренд для роботи, здоров’я, сім’ї та нерухомості. Для Терезів він не дуже сильний, але все ж сприятливий. У цей час намагайтеся більше допомагати рідним, займіться своїм житлом, розвивайте сімейну сферу, використовуйте інтуїцію і творчість, просіть допомогу для сім’ї або допомогу у сім’ї. На роботі буде більше справ і здоров’я повинно трохи покращитися. Дуже сприятливий період для душевного здоров’я, психології. На роботі намагайтеся братися за творчі проекти, але без часових рамок.

З 10 по 14 липня саме час допомагати іншим, щоб отримати за це визнання. На роботі і в кар’єрі покажіть свої таланти і використовуйте інтуїцію.

З 12 по 16 липня, з цього тренда почнеться низка несприятливих днів. З 12 по 16 липня не перебільшуйте в сфері сім’ї (з рідними, нерухомістю), в кар’єрі і статус. Можуть бути розчарування або бажання більшого.

З 13 по 17 липня можуть бути втрати в сфері кар’єри, статусу, будинки і рідних, треба бути обережніше. Можете бути занадто жорстокі в ці дні.

З 19 по 22 липня можуть бути обмеження і засмучення в домашній сфері і кар’єрі, бережіть репутацію, серйозніше намагайтеся бути.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – подібний пік уже був в кінці червня, пік дасть нове, з акцентом на кар’єру, досягнення, нагороди, репутацію, професію і цілі в житті. Але цей пік буде менш сприятливим, може бути розчарування або необхідність зменшити свої бажання, реструктуризувати їх в цих акцентах і в інших сферах життя.

З 25 по 30 липня обережніше з романами на роботі, та й взагалі з любовними романами, судами, укладенням договорів та переговорами, витратами на свої бажання.

З 31 липня по 8 серпня буде дуже конфліктний тренд для Терезів, посилення існуючих конфліктів і нові конфлікти, небезпека травм. Найбільш руйнівні будуть конфлікти у відносинах і в сімейній сфері.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані рішення, новини, результати. Обережніше під час піку, він підсилить Вашу конфліктність і додасть бажання змін, бунтарства, шансів на травми. Акцент піку на любов, творчість, дітей, друзів, відносини з суспільством. Несподівані події.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте себе і життя, сферу сім’ї.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати і кульмінації, акцент на кар’єрі і сімейній сфері, репутації.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте роботу і допомагайте рідним, покращуйте здоров’я.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, може бути обмежуючим або розчаровує, акцент на кар’єру і репутацію.

Гороскоп Опубліковано 6 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,374