Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць, гороскоп для Терезів, для сімейної сфери, почнеться довгостроковий період і багато інших трендів і періодів для питань сім’ї. Багато енергії для заробляння грошей і багато витрат. В кінці гороскопу буде період для любові, любовних романів, відносин з улюбленими і багато творчості. Буде період спілкування і навчання, що приносить багато новин і інформації.

З 3 жовтня займайтеся інформацією про багатство, знання – гроші, ділові переговори, накопичення, заробітки по 9 грудня. З 19 листопада енергія і сили для заробітків і витрат, відстоювання прав, оновлення джерел доходів і реалізації проектів, але й витрати накопиченого зростуть до 3 січня. З 26 листопада можете поліпшити будинок і відносини з рідними, але в грудні будуть сильні змінюючі тренди, період по 20 грудня.

Важливий період, який змінить, поліпшить, розширить сферу сім’ї, відносин з рідними, будинки, місця проживання, нерухомості в цілому, сім’ї в цілому. Період сильний і сприятливий, буває раз на десятиліття. За рік можете змінити місце проживання або поліпшити своє житло, переїхати в більший будинок або розширити своє житло. Розшириться Ваша сім’я, може бути переїде до Вас хтось жити з батьків або родичів, а може бути Вам більше потрібно буде приділяти часу сім’ї. Але це не період, який вказує на народження дітей або зміну кількості членів сім’ї. За рік Ви можете купити нову нерухомість і не обов’язково це будуть будинки або квартири. Розвинуться відносини з сім’єю. З липня місяця будуть тренди конфліктів, які найсильніше будуть в сімейній сфері, до кінця року. Але не весь час.

З 6 по 10 грудня намагайтеся берегти своє здоров’я, не братися за дуже багато проектів на роботі і планувати свій графік. Дуже багато справ в ці дні. Менше давайте обіцянки іншим і остерігайтеся обманів.

З 8 по 23 грудня швидкий розвиток і сприятливе, для питань нерухомості та сім’ї, допомоги від інших, спадщини, боргів. Тренд підходить для судових питань щодо цього. Встигнете зробити або переробити ремонт. Будуть результати для фінансових питань, швидких проектів.

З 9 по 29 грудня період для поїздок, навчання, знайомств, спілкування, торгівлі. Пишіть листи або щось інше. Заводьте нові знайомства і чекайте новин від знайомих. Хороший період для торгівлі, цікавитися товарами або способами збуту, вести переговори. Можуть бути далекі поїздки.

Нейтральна вказівка, може бути хорошою і поганою з 9 по 13 грудня. Терезам дасть занепад сил і смуток, розчарування, але постарайтеся тверезо оцінити себе, свої сімейні справи, свої відносини і багатство. З цим намагайтеся бути серйозніше. Якщо добре, то тренд дозволить зміцнити і тверезо оцінити. Якщо погано, то тренд зруйнує ненадійне або дасть обмеження.

З 10 по 16 грудня енергія для роботи над проектами, здоров’ям. Можливості заробити більше за рахунок роботи і творчості. Допомагайте своїм колегам і просіть про оплату або допомогу за Ваші послуги. Найкраще творчі проекти, які не потребують концентрації і термінів.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть Вам енергії і рішучості, кульмінації. Дуже сприятливий пік для завершень, в будь-яких сферах і ідеях. Він посилить тренди. Найбільший акцент на любові і розвагах, дітей, творчості, навчанні, поглядах на життя, релігії та світогляді, ідеях.

Ще один нейтральний тренд, з 12 по 15 грудня, хороший чи поганий. Але для Терезів він дасть саме трансформацію, зміни себе, а може дати грубість і готовність ризикувати і прибрати щось з життя. Він буде впливати на сім’ю, відносини, багатство. Якщо все добре – відродить і змінить. Якщо погано – знищить і зруйнує. Не варто ризикувати в ці дні і остерігайтеся жорстокості.

Важливий, сильний, нейтральний тренд з 19 грудня по 9 лютого або по кінець лютого. Тренд впливатиме на Вашу сім’ю, будинок, відносини з рідними, різну нерухомість. У меншій мірі на фінанси і багатство, кар’єру і цілі, репутацію. Якщо добре, то він дасть сприятливі зміни в цих сферах і питаннях, зміцнення, стабілізацію, контрольовані зміни Вами. Якщо погано – зруйнує все. Він може легко руйнувати все слабке, бережіть своїх рідних, своє багатство, будинок, кар’єру і цілі з репутацією. Намагайтеся не конфліктувати і не ризикувати, якщо є ймовірність втратити. Спробуйте все відродити і змінити самі.

З 20 грудня по 13 січня період дасть харизму, товариськість, привабливість. Він дасть творчі бажання і ідеї, починайте нове творчість або розвивайте те, що ж є. Він дасть любові, романтики, бажання цього і можливості для цього. Він поліпшить відносини з улюбленими людьми і дітьми. Невдалу любов зможете забути. Більше бувайте на публіці, покажіть себе іншим. Всього 1 негативний тренд з 21 по 24 грудня.

З 21 по 24 грудня негативний тренд, образливість, порушення правил, бажання змін. У любовних романах і інтригах, стосунках з коханими. Бійтеся великих витрат, проблем через борги, ризику чужими грошима. Багато енергії для Терезів, але неконтрольованої, ексцентричності і бажання змін.

З 23 по 26 грудня тренд для швидкого розвитку сімейних і фінансових питань. Можете попросити допомоги у рідних або повернути рідним борги. Вирішувати боргові питання з нерухомістю.

З 25 по 30 грудня тренд удачі, оптимістичні дні. Для Терезів він найвдаліший всього в сімейній сфері і в сімейній сфері можуть відбутися великі зміни або починання.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це час змін і нового, великі бажання, слухайте свою інтуїцію і ідеї, починайте реалізацію своїх ідей. Дуже сприятливий пік, навіть погані зміни або події будуть на краще. Змінюйте свої знання, цілі на майбутнє. Великий акцент на сім’ю і будинок. Переїзд або початок ремонту. Зміни у відносинах з рідними і сім’ї.

З 29 грудня по 16 січня ще один період для сімейної сфери і нерухомості. Новини та інформація про це, угоди, переговори, поїздки. Дізнавайтеся про продаж або купівлю нерухомості, ремонтах, договорах. Спілкуйтеся з рідними і дізнавайтеся більше про них.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – великі зміни в сім’ї та нерухомості.

З 9 по 29 грудня – спілкування, навчання, поїздки та новини.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на знання, творчість, ідеї, любов і дітей.

З 19 грудня по лютий – зміни в сімейній сфері.

З 20 грудня по 13 січня – любов, творчість, розваги, стосунки з коханими і дітьми.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове або масштабні зміни, акцент на домашню сферу.

З 29 грудня по 16 січня – новини та інформація про сферу сім’ї.

Гороскоп опублікований 01.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,387