Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато що продовжиться в гороскопі на червень з минулих місяців. У Терезів все так же багато харизми буде, активності на роботі і зі здоров’ям. Інформація та знання будуть впливати на кар’єру. Але буде і нове, а так само старе-нове. Повторна зміна в сімейній сфері. До середини червня встигніть почати нові проекти, а з середини повторно переробляйте старі. В самому кінці гороскопу почнеться довгий період дій і змін у відносинах.

З 3 квітня по 7 серпня харизма, можете сприятливо впливати на інших і вести за собою. З 13 травня по 25 червня переоцінка себе і життя, уповільнення життя, повернення до старого, поганий період для нових договорів і відносин, дорогих покупок. З 13 травня по 27 червня активність в здоров’ї і роботі, обережніше до середини червня. З 28 травня по 5 серпня новини про кар’єру і репутацію, знання та інформація.

Перший важливий тренд в гороскопі для Терезів буде повторенням. З 3 червня по 3 серпня буде той же тренд, що був з середини березня по травень. Змінить сімейну сферу, відносини з рідними, будинок, питання нерухомості, може вплинути на Вашу глибинну психологію, життєві цінності. Тренд нейтральний і багато в чому залежить від особистих гороскопів і тенденцій, але він ще буде повторюватися в 2020 році. Зміни будуть масштабні, глибокі, кардинальні. Якщо в сімейній сфері є ймовірність втрат, то це буде посилено, бережіть рідних і будинок. Будь-які втрати в цей час болючі будуть і сильно вдарять по психології. З іншого боку, Терези можуть змінити сімейну сферу самі, позбутися або трансформувати. Так само можете змінити свою психологію і глибини, систему цінностей та ідеалів. Зараз можуть повернутися старі події, але восени він буде ще раз.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, рішення. Під час піку може бути невелика конфліктність, багато суєти. Акцент піку на знайомства, ідеї, знання, поїздки, навчання, ідеали і прагнення. Завершуйте навчання, розберіться зі своїми ідеями та ідеалами, своєю філософією і прагненнями Будьте публічні в ці дні.

З 9 по 13 червня дні ліні, не беріться за складні завдання, обережніше з хвастощами і літання в хмарах.

З 10 по 16 червня на роботі і зі здоров’ям багато бажань і мало концентрації, теж краще не братися за складні завдання.

З 18 червня по 12 липня переоціните свою кар’єру, професію, репутацію. Дуже сприятливий період для переоцінки своїх знань про це. Відроджуйте старі контакти, переучуватися, поглиблюйте свої знання. Нові проекти, договори, відрядження, оформлення документів і покупку техніки з електронікою в цей час не починайте. Затримки з угодами і розвиток проектів.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Для Терезів нове можна починати в кар’єрі. Починати новий професійний шлях, влаштовуватися на роботу або нову посаду. Починати якусь мету в житті або новий проект, нове досягнення. Тільки не починайте нове навчання або договори, переговори, які впливають на Вашу кар’єру, цілі та досягнення.

З 27 червня по 7 січня для Терезів буде конфліктний і активний період у відносинах, це не півроку конфліктів, але Ви станете конфліктніше. Є ймовірність руйнувань і травм, конфлікти будуть сильніш звичайних. Найбільш конфліктними будете з серпня місяця по грудень. До серпня місяця постарайтеся домогтися бажаного в відносини, з серпня намагайтеся бути обережніше з конфліктами в дорогих Вам відносинах. Восени можуть повернутися старі конфлікти і вороги. Це півроку розвитків і дій у відносинах, відстоювання своїх прав і бажань, вимог. Але, на жаль, в цей раз період буде багатим на несприятливі тренди.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, важливі новини. Для Терезів акцент на сім’ю і кар’єру. Можуть бути важливі новини або результати. Підведіть підсумки в сімейних і професійних питаннях, розберіться зі своїми бажаннями в цих сферах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – зміни в сімейній сфері.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, новини, спілкування, навчання.

З 18 червня по 12 липня – переоцінюйте знання про кар’єру, досягнення, цілі та репутації, не починайте нові проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру, цілі та досягнення.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – активність у відносинах.

Гороскоп опублікований 2 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,409