Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця буде дуже важливою для Терезів, акцент на Вашому житті і відносинах. Весь місяць багато спілкування і різної інформації. Дуже сприятливий тренд для любові, віри, творчості, життєвої позиції, дасть Терезам багато енергії і цілеспрямованості. Тривалий період харизми, публічних виступів, навчання, подорожей.

З 16 березня робота і здоров’я принесуть багато турбот по 11 квітня. З 19 березня по 7 травня великі зміни в сімейній сфері. З 30 березня по 13 травня енергійність, активність у творчості, розвагах, любові і з дітьми.

З 3 квітня по 7 серпня період сприятливий для публічних виступів, міжнародних відносин, судів, переговорів, навчання. Цей період дасть Терезам багато харизми, можливості показати себе на публіці, показати свої переваги. Навчайте інших людей і ведіть за собою. Період сприятливо вплине на Вашу віру, ідеали, світогляд. У квітні він буде найкраще. Гірше буде в травні, небезпека обманів. З травня по червень поверне старе. З липня по серпень більшість трендів будуть сприятливі.

З 4 по 10 квітня остерігайтеся травм і витрат, конфліктів в любові і розвагах, бережіть відносини з людьми і дітьми, вагітність.

З 7 по 28 квітня дуже енергійний і сприятливий, щасливий, тренд для Терезів. Дасть Вам енергію, впевненість в собі, готовність змінювати себе і своє життя, розібратися з будь-якими конфліктами, вести за собою інших, відстояти свої права і реалізувати свої бажання. Посилиться Ваша сексуальність. Дуже сильний вплив на Вашу творчість, хобі, зможете реалізувати творчі проекти будь-якої складності. Зможете відстояти свої права і бажання, займіться судами, публічними виступами, відносинами з громадськістю, покажіть свої знання і таланти іншим. Це дуже романтичний тренд для Терезів, розвивайте любовні відносини, але можна розвивати і будь-які інші важливі відносини і себе. Це дуже емоційно-позитивні дні.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік дуже важливий Терезам, один з найважливіших піків для Терезів у 2020 році. Він посилить всі тренди, зміни в сімейній сфері, енергії і харизми, багато інформації. Кульмінації і рішення. Акцент на Вашому житті, приймайте рішення як жити далі, розберіться зі своїми бажаннями і можливостями. Акцент на важливих відносинах, дізнавайтеся більше важливих для Вас людей, їх бажання, їх поведінку з Вами, подумайте над важливими відносинами і як з ними бути. Пік підходить для важливих вчинків у відносинах. Приділіть увагу ворогам, діловим партнерам, партнерам по життю, шлюбу, улюбленим. Приділіть увагу собі і оцініть себе, свої бажання.

З 11 по 27 квітня дізнавайтеся про поважних людей, спілкуйтеся з важливими людьми, обговорюйте ділове співробітництво і спільні проекти, обговорюйте важливі відносини, можуть бути скандали з ворогами.

З 12 по 17 квітня остерігайтеся скандалів у відносинах і вдома, втрат партнерів і рідних, конфлікти з ворогами можуть бути дуже небезпечні.

З 19 по 23 квітня обережніше з розвагами, творчістю, вагітністю, різними витратами і втратами.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – досить несприятливий пік для Терезів, несподівані зміни і події, можуть бути такими, що розчаровують, що обмежують, руйнівними. Акцент на Ваші борги, спадок, отримання допомоги від інших, виплати, збагачення за рахунок інших. До чужих фінансів варто ставитися серйозніше, не поспішайте брати в борг або просити про допомогу. Імовірність травм і втрат.

З 27 квітня по 11 травня дізнавайтеся більше корисної інформації про чужих грошах, отриманні допомоги від інших, борги, кредити, спадщині, своїх виплатах. Період буде нейтральним. Можна проводити важливі переговори про це, укладати угоди, але краще в травні місяці.

З 29 квітня по 25 травня несприятливий тренд, який стосується багато чого. Обережніше з любовними романами і зрадами, особливо на роботі і в навчанні, публічними романами. Буде незадоволення особистими і діловими відносинами, ймовірність обманів. Бережіть своє здоров’я, небезпека від шкідливих звичок і потурання своїм бажанням. Суди, публічні виступи, скандали і борги (позики або боржники) можуть принести Вам неприємності, якщо Ви будете обманювати або ж Вас можуть обдурити – це значить, що треба бути серйозніше і все перевіряти. Багато ліні і літання в хмарах, схильності звалювати все на інших або занадто багато брати на себе. Бережіть важливі для себе відносини і фінанси.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – харизма, публічність, світогляд.

З 7 по 28 квітня – дуже сприятливий тренд.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення.

З 11 по 27 квітня – спілкування та інформація.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси і витрати.

З 27 квітня по 11 травня – інформація про борги та витрати.

З 29 квітня по 25 травня – несприятливий тренд.

Гороскоп Опубліковано 6 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,407