Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Проблемний місяць для відносин сімейних і кар’єрних, конфлікти з рідними і керівництвом, обмеження і засмучення у відносинах, не весь гороскоп, але багато поганих трендів. Намагайтеся зберегти відносини або готуйтеся їх розірвати. Пікові періоди акцентують сім’ю і кар’єру. Багато енергії для громадської активності, займатися соціальним життям, дружбою, політикою, з кінця місяця більше харизми. У першій половині місяця багато інформації про друзів і суспільство, в другій – про кар’єру і статус.

З 15 травня по 19 (30) липня працюйте зі знайомствами і знаннями, навичками, зміцнюйте свою робочу сферу. З 16 травня по 2 липня працюйте над своїм ім’ям і репутацією, кар’єрою, досягайте пошани і цілей. З 1 червня по 3 (10) липня намагайтеся не перебільшувати в навчанні, роботі, питаннях здоров’я, остерігайтеся обманів і ілюзій. З 9 червня по 3 липня більше спілкування, відносин з наставниками і учнями. З 27 червня по 19 липня спілкування, інформація про суспільство і друзів.

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це можливості для нового, новин або бажань. Займіться кар’єрою і репутацією. Нова професія або посада, почати пошук нової роботи. Новий важливий проект або мета. Можна братися за довгострокове, планувати своє майбутнє і цілі. Розпочати участь в якомусь конкурсі або подібне. Головне не перебільшуйте все і ясно і прагматично плануйте.

З 2 липня будете активніше в громадській діяльності, спільні проекти та плани, спілкування з друзями. Можете займатися політикою або займете активну позицію, поновіть дружбу, очолите якийсь колектив, а може просто більше будете спілкуватися. Період хороший оновити свої ідеї і далекі плани, реалізовувати ідеї та плани, намагатися очолити коло спілкування. Тільки один негативний тренд. Завершиться період 18 серпня.

З 3 по 28 липня оновлення відносин з керівництвом, відносини будуть впливати на Ваш статус і репутацію, ділові зв’язки, укладання угод, важливі переговори, набуття нових відносин які впливають на статус. Період хороший, але буде багато негативних трендів. Намагайтеся берегти репутацію, остерігайтеся романів і особливо з керівництвом, обманів. Постарайтеся сподобатися важливим людям. Нові угоди з 8 липня до 1 серпня укладати не варто, але можете спробувати домовитися повторно або переукладати старі. Не найкращий час для ризику в будь-яких важливих відносинах.

З 4 по 11 липня інтелектуальна неуважність, імпульсивність у спілкуванні, будьте обережні з фінансами і публічними виступами. Не поспішайте і не беріться за довгострокове і складне.

З 7 по 11 липня занепад сил, розчарування в кар’єрі та сім’ї, не найкращий тренд для важливих питань домашніх і робочих. Намагайтеся не хвалитися, бути стриманіше, не конфліктувати, бережіть репутацію. Можуть бути обмеження і засмучення в сім’ї і професії.

З 8 по 14 липня конфліктні дні з друзями і суспільством, можуть бути втрати матеріальні і фінансові, скандали через гроші і борги, непередбачені витрати. Ризик аварій і травм.

З 8 липня по 1 серпня не починайте нове навчання і ділові проекти, відкладіть початок оформлення документів, бережіть техніку і документи. З 8 по 19 липня можете глибше вивчити свої плани, переоцінити плани та ідеї, дружбу. З 19 липня по 1 серпня можете переоцінити інформацію про кар’єру і статус, керівництво, важливу інформацію про це.

З 9 по 13 липня відпочивайте, хороші дні для духовного відпочинку і фізичного. У ці дні намагайтеся допомагати іншим, допомога і підтримка добре будуть впливати на Вашу репутацію.

З 12 по 16 липня можуть бути конфлікти з керівництвом та рідними, втрати в родині і кар’єрі. Грубі, жорстокі і усуваючі події.

З 15 по 18 липня занепад сил, депресія, розчарування у відносинах, сімейної сфері, кар’єрі. Не купуйте дорогого, не витрачайте багато на сім’ю і кар’єру, будинок, ділові відносини. Погані дні для важливих угод.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, усвідомлення, можливість розібратися і важливі новини. Пік може бути таким, що розчаровує і обмежує, грубим. Великий акцент на сім’ю, будинок, кар’єру, професію і статус в суспільстві. Намагайтеся не ризикувати, не порушувати правила, не чекати багато чого. Кардинальні вчинки краще не робити, але бути готовим до того, що слабке буде зруйновано.

З 17 по 20 липень займайтеся духовними практиками, медитацією, відпочивайте. Використовуйте інтуїцію в конфліктах.

З 19 липня по 11 серпня повторно можете дізнаватися про кар’єру, професію, статус, цілі, керівництві. До 1 серпня можете переучуватися, глибше все аналізувати, нові переговори і проекти не починайте. Після 1 серпня можна починати нове.

З 19 по 22 липня ревниві дні, готовність і бажання змін у відносинах, ділові зв’язки, стосунки з керівництвом і сім’єю. Можуть бути втрати матеріальні і в стосунках. Намагайтеся менше маніпулювати іншими і ризикувати грошима.

З 22 по 28 липня хороший тренд для активності громадської, відносин з друзями, спілкування, публічних виступів. Показати себе і довести свою правоту.

З 25 по 25 липня хороші дні для ділових відносин, переговорів і укладення угод, здійснення покупок. Дні красномовства для Терезів.

З 27 липня по 1 серпня несподівані зміни і вчинки в дружбі і планах на майбутнє, можуть бути витрати і травми, потрібно бути обережніше. Ексцентрична публічна поведінка.

З 28 липня по 21 серпня ще один хороший період для дружби і публічної активності, більше харизми у Вас. Тільки один негативний тренд. Оновлюйте відносини з друзями і суспільством, знаходьте нових друзів, можливості сподобатися колективу, вступити в нові колективи і налагодити відносини в існуючих. Можуть бути любовні романи з друзями.

З 31 липня по 3 серпня той самий негативний тренд для дружби і соціальної активності. Несподівані вчинки і бажання, остерігайтеся фінансових втрат і витрат, схильність руйнувати відносини і дружбу.

Перший пік гороскопу для Терезів на серпень буде зачіпати гороскоп на липень. Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані новини і зміни, події нові. Акцент на дружбу, плани на майбутнє, ідеї, публічну активність, колективи. Можете знайти або втратити, захотіти позбутися від того, що є, внести зміни в це. Бережіться скандалів з друзями і спонсорами, травм, фінансових втрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, професія і кар’єра, статус.

З 2 липня за 18 серпня – активність в дружбі і суспільстві.

З 3 по 28 липня – відносини з керівництвом, вплив відносин на репутацію і статус.

З 8 липня по 1 серпня – переоцінка інформації, повернення до старого в дружбі, професії, плани.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати і кульмінації, сім’я і дім, кар’єра і повага.

З 19 липня по 11 серпня – інформація для кар’єри і статусу.

З 28 липня по 21 серпня – хороший період для дружби і товариства.

Гороскоп опублікований 01.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,482