Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Досить активний місяць. Багато акценту на сім’ю, змін в родині кардинальних і великих, дій і конфліктів. Багато роботи і питань здоров’я. Терези зможуть отримати підтримку і розібратися з боргами. В кінці місяця приріст енергії, активності в розвагах і творчості. У першій половині місяця постарайтеся берегти здоров’я. В кінці березня можливості для відносин.

З 16 лютого дії, конфлікти, відстоювання прав, оновлення і розвиток сімейної сфери по 30 березня. З 17 лютого затримки з проектами, бережіть здоров’я по 10 березня.

З 1 по 5 березня дні розчарування і обмежень, особливо в сімейних питаннях, відносинах, фінансах, боргах.

З 4 по 16 березня інтелектуальний тонус. Відповідний період для заняття творчістю, дізнаватися більше про свою творчість, захоплення та розвагах. Дізнавайтеся більше про дітей та коханих.

З 5 березня по 3 квітня сприятливий період для вирішення боргових питань, нових боргів або погашення старих, прохань про допомогу, прохань про повернення боргу, спадкових питань, отримання виплат. Відносини будуть впливати на багатство. Тільки спочатку періоду можуть бути несподівані зміни, а все серйозне і масштабний краще планувати на кінці березня і початок квітня.

З 7 по 10 березня обережніше з несподіваними змінами і необдуманими вчинками в фінансах, зовнішності, відносинах.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і результати, але з інформацією треба бути серйозніше, багато обману та ілюзій, намагайтеся бути відповідальним. Пік акцентує таємниці, роботу, обов’язки, здоров’я. Завершуйте проекти, звільняйтеся з роботи, проводьте остаточні переговори з клієнтами і керівництвом. Бережіть свої таємниці, завершуйте щось таємне. Крім того, пік дасть натхненність, схильність до релігії і містики. Хороший пік для усамітнення і відпочинку.

З 16 березня по 11 квітня дізнавайтеся більше про роботу і здоров’я. У цей час корисно дізнатися про свій стан здоров’я, хронічних захворюваннях, лікуванні хвороб і можна починати лікуватися. На роботі буде багато справ, новин, переговорів. Теж корисний період для того, щоб вивчити свою роботу, підвищити кваліфікацію, дізнатися щось нове для праці. Готуйтеся до того, що роботи в цей період буде багато.

З 16 по 24 березня дуже багато енергії і дій в сімейній сфері, направте енергію на корисне – ремонти, захист рідних, прибирання, але остерігайтеся конфліктів. Дій може бути багато і в інших сферах, дні будуть активними.

З 19 березня по 7 травня важливий тренд, який змінить сімейну сферу, відносини з рідними, будинок, питання нерухомості, може вплинути на Вашу глибинну психологію, життєві цінності. Тренд нейтральний і багато в чому залежить від особистих гороскопів і тенденцій, але він ще буде повторюватися в 2020 році. Зміни будуть масштабні, глибокі, кардинальні. Якщо в сімейній сфері є ймовірність втрат, то це буде посилено, бережіть рідних і будинок. Будь-які втрати в цей час болючі будуть і сильно вдарять по психології. З іншого боку, Терези можуть змінити сімейну сферу самі, позбутися або трансформувати. Так само можете змінити свою психологію і глибини, систему цінностей та ідеалів.

З 20 по 25 березня конфліктні дні, багато сили волі, особливо це помітно буде в сімейній сфері.

З 22 березня по 2 липня важливий період, який Терезам може бути сприятливим і стабілізуючим, зміцнює Вас і Ваше життя, він повториться з грудня 2020 по 2023 рік. Найсильніше цей період буде впливати на Вашу вітальність, творчість, любов, дітей, розваги, хобі. До цього Ви станете ставитися серйозніше. Можливо, що період знищить слабке в цьому, якщо Ви не зважитеся зміцнювати і боротися. Постарайтеся запам’ятати і помітити, як цей період вплине на перераховане в цьому півріччі, щоб знати, що буде турбувати Вас у наступні роки. Ви серйозніше станете ставитися до любові і любовних романів. Серйозніше і виникне необхідність відповідальності по відношенню до дітей. Зможете зміцнити свою творчість, хобі, розваги, а може бути завершите їх, якщо зрозумієте, що вони не впливають сприятливо на Ваше життя. Насправді Ви можете завершити всі перераховане, якщо зрозумієте, що воно погано впливає на Ваше життя, а можете зміцнити. Це гарний час позбавлятися від гемблінгу, схильності до азартних ігор. Зміцнювати відносини з дітьми. Серйозні любовні романи можуть перерости в шлюб по любові. Творчість і захоплення будуть більш прагматичні і репутаційні.

Пік 24 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже емоційний пік, остерігайтеся конфліктів, особливо в сімейній сфері. Пік нейтральний, але конфлікти можуть бути. Пік дасть зміни і нове. Терезам акцент піку на важливих відносинах. Набуття нових відносин або завершення старих. Бажання вступити в шлюб або розірвати його. Можливість знайти партнера або ворога. Початок спільного проекту в цей пік досить сприятливо. Як мінімум, присвятіть ці дні стосункам з важливими для Вас людьми.

З 25 по 30 березня оптимізм і бажання більшого, вдалими будуть масштабні покупки, суди, переговори про борги і допомоги від інших. Сприятливі дні розвитку питань в сімейній сфері і боргової.

З 27 по 31 березня сила волі і готовності змінювати себе. Сприятливі дні для змін сімейних відносин, боргових, фінансових, особистих і ділових. Можете легко позбутися, наприклад, від боргів або боржників, статей витрат, віджилих відносин.

З 28 березня по 3 квітня перепади активності, особливо в сімейній сфері. Дні можуть бути дуже конфліктні.

З 30 березня по 13 травня в цей час у Терезів буде більше енергії і фізичних сил. Особливо багато буде енергії для розваг, відпочинку, творчості, активності в любовних питаннях. Оновлення любовних бажань і прагнень. У творчості та розвагах будете активніше брати участь, розвивати свої проекти і хобі. Період сприятливий, але спочатку квітня можуть бути руйнування і конфлікти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на березень

З 4 по 16 березня – інформація про творчість, інтелектуальний тонус.

З 5 березня по 3 квітня – багатство від інших.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на таємниці, роботу, здоров’я.

З 16 березня по 11 квітня – інформація про роботу і здоров’я.

З 19 березня по 7 травня – зміни в сімейній сфері.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте себе, творчість, любов.

Пік 24 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 30 березня по 13 травня – енергія.

Гороскоп опублікований 2 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,191